voodoo

forum a yeni girdim kabul ediyorum ama bana da hak verin arkadaşlar, hayranlıkla izlediğim bir grubun vokalistini online yakalamışım ;) bikaç bişey yazayım dimi , ama böyle gidersem nazar deydirecem diye korkmuyor da değilim hani :roll: tüh tüh tüh 41 kere maşallah...pazar gunu voodo gunu ve ben bunu iple çekiyorum...burdan şarkı istemek ne kadar doğru bilmiyorum ama begüm senin sesinden "promises" dinlemeyeli çok uzun zaman oldu...

voodoobass demiş ki:
Büyü yaptığımız için tanrı bizi lanetledi heralde. Bi okutup
üfletsek mi acaba? Begüm'cüm geçmişler olsun...

Siz büyü yapmışsınız amaaaa, ters tepmiş:) Ama bu kadar sevecen ve sıcakkanlı bir basçı abiye sahip bir grubun karşısında lanetler bile dursa dursa 3 hafta durur:)
O yüzden pazartesi günlerinin yaşattığı zorluklar adına size Richie Sambora'nın Church Of Desire adlı şarkısından bir söz hediye ediyorum :

"Some kind of voodoo, like a spirit you can not embrace"

TUNK demiş ki:
voodoobass demiş ki:
Büyü yaptığımız için tanrı bizi lanetledi heralde. Bi okutup
üfletsek mi acaba? Begüm'cüm geçmişler olsun...

Siz büyü yapmışsınız amaaaa, ters tepmiş:) Ama bu kadar sevecen ve sıcakkanlı bir basçı abiye sahip bir grubun karşısında lanetler bile dursa dursa 3 hafta durur:)
O yüzden pazartesi günlerinin yaşattığı zorluklar adına size Richie Sambora'nın Church Of Desire adlı şarkısından bir söz hediye ediyorum :

"Some kind of voodoo, like a spirit you can not embrace"

:) :) :)

Şans eseri girdiğim bu forumda grup vokalistinin adını öğrendiğimde tuhaf bi şekilde acaba üneversiteden arkadaşım olabilir mi diye bir hisse kapıldım. Merak ediyorum ve en kısa zamanda sizi dinlemeye geleceğim. Başarılar...

NOT: Özel mesaj göndermede sorun yaşadığım için mesajımı buradan yazıyorum.

şimdi demonuzu dinledim çok şey kaçırmışım sizi canlı dinlemeyerek...vokalistinizin sesi inanılmaz güzelll. sesinde çok güzel bir renk var...gerçekten tebrikler demolar şahane olmuş. her zaman beridemisiniz? aslında amatör bir iş gibi durmuyo açıkçası...ne diyebilirim ki bayıldımmm.

sistermoon demiş ki:
Beriye gelemeyen erkekler kurbağa oluyosa gelemeyen kızlar daprenses oluyo galiba sevindim bu duruma :) İyi bi gece olur umarım

Gelmeyen erkekler kurbağa oluyor, gelmeyen kızlar da kurbağa oluyor. böylece ortalıkta prenses kalmıyor. Ancak kurbağa olmasalarda gelenlerin prenses bulma şansı artıyor. Bide yalnız kurbağalar içeri alınmayacaktır. Yanlarında prenses getirmeleri şart. :)

katalan demiş ki:
şimdi demonuzu dinledim çok şey kaçırmışım sizi canlı dinlemeyerek...vokalistinizin sesi inanılmaz güzelll. sesinde çok güzel bir renk var...gerçekten tebrikler demolar şahane olmuş. her zaman beridemisiniz? aslında amatör bir iş gibi durmuyo açıkçası...ne diyebilirim ki bayıldımmm.

Bu haftada kaçırırsanız "voodoo" yu dinleme şansınız bir dahaki seneye kalabilir. Bir sene boyunca kurbağa kalmak istemezsiniz heralde... :)

istek hattı açıldıysa benim bir isteğim olacak, uzun zamandır senin sesinden dinlememiştim, the cranberries- promises...bu arada demolarınız çok guzel olmuş, 5- 6 tane daha eklerseniz çok guzel bir album olabilir... saat 22:00 da gorüşmek üzere...

voodoobass demiş ki:
katalan demiş ki:

Bu haftada kaçırırsanız "voodoo" yu dinleme şansınız bir dahaki seneye kalabilir. Bir sene boyunca kurbağa kalmak istemezsiniz heralde... :)

şaka dimi bu? ben şuan izmirde değilimki :(
ama mayısta sizi dinlemek istiyorum :LOL:

bugunun ilk mesajı benden olsun o zaman. akşam yine voodoo büğüsünün içinde buldum kendimi, çok zevkli bir geceydi, tekrar tekrar voodoo elemanlarına teşekkür ederim, kendi istek şarkım diye söylemiyorum ama promises muhteşemdi :LOL: bana göre begüm ün performansı bu tarz şarkılarla daha iyi ortaya çıkıyor... hep begüm begüm diyorum ama özgün, özgür ve serkan siz de süpersiniz, özgün den daha uzun sololar bekliyoruzzz...ha bu arada begüm'ü just like a pill için mahçup duruma düşürmeyin arkadaşlar, bence pink ten biel daha guzel söylüyor o şarkıyı, ufak bir hatırlatmayı kendime borç biliyorum ve lanet kalktığına göre diyorum ki yaşasın voodoolu pazartesi akşamları...

benim işlerim nedeniyle hiç istemesem de pazartesi programlarını bitiriyoruz arkadaşlar :( :( :( bu akşam sezonun son VooDoo pazartesisinde Beri'de görüşmek üzere..

freacher demiş ki:
bugunun ilk mesajı benden olsun o zaman. akşam yine voodoo büğüsünün içinde buldum kendimi, çok zevkli bir geceydi, tekrar tekrar voodoo elemanlarına teşekkür ederim, kendi istek şarkım diye söylemiyorum ama promises muhteşemdi :LOL: bana göre begüm ün performansı bu tarz şarkılarla daha iyi ortaya çıkıyor... hep begüm begüm diyorum ama özgün, özgür ve serkan siz de süpersiniz, özgün den daha uzun sololar bekliyoruzzz...ha bu arada begüm'ü just like a pill için mahçup duruma düşürmeyin arkadaşlar, bence pink ten biel daha guzel söylüyor o şarkıyı, ufak bir hatırlatmayı kendime borç biliyorum ve lanet kalktığına göre diyorum ki yaşasın voodoolu pazartesi akşamları...

voodoo adına tekrar çok teşekkürler ;) just like a pill i uzun zamandır yapmadık, bu akşam hatırlayabilirsek yapalım :roll:

shibumi demiş ki:
Şans eseri girdiğim bu forumda grup vokalistinin adını öğrendiğimde tuhaf bi şekilde acaba üneversiteden arkadaşım olabilir mi diye bir hisse kapıldım. Merak ediyorum ve en kısa zamanda sizi dinlemeye geleceğim. Başarılar...

NOT: Özel mesaj göndermede sorun yaşadığım için mesajımı buradan yazıyorum.

shibumi hangi okul hangi bölüm?

Geri