voodoo

jazzgrr demiş ki:
Canlarım benim.. Herşey çok güzel oldu ama ben gitmek zorundayım. Sizi çok özleyeceğim.. Söylemek istedim; lütfen devam edin. Bırakmayın! Begüm vazgeçme! sürekli gaza gelen 'physco + kocaman' davulcu Serkan ve rock'n'roll insanı Seralp! Kocaman öpüyorum hepinizi. :)

eywll...............

yogöyle bizden hemen kurtulaman :LOL: her yokuşun bir inişi, her gidişin bir dönü....ehehe tmam geyiği bi tarafa birakalim, halil askerliinin su gibi geçmesini dilerim, beraber çok zevk alarak çaldım söyledim ( ne çaldın derseniz, tef efenim tef :) bu sene şartlar beni çok zorluyo ama bi şekilde müzik devam etmeli deyip elimizden geleni yapiyoruz işte.. ve şartları ayarlayabildiğimiz sürece de müzik devam edecek..
bize katkilarindan dolayi tekrar teşekkür ederim, hayirli teskereler !!

jazzgrr demiş ki:
Canlarım benim.. Herşey çok güzel oldu ama ben gitmek zorundayım. Sizi çok özleyeceğim.. Söylemek istedim; lütfen devam edin. Bırakmayın! Begüm vazgeçme! sürekli gaza gelen 'physco + kocaman' davulcu Serkan ve rock'n'roll insanı Seralp! Kocaman öpüyorum hepinizi. :)

eywll...............

hehe yuru be kardeşim kim tutar seni deli basçii :D ee hadi çabuk git çabuk gell nediyelim hayirli teskereler....Voodoo yu ayakta tutmaya çalişacagim..ama tek başima yapamam tabi.... 8)

selamlar :elsalla
halilli de askere yolladık, yardimimiza ozgur kostu bizi kirmadi, bu pazar yine tum sartlara inat sahnede olucaz umarim .. yoksa baska turlu besleyemeyiz ruhumuzu.. ;)
pazar 22de Beri Blues da gorusmek uzere! :elsalla

Pazar ve Pazartesi gerçektende çok kötü günlerden 2 si.. Haftalardır dinlemeye gelices arkadaşlarla ama bir türlü bu iki günde kendimizi evden çıkaramıyoruz.. Umarım Günlerde değişiklik olur.. Sizi dinlemek eğlenceli oluyor..

dogusksk demiş ki:
Pazar ve Pazartesi gerçektende çok kötü günlerden 2 si.. Haftalardır dinlemeye gelices arkadaşlarla ama bir türlü bu iki günde kendimizi evden çıkaramıyoruz.. Umarım Günlerde değişiklik olur.. Sizi dinlemek eğlenceli oluyor..

birincisi perşembe olsa gerek? :) cumaya gecme durumumuz vardı bi zaman, benim icin cok zordu, e simdi grup elemanları değişince iyice imkansızlaştı gün değiştirmek. biz aslında çok da şikayetci degiliz pazar - pazartesi bize ozel oldu yillardir. usenmemek lazim ben taa nerelerden geliyorum :LOL:

Geri