Abartı Ilanlar

Gövdenin ön yüzünde potansların altında vuruk olan sunburst rengi Jackson dk2 vardı bi ara.
Belki gözleriniz aşinadır forumun alım satım başlığından.
750TL den başladı serüvene.
1250TL olmuş geçen sahibinden de gördüm.
Ne değişik insanlarız :)

Maşallah, yine bir enayi.avi ile karşı karşıyayız.

Satılık ürünler:

PRS SE Torero : ( Sıfırı ) Nakitte 3100 TL'ye mevcut
Blackstar ID Core Serisi Amfi ( Kaç Watt olduğunu belli değil ) : ( Sıfırı ) 10 Watt: 320 TL / 20 Watt: 550 TL / 40 Watt: 700 TL
Cry Baby Wah : Herhalinden GCB95 gibi görünüyor, ama günah almayalım belki signature bir modeldir ( Hendrix gibi ) : ( Sıfırı ) GCB-95: 350 TL / Signature Wah ( Ortalama ): 600 TL

Yukarıda yazılanların en iyileri sıfır olarak alınsa toplam 4500 TL yapıyor.
Resimlere bakarak kendi söyleyebileceğim amfinin ID Core 40 , Wahın GCB-95 olduğu, bu şekilde de sıfır olarak alınsa 4150 TL yapıyor.
İstenilen Fiyat 4800 TL.

Tanrı acemi arkadaşlarımızı böyle insanlardan korusun diyoruz...
Arkadaş fiyatı 4000 yapmış, yine yüksek ama bir emeğimiz olmuşsa ne mutlu :rolleyes:

şununla karıştırmayınız, bununla karıştırmayınız; şöyle uçar, böyle kaçar adamlarından gitar alan var mı?

"köşede yatması bu gitara saygısızlık olmaya başladı :cool:"

- x bey bize en sevmediğiniz üç özelliğiniz söylermisiniz?
- çok mükemmeliyetçiyim, hırslıyım ve takıntılıyım:cool:

sübliminal mülakat çakalı

Bir tespitte bulundum doğruluğunu teyit etmek icin sizinle paylasayim dedim. Bu abarti ilanlarin cogunda bilen bilir vs. yaziyor. Ancak fiyat sondur yazmiyor. Hani satanlar da farkinda galiba, bir sansimizi deneyelim ya tutarsa mantigi ile satis yaptiklarinin.

z

Maşallah, yine bir enayi.avi ile karşı karşıyayız.

Satılık ürünler:

PRS SE Torero : ( Sıfırı ) Nakitte 3100 TL'ye mevcut
Blackstar ID Core Serisi Amfi ( Kaç Watt olduğunu belli değil ) : ( Sıfırı ) 10 Watt: 320 TL / 20 Watt: 550 TL / 40 Watt: 700 TL
Cry Baby Wah : Herhalinden GCB95 gibi görünüyor, ama günah almayalım belki signature bir modeldir ( Hendrix gibi ) : ( Sıfırı ) GCB-95: 350 TL / Signature Wah ( Ortalama ): 600 TL

Yukarıda yazılanların en iyileri sıfır olarak alınsa toplam 4400 TL yapıyor.
Resimlere bakarak kendi söyleyebileceğim amfinin ID Core 40 , Wahın GCB-95 olduğu, bu şekilde de sıfır olarak alınsa 4150 TL yapıyor.
İstenilen Fiyat 4500 TL.

Tanrı acemi arkadaşlarımızı böyle insanlardan korusun diyoruz...
Bir tespitte bulundum doğruluğunu teyit etmek icin sizinle paylasayim dedim. Bu abarti ilanlarin cogunda bilen bilir vs. yaziyor. Ancak fiyat sondur yazmiyor. Hani satanlar da farkinda galiba, bir sansimizi deneyelim ya tutarsa mantigi ile satis yaptiklarinin.
Kesinlike doğru. Takip ediyorum birkaç gün önceki postumda linklediğim bu ilan mesela, 4000'e düştü sonra şimdi de 3500'e düşmüş. Adam deniyor giderse, bi enayi düşerse oltaya diye, sonra gittikçe düşürüyor.

Edit: Önceki postumda bazı matematiksel ve görsel hatalarım varmış onları alıntıda düzelttim, nasıl bir beyinle yazmışsam :S

upload_2016-2-16_19-20-58.png

İngilizce çevirisi şöyle:

Eric Clapton’s “Blackie”

This is the holy grail, the dream of all guitarists around the world.

The original "Blackie" was sold for nearly a million dollars in 2005, betting it on the Crossroads. Now you have a chance to become one of the 250 owners in the planet of the faithful "Blackie" replica for $ 30.000.

Literally everything has been reconstructed with pinpoint precision in the guitar, even cigarette butt marks on the headstock. Apart from that, the case is also reproduced at a 1:1 ratio. But above all, the unique, wonderful sound of the guitar has remained. Even Eric Clapton couldn't distinguish the sound of his old "Blackie" and the replica.

I'm selling the guitar with all the original certificates signed by Eric Clapton. The guitar was built by one of the greatest luthiers employed by Fender: Masterbuilder Yuriy Shishkov.

If you want to feel a foretaste of a guitarist paradise, let's open the case with "The Duck Bros" and play, play, play!

Great Strat sound with the wanted "Bell-Tone". So a guitar you do not get too often in the fingers.

From collector, Profimuziker and multi CD sideman. Only used in the studio.

No repairs, no structural changes, no modification.

The guitar is sent packed BombenFest and insured by UPS full.

When questions, just send email.

Private sale without warranty or exchange rights.
Subject to errors and prior sale.

Shipping only EU or US by arrangement.

Fazla iddialı geldi bana nedense. Ben limitli 250 adet üretim Blackie duymadım hiç. Gerçi Strat uzmanları daha iyi bilirler, fazla da uçmayayım.

Geri