Abartı Ilanlar

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-akustik-gitar-pena-hediyeli-323253621/detay/
Hayırlı olsun arkadaşlar yerli malı elektro taklidi yapan elektro akustik gitarımız çıkmış Usta Müzik marka hemde headstockunda Ibanez yazılı. Ne kadar harika değil mi? Milletimin birşeyler üretmesi beni gururlandırıyor açıkçası.

Millet ikinci eline 500-600 diyor. Bu ucuzcu çıktı?

Önceden Moda Müzik'te filan vardı. Şaka değil, biraz daha pahalıydı.

Yalnız abilerin KDV yüzde kaç onu bilemiyorum. Onu bilsem güvenesim var :D

Gitarı bilmiyorum ama fiyat cidden efso olmuş

Arkadaşı tanıyorum. Hatta bu forumdaki çoğu kişi tanıyor. Sahibinden.com'a 3500 farklı hesapla üye kendisi. Sattığı ürünlerin hem dolar üzerinden hem de fahiş fiyata olması bir ipucu olabilir belki. Genelde elektro gitar üzerinde yoğunlaşırdı kendisi ama bu sefer nasıl olduysa akustiğe yönelmiş. Tutturabildiğine mantığıyla çalışıyor ve maalesef ki çoğu zaman tutturuyor. Enayi çok memlekette.

Ekleme : Nasıl insanlardır arkadaş. 500 TL'ye verdiğim bir gitar 1000 TL'ye, 900 TL'ye verdiğim bir gitar 1200 dolara satılıyor sahibindende.

Son düzenleme:
Satılık - Fender '63 Brownface Vibroverb Re-issue

Anfi ile ilgili detayları sitede bulabilirsiniz: Fender Vibroverb 1963 Reissue | Ampwares
Point to Point değil, baskı devre üzerine montedir, redresör lambası yerine de diot vardır.
Satıcının koyduğu lamba dizilişinde de gözükmektedir.
20150317_152803.jpg

Uçuk kaçık bir fiyat olmuş, 7500TL ediyor bu günün kuru ile.

Geri