Abartı Ilanlar

Eyvallah. Bence burada yanlis davraniyorsunuz. Hele hele ustten bakis barindiran (ukala demiyorum, kendinizi daha ust goren diyorum) ve de devaminda “kopus” bence yakisiksiz ve yanlis oluyor.

Tanisalim bu arada, sizin adiniz nedir?

B

Tanisalim demistim, isminiz nedir demistim?

Gozunuzden kacti sanirim. Veya, bir nick arkasina siginip, buradaki arkadaslara anonimlik zirhi ile saydirmaya calisyorsunuz? Oyle yapmiyorsunuzdur sanmiyorum!!! 🤣🤣🤣🤣🤣

B
İsmim güven metin aydın, istanbuldayasıyorum, kadıköyde. 33yasımdayım. Meskek sorarsan da yazılımcıyım, Sarı sitede. Size lazım olan baska bir bilgi varsa buyrun?

nick arkasına saklanmam asla. Saklanacak birşey yaptığımı da hiç sanmıyorum.? Sadece çoluk cocukla uğraşıyorum diyelim. Durumu özetliyeyim. Arkadaşların burada bazı başlıklar altında kurumları ve insanları rencide edecek gereksiz eylemlerden uzak durmaları konusunda yaptıklarının yanlış olduğunu söylememden dolayı linç yiyorum. En baştaki yorumumdan itibaren tekrar okuyun. Konuyu it köpeğe kadar bağlayan eşşek kurt benzetmezi yapmaya çalışan kimler bir bakın bakalım. İşte bu forumdaki cahil seviyeyi gösteriyor.

siz bana şurada yanlış yapmışsın diyebileceğim bir nokta varmı onu söyleyin bakalım ordan başlayalım

Hani belki anadolunun ücra köşesinde, deneyerek alma şansı olmayanları anlarım da, büyükşehirde olup deneme fırsatı olan biri bu paralara kesinlikle şu eski rga42'leri almamalı. Çok sağlam bir indirim-pazarlık yapılırsa hani belki o da temiz diye:
Ibanez RGA42T - En Uygun Ibanez Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 881866379
Satılık - Ibanez RGA42T rock/metal canavarı hiç kullanılmamış | turkrock.com

Yeni versiyonu daha oturaklı/genel geçer pasif manyetiklere, daha güzel görünüme, daha stabil bir işçiliğe ve 5 yollu switche sahip. Eskisinin tek olumlu yanı aktif/pasif EQ switchi, o da iyi bir amfiyle ya da eq ile gereksiz duruma düşüyor zaten derdi ton olanın. Edge 3 konusuna zaten hiç girmiyorum, sabitlenmeden kullanılabilecek bir köprü değil pek. Sabit köprü olsun direk daha mantıklı.
Zuhal Müzik (zuhalmuzik.com)
Ibanez RGAT62-SBF RGA Shaphir Blue Flat Elektro Gitar - 7000 TL - En Uygun Ibanez Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 882172346
Bir önceki Zuhal indiriminden 3k'ya çekti bu gitarı. Teşhir ürünü ya da elde 10 yıldır bekleyen gitarlardan biri olabilir. İlan yenileye yenileye satmaya çalışıyor. sksen 7k edecek bir gitar değil. 6-7K arasına Ibanez arıyorsanız RG421HP öneririm, bu paraya fırınlanmış akçaağaç saplı bir gitarınız olur hiç değilse. Ek switchi falan da var. Neck thru Ibanez diye atlamayın, ortalık aylardır ilanlarda sürünen rgt42 dolu. Akıllı adam 2k'ya çeker bu neck thru ibanezlerden birini.

bir tane doğru adam çıkıpda şu adamın yaptığı yanlışı yüzüne vurmuyor. Nasılkafalar var bu forumda? Resmen sanki gıcık olduğu adamın ilanını kötülemeye çalışmış gibi. Mesele, tavsiye edilmemesi gereken bir ürün varsa markanın kendi sitesinden alıntı yapılır. Kişilerin ilanları üzerinden bunu almayın denilmez ayıptır. Daha öncede bu forumda kişiye ait bir gitar üzerinden alıntı yapılarak çirkin denilmişti. Sonra o rahatsız kafalar çıkıp istediğimizi söyleriz kimse karışamaz bize diye zerzenişte bulunmuştu. Ya kimse bana bunları savunmasın.

Son düzenleme:
Ilani okursanız pazarlıksız sabit fiyat olduğunu yazıyor. Ayrica daha önceki ilanlarinda oldugu gibi "luzumsuz gorusmeler icin yazismayalim" yaziyor ki Mehmet beyin luzumsuz olarak gördüğü yazışmalar tam olarak burada konu edilen şeyler. O yüzden bu küçük platformda yapilan eleştiriler dogru ve yerinde. Mehmet bey de yillardir bu tarz satis politikasi surdurdugunden elinden tutulacak, destek olacak bir neden göremiyorum.

Stok yok diye fiyatlar gayet değişir aslan parçası. Genelde firmalar fiyatlar en düşük bizde gibi gösterip stok sordugunuzda aaa kusura bakmayın stoğumuzda yokmuş derler geç sen o işi birader.
Ya sen aynı gitarın aynı sitede 600 dolarlık ilanları varken 1170 dolarlık ilanı örnek gösteren adamsın, bu forumda yazdığın herhangi bir cümlenin artık en ufak bir güvenilirliği, tutarlılığı yoktur. 15 yaşında gitara yeni başlayan bir çocuk gelip senin örneklerine kanıp giidop
bir tane doğru adam çıkıpda şu adamın yaptığı yanlışı yüzüne vurmuyor. Nasılkafalar var bu forumda? Resmen sanki gıcık olduğu adamın ilanını kötülemeye çalışmış gibi. Mesele, tavsiye edilmemesi gereken bir ürün varsa markanın kendi sitesinden alıntı yapılır. Kişilerin ilanları üzerinden bunu almayın denilmez ayıptır. Daha öncede bu forumda kişiye ait bir gitar üzerinden alıntı yapılarak çirkin denilmişti. Sonra o rahatsız kafalar çıkıp istediğimizi söyleriz kimse karışamaz bize diye zerzenişte bulunmuştu. Ya kimse bana bunları savunmasın.
Yanlış yerdesiniz sanırım. Abartı ilanlar konusu burası. İlanın kendisini koymadan markanın sitesindeki gitarın tanıtım linkini koyarsak ilanın abartı olduğunu nasıl gösterebiliriz ?
Bu konuda her sayfada ortalama 3 tane ilan linki ya da ssi var. Saçma şeyler söylüyorsunuz.

İsmim güven metin aydın, istanbuldayasıyorum, kadıköyde. 33yasımdayım. Meskek sorarsan da yazılımcıyım, Sarı sitede. Size lazım olan baska bir bilgi varsa buyrun?

nick arkasına saklanmam asla. Saklanacak birşey yaptığımı da hiç sanmıyorum.? Sadece çoluk cocukla uğraşıyorum diyelim. Durumu özetliyeyim. Arkadaşların burada bazı başlıklar altında kurumları ve insanları rencide edecek gereksiz eylemlerden uzak durmaları konusunda yaptıklarının yanlış olduğunu söylememden dolayı linç yiyorum. En baştaki yorumumdan itibaren tekrar okuyun. Konuyu it köpeğe kadar bağlayan eşşek kurt benzetmezi yapmaya çalışan kimler bir bakın bakalım. İşte bu forumdaki cahil seviyeyi gösteriyor.

siz bana şurada yanlış yapmışsın diyebileceğim bir nokta varmı onu söyleyin bakalım ordan başlayalım

Selamlar, memnun oldum.

Farklı düşüyoruz. Bence yanlışlarınız var, ve madem konuşuyoruz aşağıda daha detaylı bahsetmekteyim. Detaylı bahsedeceğim, sorduğunuz için. Kıllığına, laf sokmak için falan değil. Sizi tanımıyorum, ve size zarar vermek de bana bir kazanç sağlamayacak. Tersine yarın öbür gün bir şekilde karşılaşabiliriz, dünyamız küçük, sizi veya diğer arkadaşları üzersem onlara zarar verirsem, üzülürüm...

Öncelikle, yaşı 18'in üzerinde her birey (son zamanlarda 21 24 gibi bazı saçma sapan yaşlar da uygulamaya girip çıksa da), kanunen yaşı 40 veya 50 olan birisi kadar muteberdir. Ben buna kesinlikle inanıyorum, yaşı daha az ama (gitar konusunda) işbilirlik konusunda lafına direkt güveneceğim "arkadaşlarım" olduğunu söyleyeyim bu forumda, Mert veya etrafta değil bu forumda ama Candaş, Levent ve bir çok diğerleri... İsimlerini unutacağım için Oscar konuşmasına çevirmek istemiyorum olayı ama bu "yaş" "ergen" mevzu hocam bana hiç doğru gelmiyor.

Sonuçta burada bazı satıştaki malların fiyatlarının doğru olmadığına dair bir sohbet yapmak, herkesin hakkıdır. Dükkanları, firmaları töhmet altında bırakacaktır ve onun için yanlıştır denmesine ben bilgi akışı açısından kesinlikle karşıyım. Fiyat hakkındaki bilgiyi engellemek tüketicinin hakları açısından ve daha da genel olarak insanlık hakları açısından (tartışmamıza engel koymak olduğu için) yanlıştır. Aşağıda daha çok detaylandıracağım size cevaben, ama misal olarak REVERB.com denen satış mekanında, eski fiyatlar var biliyor musunuz? Bence siz madem Sahibinden.com'da bir yazılımcısınız, bunu o firmanının karar vericilerine bir öneri olarak sunabilirsiniz, veya en azından benim onlara bir öneri olarak sunulmasının doğru bulduğumu belirteyim... Çünkü fiyat hakkında bilgi verecek o zaman satış platformu. Bu da çok değerli bir bilgidir.

Ama bunun yanında "çamur at izi kalsın" zihniyeti de tamamen yanlıştır. Dolayısı ile GitarPedal'da çok dert yaşadığımız şikayet ve isim hadisesini ben inatla uygulardım/uygularım. Birisi bir dükkan veya gitar ustası hakkında şikayette bulunuyorsa, adını açıkça vermek durumunda olmalı. Zira öbür türlü anonimlik zırhı altında bir dükkana sallamak mümkün olur ki bu yanlıştır. Ama fiyat gibi ortada veri olan bir konuda, kamusal bilgi olması açısından tartışılacak bir şey yoktur. Birisi yüksek der, diğeri kardeşim neden yüksektir dediğinde cevap veremezse, ilk lafın bir değeri kalmaz. Yok cevap verirse, adına sanına gerek yok, sonuçta fiyat üzerinden konuşuluyor... Anlatabiliyor muyum?

Bunu da hiç anlamam. Ne demek yahu “bu satıcı genelde abartı fiyatlar koyuyor” demek? Adam belli ki mağaza işletiyor. Belki yanlış zamanda stok yaptı indiremiyor fiyatı yada nakliyesi vergisi mağaza kirası derken onu kurtaran rakam bu rakam blabla uzar gider. Dolandırıcılık olmadığı sürece insanları firmaları bu şekilde ifşa etmek nedir? Elin amerikalısı Yada avrupalısı ortalama amerikan malı bir gitarı bir aylık maaşı İle alabiliyor sen ise 1,5-2 sene hiç yemeden çalışmak zorunda kalıyorsun ve buna ses çıkarmayıp kalkmış burada kişileri kurumları ifşa edip forumda itibarmı kazanmaya calısıyorsunuz anlamadım ki?. Ya bırakın bunları hiç biriniz samimi değilisiniz

Birinin mağaza işletmesi, vergi ve kira vermesi, vs. fiyatlara yansıma açısından bizim tüketici olarak umrumuzda olmak zorunda değildir. Sonuçta o işletme kendisini bağlar, ve masraflarını çıkartamıyorsa, bir çok şirket gibi, kepenki kapar gider. (*) En ufak bir gocunma da olmaması lazım, bunu da belirteyim. Koskoca Mars, şimdi Guitar Center ciddi durumda batıyor. Nisbi gelir seviyesi ile alım gücünün iktisadi tartışmasının yeri de burası değildir. Fahiş fiyatla bir dükkan mal satmaya kalktığı için onlara (o malları bizlere sundukları için) müteşekkir olunması gerektiğini söylemiyorsunuz sanırım, ki öyleyse doğru değil ve yanlış bir yaklaşımdır.

Bakın adamı kurumu zerre tanımam. Ama bu forum da linç atma olayı hadsizlik seviyesine kadar ulaştı. Dedikodu misali ağzı olan konuşur olmuş, eski mesajlarına bakıyorsn adamın kelepir, abartı, yaran ilanlardan baska yazısı yok. Sürekli atarlar giderler.... Misyon edinmiş kendine. Ve sürekli birileri ile dalga geçilme seviyesine kadar iniliyor. Açın tekrar bakın hep aynı insanlar. Bu gerçekten sizleride sıkmadı mı? Bence Sizlerin yapması gereken bunları ifşalamak değil dostum. Madem doğru ve dürüst insanlarsınız, kişiye kuruma mesaj atarsınız bakın burada bir yanlış var deyip düzenlemesini talep edersiniz. Yukarıda arkadaşın paylaştığı linkteki gitarın sıfırı reverb de 1000 küsür dolara gördüm mesela. Zuhalin sitesine baktım stokta yok diye 5000 küsür yazılmış. Şimdi neye göre pahalı olduğu konusunda elimizde kurumu kötülemeye değer hangi veri var? Biride yazmış zuhalde 3000 e düştü diğerİ Rp70 ilanını yazmış. rp70 ilanında 2 tane rp70 Bir tane de powersupply var. Mesela oradaki fiyatı Mesaj atıp sorgulamak yerine neden aklımıza hemen onu ifşalamak, kötü, ka ka demek geliyor. Belki de 3 ürünün fiyatıdır. Belki fiyat yanlış yazılmıştır. Ya kıvılcım müziğin sx için yazdığı (7000 küsü tl idi sanırım) rakamı bile yanlışlığı düzeltmeyi seçmek yerine konu malzemesi yaptınız. Üstüne alaylar dalgalar geçtiniz. Samimiyetsiniz derken tam olarak da bunu söylüyorum sayın bağzı arkadaşlar.

tabi canım sonuçta eğlence aracı olduğunu için ne kadar eğlenseniz az 🤣🤣🤣😂

Stok yok diye fiyatlar gayet değişir aslan parçası. Genelde firmalar fiyatlar en düşük bizde gibi gösterip stok sordugunuzda aaa kusura bakmayın stoğumuzda yokmuş derler geç sen o işi birader.

Bunlar olması gereken hitaplar mıdır? Bence yanlıştır.

Hala niye anlıyamıyorsunuz? Ben satıcının fiyatlarının yüksek olmadığını mı savunuyorum burada? Zaten göz nizam ortada? Ya bu belli başlı yazanların yaş grubu kaç cidden o seviyeye inip konusayım olmuyor böyle. Adam sezonluk iş yapıyor fiyat politikasını ona göre belirliyor belki. bu kadar linç yemeğe kimin hakkı var ki. Ayrıca o adam bir örnek. Kıvılcımı da savunurum senkop uda bir yere kadar. Burada yanlış olan birşey varsa sizin bu tarz ifşalarınız. Kimse almak zorunda değil. Herkes buraya kadar üye olup araştırma yapabilecek düzeye gelmişse ne alacağını da araştırma seviyesine erişmiş olmalı. Bi yerde sorun yaşayan zaten topic açıp danışıyor. Yani sırtınıza pelerin asıp misyon üstlenmenize gerek yok. Komik görünüyor.Farklı fikirlere bu forumun neden tahammülü yok? Neden herkes birbirine linçli mesajlar atıyor sürekli? Forumun eskileri bile ergen atarı yapmış komik yahu

Linç ne demek? Birinin koyduğu ve yüksek olduğunu düşündüğümüz fiyatı, belirtme özgürlüğümüz yok mudur? Bunu belirtmeye linç demek, baskıcılık değil midir desem size... Saldırı olmasın özellikle diye o şekilde sunmuyorum argümanı. Ama bir diğer yandan da, bizim bir fiyatı tartışma özgürlüğümüze neden kast ediyorsunuz, onu sorarım? Evet, fiyat ortada iken, kimse o malı almak zorunda değil, ama bir forum ortamında düşüncelerini belirtebilir, bunun hakkında konuşabilir.

Bu kapsamda yüksek olduğunu belirttiği bir durum yanlış ise, o zaman bu fikri öne sürenin yanlışını kabul etmesi elzemdir. Misal olarak kendimi vereyim, çuvaldız... Yukarıda bir kişinin açtığı başlıktaki fiyatları manasız buldum zira dükkan fiyatlarından çok farklı değildi. O fiyatlara satamayacağını belirterek bir mesaj yazdım. Fakat anlaşılan benim yanlışımmış zira başka bir arkadaş sağolsun yanlış olduğunu belirtti... Ilanı açan arkadaş anlaşılan dükkan fiyatlarını zaten listelemiş ve de anlamamışım. Özür dileyerek konuyu kapattım.

Bunun nesi yanlış? Bunun nesi linç?

Ya valla buradaki bağzı arkadaşlar sorunlu. Nato mermer nato neydi? Neyse aman. Haklısınız üstadlar ben söyleyeceğimi söğledim uzatıp mağrur seviyenize inmiyeyim siz orada kalın hep lütfen 🤣🤣🤣🤣🤣😅😂

Güzel bir fıkra. Bu durumda eşşekle tartışan ben oluyorum 🤣🤣🤣😂😂
amacınızı anlıyorum aynı tarikattansınız ama farkında olmadan beni yerme yerine yüceltme eğilimine girmişsiniz. Çok tatlısınız ☺️☺️☺️☺️

Görüyormusunuz. Bunlar forumda kendini iyi niyet addetmiş yorumlarıyla insanlara yardımcı olmaya çalıştıklarını zannneden zavallı köpüşler

Bunlara değinmiyeceğim... Bence yanlış ortada.

mehmet barlo hocam namı değer drb🙃 neyin ata sözü olup olmadığını tabiki siz daha iyi bilirsiniz. Size saygımız hep sonsuzdu

Atasözleri konusunda otorite vs. değilim. Lakin "havlayan köpek ısırmaz" denildiği zaman veya "it dalaşı" denildiği zaman, içinde olan herkese it/köpek denilmiş olmadığı açık değil midir? Bana cevap çok net gelmekte. Ama belki yanlışım, bilemiyorum.

Neyse, diyeceklerim bunlar.

B

(*) Aracı firmalar sağ kalsın diye bayi indirimleri vardır. Aracı firmalar, dükkanlar, giderleri yüzünden distribütörlerden (DoRe, Tune-L, vs) %15 ila %30 arasında indirimli şekilde mallarını alırlar.

Son düzenleme:
Öncelikle, yaşı 18'in üzerinde her birey (son zamanlarda 21 24 gibi bazı saçma sapan yaşlar da uygulamaya girip çıksa da), kanunen yaşı 40 veya 50 olan birisi kadar muteberdir. Ben buna kesinlikle inanıyorum, yaşı daha az ama (gitar konusunda) işbilirlik konusunda lafına direkt güveneceğim "arkadaşlarım" olduğunu söyleyeyim bu forumda, Mert veya etrafta değil bu forumda ama Candaş, Levent ve bir çok diğerleri... İsimlerini unutacağım için Oscar konuşmasına çevirmek istemiyorum olayı ama bu "yaş" "ergen" mevzu hocam bana hiç doğru gelmiyor.
Sen ne kadar güzel bir insansın. Allah'ın lütfu..

Sen ne kadar güzel bir insansın. Allah'ın lütfu..

Eyvallah arkadaş. Ama doğruya doğru, direkt eğmeden bükmeden doğru düşüncemdir.

Ben bilgi edinmek isteyen, genç ama sabırsız arkadaşlardan daha çok, egomerkezci, bilgi sahibi olmadan fikir yürüten ve ben bilirim diyen, ve genellikle de yaşını almış olan insanlardan korkarım.

Bunların yanında, herkesin, din ırk milliyet demeden, ortak belası şu lanet virüsten bir kurtulsak... bu sürtüşmelerin hepsinin ne kadar minik ve manasız olduğunun bence direkt kanıtı.

Size (bize) bir şey olmasın...

B

Hesap hazır daha banlanmamışken şuraya bir çakalı daha yazayım, giderken bir faydam daha olsun. Murat Güngör isimli, 0505 *** 0421 numaralı biri ilanınıza yazıp, başka şehirde oturuyorum diye sattığınız ürünün detaylı fotolarını Whatsapp'tan isterse ziktiri çekin yollayın.

Benim ilanıma ilk başta klasik dilenci girişi yapıp, bu güzele şu kadar da olsa verilir ama elimden gelen bu diye mesaj atmıştı. Ben de olmaz deyince, tamam ben alıcıyım deyip detaylı foto istedi. Ben de ilana yeteri kadar detaylı foto koyduğum için şüphelenip, İstanbul'da mısınız dedim. Hayır Ankara'dayım dedi. Fotolara göre gelip alacağını söyledi, peki dedim. Ertesi gün öğlen 12 gibi envai çeşit fotoğraf fotoğraf attım, arada 3-5 satır muhabbet de döndü. En son ses kaydı istedi, tamam dedim bir saat sonra da onu attım, anında gördü mesajımı.

Neyse, ses kaydını attığım saat 13:13 ve hemen gördü mesajı. Akşam 22:30'da ben yazana kadar ses çıkmadı bundan. Tabii bu çakalların maalesef huyunu, suyunu çok iyi bildiğimden benim gitarımı aratmaya başladım satış sitelerinde. Saati tam hatırlamıyorum ama akşam 7-8 gibi falandı, Reverb'e açtığı ilanı gördüm çakalın. İstediği fiyat da benim istediğim fiyatın 2 katından fazla. Sattığım gitar da JLV-7 anasını satayım, sanki bulunmaz hint kumaşı.

Akşam 22:30'da yazdım, geri dönüş yapmadınız diye. Parayı denkleştirip konuşacağım, elimde başka müzik aletleri de var ve finansal açıdan sorun yaşamam alırken (ilk başta dilencilik mode on tabii), ben böyle alıyorum bir süre çalıyorum sonra satıyorum falan dedi. Parayı denkleyene kadar umarım kimse almaz, yoksa çok üzülürüm falan da diyor. :D

Bu olaylar 28-29 Kasım'da olmuştu. Bekledim bir süre ve bu akşam yazdım Reverb sitesinden, kolay gelsin satışlar nasıl diye. Wp'den döndü, utanmadan selam, henüz satış yok diyor. İlanı kaldırın lütfen dedim ve bu çakalların klasik laflarını dizmeye başladı. "Kaldırmıyorum ilanı. Siz satıyor musunuz, satıyorsunuz. Paranızı aldıktan sonra gerisi sizi niye ilgilendirsin. Sizin ekmeğinizi mi çaldım?" gibi cümleler etmeye başladı. Ben de kendisine habersiz sağa sola ilan açacağını bana söylemediğini, Ankara'dayım diye yalan sıkıp foto istediğini çünkü üstünde "sahibinden" yazmaması gerektiğini, bir şey çalıp çalmamak değil bana yalan söyleyen, dürüst olmayan kişiye gitar satmayacağımı söyledim. Satmazsan satma deyip, en sonunda da hakaret edip engelledi.

Maalesef benim gitarın ilanının ekran görüntüsünü almadım ama çakalın reverb adresi şu: Cymbal Crash

Buradaki ilanlardan araştırırsanız adam milletin ilanına çöreklenip, böyle bir sürü ilan açmış. Yahu gitmiş Akasya Zuhal'e, stantta duran indirimli amfilerin fotoğrafını çekip ilan açmış. :D İlana bir örnek;

Covidden dolayı bir taraftan eve kapanan millet ekipmana sardı, diğer taraftan da üretim azaldı gibi bir durum mu oldu anlamadım ama fiyatlar genel olarak çok yüksek.. TL nin değer kaybetmesinden vs bahsetmiyorum. Direk $ olarak da yüksek..

Bir ilanda benden gelsin 9000 TL ye analogman . Arkasaşı kibar bir dille uyardım bakalım reverb fiyatlarına kanıp vermiş olan işallah düzeltir.

Analogman sunface red dot nkt low gain fuzz pedaliİlan No: 885016780
Analogman sunface red dot nkt low gain fuzz pedali - Efekt Pedalı ve Diğer Enstrüman Yan Ekipmanları sahibinden.com'da - 885016780
Paylaşmak için ss alıp sabahı beklemiştim. Aynı şekilde ben de konuştum ve direk analogman üzerindeki fiyatından bahsettim, farklı sitelerdeki fiyatlardan bahsettim ve 900dolarla alakası yok :) anca şimdi 4500e çekmiş ama o bile komik, mantıksız bi fiyat yani :)) hayır 9000 tl ye güzel bir kafa kabin amfi ve meksika fender,gibson falan alabilecekken 1 tane pedala vermek bir tek bana mı mantıksız geliyor :))

Paylaşmak için ss alıp sabahı beklemiştim. Aynı şekilde ben de konuştum ve direk analogman üzerindeki fiyatından bahsettim, farklı sitelerdeki fiyatlardan bahsettim ve 900dolarla alakası yok :) anca şimdi 4500e çekmiş ama o bile komik, mantıksız bi fiyat yani :)) hayır 9000 tl ye güzel bir kafa kabin amfi ve meksika fender,gibson falan alabilecekken 1 tane pedala vermek bir tek bana mı mantıksız geliyor :))
Alacak bir deli arıyordur hocam, bizim 2. elde acayip bir kar yapma merakımız olduğu için.

Geri