Abartı Ilanlar

Cihaz Zoom G9. 3 kere filan demode herhalde.
Bu arkadaş YİRMİ BİN TL istiyor. Pardon; 20.500 TL 🤣 🤣 🤣
Eğlenmek istiyorsanız ilanı mutlaka okuyun.

"Faydalarına gelince,İki adet lambası var bu özellikte bir cihaz sizi profesyonel yapar çağ atlatır,elinizdeki basit 3,5 bin TL lik bir gitarı bile 150 bin TL lik gitar yapar Combo amfiye bağladığınızda lambalı amfiye çevirir ister bilgisayarda ister sahnede işinizi görürsünüz alan pişman olmaz ciddi müziğe kafayı takmış insanlara tavsiye ederim"
Faydalarına gelince ??? Pardon; yemekten önce mi sonra mı alıyoruz?
İki lamba sizi profesyonel yapar.
Basit 3,5 bin TL lik bir gitarı bile 150 bin TL lik gitar yapar...

Neden 3.5 TL? Hatta eden 20.500 TL? Buçuklu olunca basit mi oluyor acaba? O zaman bu cihaz da basit olur ama...🤣🤣🤣🤣
20.500 TL: 500 TL'si pazarlık payı tabii ?

Şurası gerçekten can alıcı/çokomelli:
"bu malın normal 2 ci eli 12,14 dür daha aşağıdan veren varsada adamın malında bir sıkıntı varsa çok daha dusuğede verebilir"
"rahat 30,35 demem gereken bir malı bu fiyata satıyorum yazılı fiyat sondur pazarlık yoktur ,alıcısına şimdiden hayırlı olsun.."

Rahat 30-35 bin. Zoom G9.

Gerçeklikten kopmuş arkadaş. Aynı cihaz 5000 TL'ye satışa konmuş.
Bir kez daha o soru akla geliyor.
"Yerli dizileri kim izliyor?"

Biz bu abiyle çok sohbet ettik. 40'larına yakın hoş sohbet bir abiydi. Ekipmanın kutusunun Çin içinin Amerikan olduğunu düşünmekteydi. Ekipmanın tonunu duymam için kanalından bir video paylaşmıştı. Aşağıya bıraktığım mı emin olamadım ama merak eden inceleyebilir.

**Sayın yönetim**İlanda da kişisel bilgileri mevcut olduğu için public bir videoyu kişisel bilgileri ihlal etmeyeceği düşüncesiyle paylaşıyorum. Problem yaratıyorsa düzenleyin, kaldırın, haber edin zira geçen sefer adamın rızasının ekran görüntüsü varken uyarı verip 1 hafta hesabı kitlediğiniz için hatırlatma ihtiyacı duymaktayım.

Biz bu abiyle çok sohbet ettik. 40'larına yakın hoş sohbet bir abiydi. Ekipmanın kutusunun Çin içinin Amerikan olduğunu düşünmekteydi. Ekipmanın tonunu duymam için kanalından bir video paylaşmıştı. Aşağıya bıraktığım mı emin olamadım ama merak eden inceleyebilir.

**Sayın yönetim**İlanda da kişisel bilgileri mevcut olduğu için public bir videoyu kişisel bilgileri ihlal etmeyeceği düşüncesiyle paylaşıyorum. Problem yaratıyorsa düzenleyin, kaldırın, haber edin zira geçen sefer adamın rızasının ekran görüntüsü varken uyarı verip 1 hafta hesabı kitlediğiniz için hatırlatma ihtiyacı duymaktayım.

"Notalı" demiş ama, çaldığı şeyin hakkını notalar veremez.
Mr. Crowley konser versiyonunu ortaokuldan beri dinlerim.
Videoyu dinlerken gençlik anılarımın üzerinde birisi tepiniyormuş gibi geldi.

Yani şu kaydın verdiği manevi hasara ne tazminat istense boş.
Ancak kullanıcı ismi ile gerçek ismi pek uyumlu gelmedi. Bu o kişi olmayabilir.

"Notalı" demiş ama, çaldığı şeyin hakkını notalar veremez.
Mr. Crowley konser versiyonunu ortaokuldan beri dinlerim.
Videoyu dinlerken gençlik anılarımın üzerinde birisi tepiniyormuş gibi geldi.

Yani şu kaydın verdiği manevi hasara ne tazminat istense boş.
Ancak kullanıcı ismi ile gerçek ismi pek uyumlu gelmedi. Bu o kişi olmayabilir.

Sahne adıydı abi, geri kalanına ne desem bilemedim. :(

Cihaz Zoom G9. 3 kere filan demode herhalde.
Bu arkadaş YİRMİ BİN TL istiyor. Pardon; 20.500 TL 🤣 🤣 🤣
Eğlenmek istiyorsanız ilanı mutlaka okuyun.

"Faydalarına gelince,İki adet lambası var bu özellikte bir cihaz sizi profesyonel yapar çağ atlatır,elinizdeki basit 3,5 bin TL lik bir gitarı bile 150 bin TL lik gitar yapar Combo amfiye bağladığınızda lambalı amfiye çevirir ister bilgisayarda ister sahnede işinizi görürsünüz alan pişman olmaz ciddi müziğe kafayı takmış insanlara tavsiye ederim"
Faydalarına gelince ??? Pardon; yemekten önce mi sonra mı alıyoruz?
İki lamba sizi profesyonel yapar.
Basit 3,5 bin TL lik bir gitarı bile 150 bin TL lik gitar yapar...

Neden 3.5 TL? Hatta eden 20.500 TL? Buçuklu olunca basit mi oluyor acaba? O zaman bu cihaz da basit olur ama...🤣🤣🤣🤣
20.500 TL: 500 TL'si pazarlık payı tabii ?

Şurası gerçekten can alıcı/çokomelli:
"bu malın normal 2 ci eli 12,14 dür daha aşağıdan veren varsada adamın malında bir sıkıntı varsa çok daha dusuğede verebilir"
"rahat 30,35 demem gereken bir malı bu fiyata satıyorum yazılı fiyat sondur pazarlık yoktur ,alıcısına şimdiden hayırlı olsun.."

Rahat 30-35 bin. Zoom G9.

Gerçeklikten kopmuş arkadaş. Aynı cihaz 5000 TL'ye satışa konmuş.
Bir kez daha o soru akla geliyor.
"Yerli dizileri kim izliyor?"
Normalde ikinci eli 12-14 bin TL imiş. Daha ucuza varsa sorunlu kusurlu mal kesin 😂😂😂
Ben şu aciklamayi çok sevdim:
2.Faydalarına gelince,İki adet lambası var bu özellikte bir cihaz sizi profesyonel yapar çağ atlatır,elinizdeki basit 3,5 bin TL lik bir gitarı bile 150 bin TL lik gitar yapar Combo amfiye bağladığınızda lambalı amfiye çevirir ister bilgisayarda ister sahnede işinizi görürsünüz alan pişman olmaz ciddi müziğe kafayı takmış insanlara tavsiye ederim.
Demek ki en ucuz çin gitarina Usa yapımı manyetik takınca da gitar 150 binlik kalitesine ulaşması lazım bu mantıkla gidersek. Sonuçta manyetik de gitarın yazılımıdır bir bakıma. Hatta daha da ileri gidip 8 lambalı kafa anfiye takınca da her gitarın 150 binlik gibi davranması gerekir.
Ben ikna oldum beyler 😂😂😂
Abimizin bir tane de 50,500 TL ye bass anfisi ilanı var. Küsüratli yazmış ki inandırıcı olsun

Abi "Akorlara Giriş". 4/4 luk nota ve daha birçok teknik !öğretiyor! videolarında.

Dosyalar

• dd3NBQf1VGEs0UnE-638096557632237208.jpg
    dd3NBQf1VGEs0UnE-638096557632237208.jpg
    56.7 KB · Gösterim: 86

abi biz san naaptık , bunu bize niye yabtın ? :)

Dinledim. 1 tane XANAX içtim, ki dinlediğimi başka türlü unutmama.

Ltd 40 bin TL. Bir de diyorlar ekonomik kriz var. Hangi müzik mağazasına gitsen tıklım tıklım:
Sıfırından pahalı bir ikinci el daha ilanlarda yerini alıyordu...sperzel burgulu modeli sadece 2012 yılında üretildiyse koleksiyonluk olabilir yalnız, onu düşünemedik:)

Son düzenleme:
Hayır aynı gitardan bende de olmasa yazmayacağım. Gitar Les Paul Custom değil, Custom shop ürünü değil.

Custom shop headstock logolu, standard serilerdendir.

Gitarın asıl modeli Gibson Les Paul Custom Classic, gövde arkasında binding yok, klavye ağaç da olabiliyor ya da Richlite denen, ağaç ikamesi bir madde.

Neyse , Les paul custom değil ama fiyatı öyle.

Gibson Les Paul Custom (2012) İlan No: 1075706392
Gibson Les Paul Custom (2012) - En Uygun Gibson Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 1075706392

Geri