Abartı Ilanlar

Şu ilanları onaylıyorlar bizim bir tane ilanı yok fiyatı yanlış yok başlık yanlış yok bilmem ne diye yüz kere geri çeviriyorlar.

Sanırım bu hataların sebebini çözdüm. İlanları onaylayan, site üyelerinin mesajlarına cevap veren tüm çalışanlar iş bilmeyen, bir halttan anlamayan arıza hatun tayfası! Bu yüzden kurallara uygun ilanlar reddedilirken, kuralları çatır çatır çiğneyen, abartılı tüm ilanlar onaylanıyor.

Bu sazcı tayfası birbirini düdüklemekten zevk alıyor. Sincan'da görev yaptığım için yakından da biliyorum. Kesin kendisine de o fiyata yakın satmıştır birisi.

Burada Tünel'de de iyi düdüklüyorlar sazcıları. Düşün ki, sırf sazcı alacak diye ikinci el pedal satan adam, boyası nerdeyse yarı yarıya gitmiş MXR phaserı 400 liraya satıyordu. Bu dükkan da gitar dükkanı ha.

Klasik bir söz vardır hani, "Bizim orada g.te g.t derler" diye. Bu yüzden işini salla pati yapan, çalıştığı sitenin ilan verme kurallarından, iş yerinin gereklerinden habersiz arıza hatun tayfasına "Ne de güzel düzgün insanlar" diyemem.
hocam sadece kadınlar mı işten anlamıyor demek istiyorsunuz?Kadınlar söyle böyle laflarını aşalım artık ,süper zeka kadınların da mevcut olabileceği gibi gerizekalı erkekler de mevcuttur,genelleme yapmayalım,hepimiz insanız sonuçta.

hocam sadece kadınlar mı işten anlamıyor demek istiyorsunuz?Kadınlar söyle böyle laflarını aşalım artık ,süper zeka kadınların da mevcut olabileceği gibi gerizekalı erkekler de mevcuttur,genelleme yapmayalım,hepimiz insanız sonuçta.

Ben sadece durumu olduğu gibi anlattım. Bunun cinsiyetçilikle falan alakası yok. Erkek olaydılar " Bir halttan anlamayan vasıfsız herifler" derdim. Sahibinden'in sahibi kimse, iş yerinin insanlarla muhattap olan önemli bölümlerini vasıfsız hatunlarla doldurmaya değil, işe alacağı insanların niteliğine dikkat etsin derim.

Abi Makina muzikte Marshall Mkii plexi var 1200 dolar inanilmaz GAS yaptim cok abarti bi ilan oldu, balon baligi gibi sistim ama hanim beni evinin cami gelen topla kirilmis emekli albay gibi keserek patlatir... Eyup Sultan'da deve kesecek kadar caresizim...Nedir bu doymazlik beyaw?

Lütfen biri bana da amerkian fender
Bir imzalı gitar daha. Bir de kendi imzası da var. Yahu üzerinde imza olunca fiyat mı artarmış arkadaş?

Sanki yıllar önce vefat eden, müzik efsanesi bir ismin imzasını taşıyor gitar.

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...-model-modifiyeli-telecaster-160829890/detay/
Lütfen biri bana -mümkünse highway one- amerikan fenderden çıkma manyetik taksın satsın 1000tlye razıyım bu nedir arkadaş.

Bu arada @hackeiommi haklı bencede , çünkü hepimiz neyin ne olduğunu biliyoruz veya pop dinleyen hatunlarında " ay bu salaklarda napıyor" diye baktıkları aşikar. Tartışılası birşey değil ama senin canı sağolsun senin için %50si diyebiliriz.

Abi Makina muzikte Marshall Mkii plexi var 1200 dolar inanilmaz GAS yaptim cok abarti bi ilan oldu, balon baligi gibi sistim ama hanim beni evinin cami gelen topla kirilmis emekli albay gibi keserek patlatir... Eyup Sultan'da deve kesecek kadar caresizim...Nedir bu doymazlik beyaw?

O amfiye zamanında şimdiki değerini teklif etmiştim. 1 sene bile olmamıştı, satmadı sahibi hala aynı amfimi yoksa sahibi el değiştirdi mi bilmiyorum ama bu amfiler pek bulunmuyor alıcısı da belli muhtemelen tahmin ettiğim amfi ve sahibi de aynı, uzun süre satılmadı sonra makina müziğe bırakmış teklifimi beğenmedi şimdi de makina müziğe eğer bu fiyattan satılırsa bir de komisyon ödeyecek yazık oldu. Eğer tahminlerim doğruysa tabi. Bu arada bu fiyata nimet gerçekten.

Geri