Abartı Ilanlar

Ben duman grubunun yerinde olsam müziği bırakır imzalar imzalar pena satardım.

Bak yine, hala cahilikte ısrar ediyoruz :) O zaman enflasyona uğrar herkes dumanlı penalı olur mu olmaz. 1 liraya bile gitmez prestige ibanez hesabı. Onun ki xyz gençlik festivalinden kalma gençken evden kaçıp konsere gittiği günler hey lili.. ama kendi anılarının bende hiç bir kıymeti yok anlatamıyoruz.

http://sahibinden.com/202238515
Gitar 750 lira
Konser 70 lira
Maneviyati paha bicilemez diyerek urun satmak nedir ya.

Biz ülkecek bu gitar imzalama işini hala anlamadık. Bu imzalar 5 para etmiyor. Adına kesilmiş bilet yok, keçeli kalemle silik bir imza. İmza atılırken foto yok ? Ben elimle karaladım al di meola imza dedim çıkartdım yanına da harbi konsere gitmişimdir biletini koydum. Olacak mı ? Google'a onu bunu yazın demiş de imzalı gitar nasıl imzalatılır nelere dikkat edilir kendisi önceden googlelamamış.

Biz ülkecek bu gitar imzalama işini hala anlamadık. Bu imzalar 5 para etmiyor. Adına kesilmiş bilet yok, keçeli kalemle silik bir imza. İmza atılırken foto yok ? Ben elimle karaladım al di meola imza dedim çıkartdım yanına da harbi konsere gitmişimdir biletini koydum. Olacak mı ? Google'a onu bunu yazın demiş de imzalı gitar nasıl imzalatılır nelere dikkat edilir kendisi önceden googlelamamış.
Vallahi zaten orijinalligine filan gelene kadar, isterse di meola amcayi getirsin yanimda imzalatsin, 2500 lira nedir!! Satan kisi buna ticari bir kar katarak satiyorsa, sahibi icin bile degeri olmayan imzaya kim neyin bedelini versin.

Yalnız fiyat çok iyi değil mi ebaydeki?? gitar hakkında bilgisi olan var mı ozelden bir bilgilndirse :D
vintage modellerde bigsby yok,2014 üretimlerinde var diye biliyorum. bu da sayfası.
Gibson.com: Les Paul Recording
70 vintage ler 2.500 ila 5.000 $ arasında satılıyor.ilginç bir fiyat.Vardır bir bildiği elbet.
*düzeltme
vintage lerde bigsby mevcut..

Son düzenleme:
Bu imza işi gerçekten çok komik bir hal almaya başladı. Birincisi onu değerli yapan, ona manevi değer katan gözünün önünde imzalanması, ne bileyim üç beş kelam edip bir şekilde temasta olunması. Dünyada en usta gitaristlerin imzaladığı gitarları getirin, imzalamış diye üzerine 3 kuruş verirsem afedersin ama malımdır. İmza nedir aga? Sanki bütün yeteneklerini devrettiği bir sözleşme ve bu sözleşmenin altını imzalamış. Bu fiyatlardan ben bunu anlıyorum. Şaka gibi, kıçı kırık bir mürekkep lekesi 1000-2000 tl fark ediyor inanılacak gibi değil.

Son düzenleme:
Geri