Abartı Ilanlar

Şu mod işini ister ucuza yapın ister dünya paralar harcayın sonuç olarak sadece kendinize yapmış olursunuz. Sonra böyle orhun yazıtı gibi uzun uzun övmeli açıklamalar yazmak durumunda kalıp gitarınızı tüm american fenderlerle kapıştırmak zorunda kalırsınız. Belki de gerçekten çok iyi bir gitardır ama konu o değil. 45 bin lirası olan kimse gidip de bu gitarı almaz ne yazık ki. Arkadaş buraya üyeyse ona tavsiyem gitardaki kaliteli parçaları söküp tek tek satması olacaktır. Geriye kalanları da anca ölü fiyata koyarsa satabilir.

Şu mod işini ister ucuza yapın ister dünya paralar harcayın sonuç olarak sadece kendinize yapmış olursunuz. Sonra böyle orhun yazıtı gibi uzun uzun övmeli açıklamalar yazmak durumunda kalıp gitarınızı tüm american fenderlerle kapıştırmak zorunda kalırsınız. Belki de gerçekten çok iyi bir gitardır ama konu o değil. 45 bin lirası olan kimse gidip de bu gitarı almaz ne yazık ki. Arkadaş buraya üyeyse ona tavsiyem gitardaki kaliteli parçaları söküp tek tek satması olacaktır. Geriye kalanları da anca ölü fiyata koyarsa satabilir.
Benim de boyasına kadar modifiyeli bir gitarım vardı, satış ile uğraşmadım eski model ekipmanla takas yoluna gittim. Modifiyeli gitar satmak sıkıntılı.

Modlu haliyle bu fiyat çok fazla. Max 15K eder ki o da alıcısı çıkarsa. Lakin keyifli gitar olmuştur mutlaka cunku bu koyu klavyeli SX ash stratlarin sap profili çok rahat.

bu tarz aletler alindiginda zaten ustundeki donanimin 2.el ederi hesaplanip aliniyor. modifiye gibi sahsi keyfin maddi bir getirisi degil, goturusu olur elbette.

100 bin TL.
Bakayım dedim reverbe filan. Neymiş bu...
"25 yıllık emsalsiz bir gitar"
Ne olduğunu anladım sanırım. Bkz: "Eski gitarı vintage gitar zannetmek"
Bu gitar 100 bin TL'ye alıcı bulur mu gerçekten? Ciddi ciddi merak ediyorum.

Tabi ki alıcı bulamaz. Reverb'deki ortalama değeri 750 dolar civarı. Üretimi günümüzde devam etmeyen modelleri emsalsiz ve nadir gitar kategorisine sokmak artık bir Türkiye gerçeği oldu. Kendileri çalıp kendileri oynuyor.

Geri