Kanca (Rock) - İzmir

Kanca artık cumartesileri Alsancak Etap Barda sahne alıyor.. Bu hafta ses düzeninin aziziliğine uğrasalarda programı çok iyi tamamladılar.. Bu hafta düzelmiş bir ses sistemiyle bomba gibi bir Kanca izlemeyi umuyoruz.. Bu akşam Ooze da Serhat Abi yok yerine Tuna vocal yapacak şimdiden başarılar diliyoruz.. Yine bir Is This Love videosu çekmek üzre hazır bulunacağım :) hepinizi öpüyorum.. ya da burda öpmüyorum akşam zaten öperiz :p (yakında Kancanın performans kayıtları da geliyor bekleyin..)

kanca hakıkaten farklı... muzık dınledıgınızı hıssedıyorsunuz.. bardan çıkıp eve gıderken abı kulaklarım çınlıyo of cok kotu demıyorsunuz.. kesınlıkle tavsıye edıyorum başına 10 tane yıldız koydum şımıden:)

arkadaşlar sizi 2kere dinlemek nasip oldu ama ben bukadar eğlendiğimi müziğe doyduğumu hatırlamıyorum !! bi fenderden anca bu kadar temiz bi sound alınır!!! ama işlerimizden dolayı sizi izleme fırsatı bulamıyoruz her izmire geldiğimizde desteklerimizi esirgemicez !!!! başarılarınızın devamı dileğimizle sevgiler!!!

Arkadaşlar, Kanca Grubunu Ooze Bardaki performanslarından dolayı yürekten kutluyor ve hepinizin gözlerinden öpüyorum.. Ooze kim bilir ne zamandır böyle kaliteli müzik görmemiştir diye de ekliyorum :) Gerçekten olağanüstü bir performanstı.. Kaçıranlar kendi derdinize yanın :) Benim kişisel fikrim bu; Kanca'yı dinledikten sonra bileklerinin hakkıyla yürekten müzik yapanlar olduklarını daha da iyi anlamış olacaktır bilmeyenler.. Hakettiği yere hızla tırmanan Kanca elemanlarına gerçekten "kaliteli müzik" yaptıkları için teşekkür ediyorum.. (Tuna'yı vocal performansı için ayrıca kutluyorum) Serhat Abi'yi de özledik tabi :) sana kayıtları izletecem Serhat Abi :) Cuma Guardian'da görüşürüz..

secilay demiş ki:
kanca hakıkaten farklı... muzık dınledıgınızı hıssedıyorsunuz.. bardan çıkıp eve gıderken abı kulaklarım çınlıyo of cok kotu demıyorsunuz.. kesınlıkle tavsıye edıyorum başına 10 tane yıldız koydum şımıden:)
Hoşgeldin hoşgeldin gözümüz yollarda kaldı. Kesinlikle eve giderken kulaklarınızı çınlatmayan nadir soundlu gruplardandır Kanca kesinlikle yürekten katılıyorum.
Buarada Serhat gel artık çok özledik seni yaw. Odana yeni kalorifer borusu taktılar dağıldı biraz ortalık. boyamak lazım hiç estetik durmuyo. hehehe :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

iii olmasalar şaşırılır bir durum olurdu adamlar gelmişler 26 27 yaşlarına i olsun tabi zaten ii kime göre ii oda tartışılır ya seyirci geberdi rock öldü derken birde şimdi ii gruplar çıkıyor deniliyo ne iyisi ya hangi ii kim dinlemiş kim karar vermiş kim bağlamış bu adamlar çoğu ppiyasadan tanıdık geliyotabiki tecrubeliler ama ii olmak tecrubeyle olmaz o zamanla söner ama şöle bir izmire bakarsam kanca ya iyi bir grup diyebilrim ama türkiyede bri halt yiyemezler o zorda yinede izmiriçin ii hatta izmirde rock dinliyorum diye geçinen fırlamalar için fazla bile izmirde rock öldü kimse ağlamıyo herkes gülüyo öle bir akım başladıki haydi eller havaya dır gidiyo ozee de özellikle rock bar diye girdiğimiz yerlerde kendinni bilmez adamlar var ne rock dinleyicisi nede rock müziği tanıyan adamlar bar sahipleri ayrı bir mevzu zate onlar hepten rockçu bu piyasayı böle geberten gruplara lanet olsun adlarınıda yazarımda fazla zorlamıyım onlarıda ama bir şeyler zamanla oturur umarım çünkü bu gidişat ii değil gelenler müziğe değil şakşak çılığa para veriyolar stratejiler değişti ortam yumuşadı suni tenefüs yaparken aniden güneş battı aynen böle oldu işte geber di geber di rock müzik geberdi

him21 demiş ki:
iii olmasalar şaşırılır bir durum olurdu adamlar gelmişler 26 27 yaşlarına i olsun tabi zaten ii kime göre ii oda tartışılır ya seyirci geberdi rock öldü derken birde şimdi ii gruplar çıkıyor deniliyo ne iyisi ya hangi ii kim dinlemiş kim karar vermiş kim bağlamış bu adamlar çoğu ppiyasadan tanıdık geliyotabiki tecrubeliler ama ii olmak tecrubeyle olmaz o zamanla söner ama şöle bir izmire bakarsam kanca ya iyi bir grup diyebilrim ama türkiyede bri halt yiyemezler o zorda yinede izmiriçin ii hatta izmirde rock dinliyorum diye geçinen fırlamalar için fazla bile izmirde rock öldü kimse ağlamıyo herkes gülüyo öle bir akım başladıki haydi eller havaya dır gidiyo ozee de özellikle rock bar diye girdiğimiz yerlerde kendinni bilmez adamlar var ne rock dinleyicisi nede rock müziği tanıyan adamlar bar sahipleri ayrı bir mevzu zate onlar hepten rockçu bu piyasayı böle geberten gruplara lanet olsun adlarınıda yazarımda fazla zorlamıyım onlarıda ama bir şeyler zamanla oturur umarım çünkü bu gidişat ii değil gelenler müziğe değil şakşak çılığa para veriyolar stratejiler değişti ortam yumuşadı suni tenefüs yaparken aniden güneş battı aynen böle oldu işte geber di geber di rock müzik geberdi

arkadaşım pek bi coşmuşsun...keşke bu eleştirilerini genel müzik forumlarından birine yazsaydın da,negatifliğin kanca ya yansımasaydı....

him21 demiş ki:

Bak arkadaşım biz 26 27 değil nerdeyse 30 yaşına geldik hala rock müziğin ne olduğunu insanlara anlatamadık. Bornova'da bize jazz'cı diyen tiplerle karşılaşıyoruz. Biz rock müzik yapıyoruz jazz değil. İçine elktro gitar girdiğinde düğün müziğini rock müzik zanneden binlerce insanın bulunduğu Bornova'da rock müzik yapmaya çalışmak deveye hendek atlatmak kadar zor bişey. inşallah anladın...

harbiden yaa,düğün olayı çok doğru,ismi lazım olmayan bi grubumuza bizde aramızda kına gecesi rock grubu diyoruz,durum okadar vahim yani,borvovada doğrudüzgün müzik dinlenilmez olmuştu...siz iyi şeyler yapıosunuz,başarılarınız devamını dilerim

kancabass demiş ki:
him21 demiş ki:

Bak arkadaşım biz 26 27 değil nerdeyse 30 yaşına geldik hala rock müziğin ne olduğunu insanlara anlatamadık. Bornova'da bize jazz'cı diyen tiplerle karşılaşıyoruz. Biz rock müzik yapıyoruz jazz değil. İçine elktro gitar girdiğinde düğün müziğini rock müzik zanneden binlerce insanın bulunduğu Bornova'da rock müzik yapmaya çalışmak deveye hendek atlatmak kadar zor bişey. inşallah anladın...

öptüm elini.altina benden de imza.

funky_marla demiş ki:
harbiden yaa,düğün olayı çok doğru,ismi lazım olmayan bi grubumuza bizde aramızda kına gecesi rock grubu diyoruz,durum okadar vahim yani,borvovada doğrudüzgün müzik dinlenilmez olmuştu...siz iyi şeyler yapıosunuz,başarılarınız devamını dilerim

"kına gecesi rock grubu" inşalla bizizdir çok hoşuma gitti

Kanca, yapılan eleştirilere zaten her programında ortaya koyduğu performansı ve başarılı müziğiyle en iyi cevabı veriyor.. Kendi müzik çalışmalarımdan dolayı bi süre aranızda olamicam.. Başarılarınızın devamını diliyorum arkadaslar..

nonsleeper demiş ki:
funky_marla demiş ki:

"kına gecesi rock grubu" inşalla bizizdir çok hoşuma gitti
:LOL: siz değilsiniz...ama beğendiysen siz olun madem ;) biz diğerine başka bişi de buluruz...

jazcı diyen arkadaşlar:) eleştren arkadaşlar sizede :) anlamıyorum ne dur emeğe karşı verilen tepkiler !!! türkiyede ne yaparsan yap biyere gelmek zor oluyoo ondan bukadra geniş bakılmasına karşıyım!!!! herşeyden önce emeğe saygıyı beklerdik ama neyseee!!! kaç yaşlarına gelmişsin diyosun tecrübe herşey değil demişsin!!!!????? arkada ama müziğin kemiği olan yaşı diğer grup elemanlarına göre ufak arkadaşımıza ne diceksin !!!!! neyse ben daha ne diyim ..seviliyo ve sayılıyosunuz BAŞARILAR DİLERİM !!!!!

Geri