Kanca (Rock) - İzmir

Ayrıca bi önceki sayfada bizim basçı beni feedback in kurucularından yapmış(benim sign ı kulanarak kendi adına yazarak :) ) benim bu olayla bi alakam yoktur. İlaveten bi kafa karışıklığı daha olmasın. :)

açıkçası ilk defa istanbul da olduğuma üzüldüm bu kadar övgü alan bi grubun en azından bir ses kaydını dinlemek isterdim. görmesek te dinlemeskte tebrikler dileyelim bari :) kolay gelsin

izmir'de izlediğim en iyi gruplardan.. sevdiğim parçaları da çalıyosunuz ve çok iyi yorumluyosunuz.. müzik hayatınızda başarılar :) inşallah çok daha iyi yerlere gelirsiniz, albümlerinizi dinleriz.......

özgün kardeşim dogum günün mutlu ve kutlu olsin bu arada biras geç haberimiz oldu affola :D ...hahaha biras ortalik karişmiş haa o zaman bende bi kaç bişi söleyim bari..
Şu an DETONE ,ÇARE ve VOODOO da aynı anda caliyorum ve arada bir SOUL STUFF isleri de oluyor kafam çok karisti bilemiyorum beynimde 1231456789456123456789456123123 repertuar oldu :roll: ama müzisyen kardeşligi çok önemli! calistigi insanlari cok seviyorum hepsi birbirinden şeker kardeşlerim ve iyi müzisyenler , süper egleniyorum....yaşasin müzisyenler kardeşliği diyorum ve gidiorum... ;)

misericord demiş ki:
açıkçası ilk defa istanbul da olduğuma üzüldüm bu kadar övgü alan bi grubun en azından bir ses kaydını dinlemek isterdim. görmesek te dinlemeskte tebrikler dileyelim bari :) kolay gelsin

Çok teşekkürler ediyoruz. Demo pek yakında hazır olacak (hep öyle derler ama bu sefer kesin :) )

walla sound kulağa mükemmel gelio.. ztn vokalin sesi tartışmasız mükemmel.. insan yaşadığını anlıyo beaa....

yahu ben bugün forumu okuyamadım ve çok önemli misafirlerim vardı akşam felix e getirdiğim... :( üzüldüm çok...neyse yapçak bişi yok...özledim kanca dinlemeyi......

Perşembe günü bugünün yerine Felix'teyiz...Sanırım yine parti varmış... Umarım psikolojimiz düzelmiş olur :) Konser gerçekmiydi,hallüsinasyon mu gördük anlayamadık... :) Böyle de çalınmaz ki kardeşimmm...

Dave Weckl'ı 5 metre uzaktan canlı dinlediğime hala inanabilmiş değilim. Ayrıca Tom Kennedy'nin şiir gibi tonu olan fodera'sından dumanlar çıkmak üzereydi. :) neyse bende kendime gelemedim. Artık perşembe günü "Arapsaçı, sayko kilır, yalan dolan" gibi bornova'mızın güzide şarkılarıyla hepbirlikte eylenmek üzere buluşalım. Şaka tabi...

Geri