Kanca (Rock) - İzmir

dün akşam gittik dinledik arkadaşları çok eylendik çok güzel çalıyo keratalar yiğitte(mr.uzun) güzel sölüyo maaşallah hepsini kutluyorum başarılarının devamını diliorum hepinize kucak dolusu sevgiler.

valla ben de dün berideydim masaca coooook eğlendik biz.özellikle de fear of the dark, smoke on the water ve dani california'da koptuk desem yeridir :D hatta civar masaları de biraz rahatsız etmiş olabiliriz çevreye verdiğimiz ses ve görüntü kirliliğinden dolayı özür dilemeyi beri müşterilerine borç bilirim :LOL: sevgiler, saygılar,vesaire,vesaire......

akşam ses sistemi çok kulak tırmalayıcıydı,birde üzerine solistin gür sesi eklenince off hiç çekilmedi,solistinin sesi iyiydi hareketlerini biraz kısıtlasa sahneside süper olacak bence,bu solisti hoparlör altında dinlememeniz tavsiye edilir :)

yyyaaaaaaaa
bana ne ya of ben de orda olmak ıstıormmmm
valla cok ozledım sızı dınlemeyı öhööööö:( alın benı burdan ya... bu arada alıyorum haberlerınızı benden kurtulduunuzu sanmayın yanı:) oraya gelınce baya başınızı agrıtcam:) hade iyi calışın:)

punkserkan demiş ki:
tribal_enfeksiyon demiş ki:
ortada kuyu var yandan geç!!!ben anlamadım???çok ince dokunduruyosun!!!detone davul--çalar saat davul saygılar.....
saygı!
kusura bakma...şimdik anlıyorum!!!gece biraz yavşamış olduğum bi saatte yazdığımdan....sizin orda verdiğiniz emeği hiçe saymak gibi oldu(söylediklerimden dolayı)...haklısın!!! :roll:

yaw! herkese teşekkür ederiz, beğendiyseniz performansı ne mutlu bize. daha nice sürprizler bekliyor sizleri...bu arada nora ashira'ya da tespiti için teşekkürler, ben birazcık abartmış olabilirim, çünküm büyük sahneye alışkınım. öyle bi sahnede yaptıın hareketleri ufacık bi yerde yapınca garip oluyor biraz malumunuz :) bu yapıcı eleştirin için teşekkür ederim. umarım bi daa ki sefere daha az gözüne batarım. ;)
bu arada esas şunu demek isterim, o gece, yani beri deki ilk akşamımızda bizlerden desteğini esirgemeyip, yalnız bırakmayan müzisyen arkadaşlarımıza tüm içtenliğimizle teşekkür ederiz. :D çalarsaat, detone, anemi, makina v.s (şu anda aklıma gelmeyenler kusura bakmasın, o geceki RAKI miktarı etkilidir. :? fazladan da yazmış olabilirim). neyse lafı fazla uzatmadan şunu diyeyim. herkese teşekkürler, bizi dinlemeye devam edin. 8)

yico demiş ki:
yaw! herkese teşekkür ederiz, beğendiyseniz performansı ne mutlu bize. daha nice sürprizler bekliyor sizleri...bu arada nora ashira'ya da tespiti için teşekkürler, ben birazcık abartmış olabilirim, çünküm büyük sahneye alışkınım. öyle bi sahnede yaptıın hareketleri ufacık bi yerde yapınca garip oluyor biraz malumunuz :) bu yapıcı eleştirin için teşekkür ederim. umarım bi daa ki sefere daha az gözüne batarım. ;)
bu arada esas şunu demek isterim, o gece, yani beri deki ilk akşamımızda bizlerden desteğini esirgemeyip, yalnız bırakmayan müzisyen arkadaşlarımıza tüm içtenliğimizle teşekkür ederiz. :D çalarsaat, detone, anemi, makina v.s (şu anda aklıma gelmeyenler kusura bakmasın, o geceki RAKI miktarı etkilidir. :? fazladan da yazmış olabilirim). neyse lafı fazla uzatmadan şunu diyeyim. herkese teşekkürler, bizi dinlemeye devam edin. 8)
aynen devam kardeşim ..saygilar ;)

kancayı çevremdekilerden duydum;ama MAKİNEden fırsat bulup da dinleyemedim sizleri.:)ne zaman, nerede çıkar kanca? grupla ilgili nasıl bilgi alabilirim? bir siteniz var mı? sevgiler

eilistrea demiş ki:
kancayı çevremdekilerden duydum;ama MAKİNEden fırsat bulup da dinleyemedim sizleri.:)ne zaman, nerede çıkar kanca? grupla ilgili nasıl bilgi alabilirim? bir siteniz var mı? sevgiler
Sitemiz henüz yok.Şu an sadece perşembe günü Beri Bar da çalmaktayız.Yeni günler eklenince haber vereceğiz...

Rastlantı adlı grubun siznle ilgisi var mı ? ve solistinizin adı yiğit mi? anlamaya çalıştığım şey acaba istanbulda daha önce dinlediğim ama hatırlayamadığım bir grup musunuz:) sevgiyle

Vokalist arkadaşımızın ismi Yiğit;eski rastlantı grubunun vokalistidir.Onun dışında bir ilgimiz yok.Yiğitle çalışmaya yeni başladık zaten,bizi dinlememişsindir.Ama sanırım dinlediğin yiğit bizim yiğit :)

uzun ve enerjik yiğit ..... tabi ya..sanırım çok soru sordum ama saat kaçta çıkıyorsunuz?Çünkü istanbuldan geldiğimden beri( kemancı,line,yaga,...gibi mekanlardan ve gruplarından sonra) izmir'de MAKİNEnin dışında sağlam bir grup dinleyemedim.Bıkmadan usanmadan her cuma dinlemeye gidiyorum.(fanı bile oldum diyebilirim:)Eminim sizler de iyisinizdir ve canlı performansınızı bu açıdan çok merak ediyorum.sabrına ve ilgine teşekkür.

Evet ben ormanda kaybolan yiitim!

Walla doğru dediniz ben o yiidim, rastlantının şarkıcısı; hatta bazı arkadaşlar beni rastlantı abi olarak biliyorlar. :D Özgün'ün dediği gibi Beri Blues Bar, Bornova'da her perşembe akşamı saat 22:00'de sahne alıyoruz. :) Ve geçen hafta ben gerçekten eğlendim. Sizi de bekleriz...Aslında herkesi bekleriz :p ...Sevgiler, saygılar.... ;)

ormanda kaybolan yiğit:)
inan bana gelcez dinlemeye..insanları toparlyrm. ve bizim grup bir alışırsa hiç kopamaz sizden:)ki seninle dungeonda konuştuğmzda felixte çıkyrz,gelin dinleyn demştn, grubunun adını bile sormadan geldik ama kapı duvar:)
yani sevdik biz seni adamım:) görşrz

tez zamanda dinlemeye geleceğim abiler...uzun zamandan beri dinleyemiyorum zaten sizi...bu zaman zarfında bi vokal değişikliği olmuş sanırım..yiğit abiyi vodooyu dinlemeye gittiğim zaman bi parça söylemişti ozaman dinledim.ama kancanın vokali okadar uzun değildi.yada ben yanlış hatırlıyorum..neyse bu hafta gelmeye çalışacağım!!!sanırım kafamdaki bazı şeyler ozaman yerine oturcak....öff beee şu forumada adam gibi bişey yazamıyorum..hep biyerlerden zırvalamaya başlıyorum... ;) :!: saygılar!!!

gel kardeşim gel, ne olursan ol yine gel. biz elimizden geldiğince ve dinleyenlerimizin ilgisi izin verdikçe kendi beğenilerimize uygun şarkılar çalmaya çalışıyoruz. 8) tabi bu da izmir'de belki çok az yerde canlı olarak dinleyebileceğiniz şarkıların listemizde olması anlamına geliyor. ;) eh bi de tabi mecburen piyasa olarak atfedilen şarkılar da var :? neyse lafı fazla uzatmayayım. :) gelin bizi bi dinleyin işte ne biliim. :D sevgiler... ;)
p.s. bak ben de zırvaladım gene...:)

Geri