Kanca (Rock) - İzmir

yahu iş güç okuldu, ödevdi, asansördü anketti ne cebimizde 5 krş para kaldı!
nede nete girecek veya beriye gelecek vakit

inşallah perşembe akşamı berideyiz...
umarım kanca da orada olur yoksa zaten 1 bira almaya yetecek paramı abik bir grup için harcamak istemiyorum!
kanca ve turkrock forum rullazzzz

Hoşgeldiniiizz!!!!... :D Yiğit, tekrar geçmişler olsun, ağzına sağlık, ses tellerine kuvvet!!
1,5 haftada tam kadro KANCA'yı ne kadar özlemişiz ;) Yolunuz apaçık olsun!! :D

Bu sabah berbat bi baş ağrısıyla uyandım, tabiiki her sabah olduğu gibi işe gitmek için. Aman yanlış anlaşılmasın yapılan müzikten değil, aldığımız alkol miktarındandı bu baş ağrısı. Şimdi düşündüğümde iyiki öğrenci değilim diyorum çünkü herhalde öğrenci olsaydım Kanca'nın programları yüzünden alkolik olurdum :D .

Biraz insaf ya, böyle bir repertuvar aşırı doz uyuşturucu etkisi yapıyor insanda (Aşırı dozda uyuşturucu kullanımının nasıl bir etkisi olduğunu bilmesemde sanırım böyle oluyordur) Şaka bir yana, özellikle dün akşamki program muhteşemdi. İstanbul'da dahil olmak üzere 11-12 yıldır dinlediğim programlar içerisinde böyle bir programa şahit olmadım. Muhteşemdiler. Repertuvardaki her parçayı "gibi" değil, gerçekten çaldılar. Dün akşam Beri Blues da rock vardı.

Hepinize teşekkür ediyorum. Elinize sağlık arkadaşlar.

Not: hevesim geçmeden şu afiş olayını bitirelim artık :x

Dün gece kaliteli canlı müzik dinlemeye ne kadar acıkmış olduğumu farkettim sayenizde. Ve kesinlikle bütün gece gelen ardı ardına bombalarla bu açlığım yatıştı. Kesinlikle mükemmel bir repertuvarla duyguların coşkunluğu birbirini izledi. Çok uzun zamandır bu kadar haz aldığımı hatırlamıyorum. Kanca'da kesinlikle çok doğru bir ekip birleşmiş. Sonrasında da keyfin dibine vurmak kalmış. Tekrar tekrar tebrikler.

Söylemeden geçemiycem "herkesin tutuğu kendine bu devirde" ;)

saolun walla herkese çok çok teşekkür...
çok yakın zamana çok güzel şarkılar hazırlıyoruz..
umarım cümleten hoşunuza gider..
kendinize iyi bakın görüşmek üzere...

KaNCa Gerçek konser tadı veren tek bar grubu!
bunun için bar grubu demeye bin(sayıyla 1000)şahit lazım...
sevgiler saygılar!
ayak bileğim yüzünden fazla oturamadım ama o oturabildiğim zamanda bana ve bütün dinleyenleri mest ettiğiniz için teşekkürler kanca...
Tesla - Paradise...
kesinlikle grubunuzun tadına adına zevkine ve klasına yakışacak tam kanca lık bir şarkı ;)
sevglier
perşembe grşrs

piravo

mech im eng im tamamen katılıyorum sana herbiri ayrı ayrı , başlı başına bir star kanca grubunun . valla 10 günlük aradan sonra tam teşkilat süpersiniz arkadaşlar . repertuarınıza yeni parçalar eklemeseniz de ben sizi dinlerim abicim senelerce mühtişsizin.
yico bu arada sergen gibisin hakkaten :)
yalnız haftada bir dinleyecek olmamız beni üzdü . PAZARLARI DA İSTİYORUZ KANCAYI

saolun walla, içim açıldı hakkatten..
cuma akşamından itibaren her cuma, alsancak'ta eski Etap Passion, yeni Punta'da programa başlıyoruz arkadaşlar herkeşler davetlidir.
görüşmek üzere, herkes kendine ii baksın..

Herhalde yapılamayacak artık...
Child in time gibi bir şarkının yapılabilmesi için gereken çevresel koşullar, duygusal patlama, düşünceler, insanın kendisiyle yalnız kalabilmesi artık mümkün değil galiba bu zamanda....
Yapamayacakmışım gibi geliyor, hard rock'la büyüyen ben, günden güne eriyormuş gibi hissediyorum bedenimi..Hala başlamamış olduğum ama çoktan bitirmiş olmam gereken bir ödevin peşindeyim sanki..
aklımdan geçenleri notalara dökmek mi zulüm, yorgunluk, işkence; yoksa dökmemek mi? Neden olmasınlarla geçti hayatım, hiç olamadılarla bitecek..
Kendinize iyi bakın, müzikle kalın.....
Perşembe görüşürüz...

Not: Bu mesaj aslında çok ciddiye alınmaması gereken bir mesajdır. Gecenin bir vakti bilgisayar başında çalışırken canı sıkılan bir müzisyenin beynine uğrayıp toz olmuş düşüncelerdir...Dediğim gibi, ciddiye almayınız..

Bir değişiklik olmazsa bu haftanın programını açıklıyorum: :)

Perşembe-beri bar
Cuma -punta/alsancak
Pazar -beri bar
Pazartesi -punta (bayram 1. gün)
Salı -punta (bayram 2. gün)

Görüşmek üzre....

yico demiş ki:
Herhalde yapılamayacak artık...
Child in time gibi bir şarkının yapılabilmesi için gereken çevresel koşullar, duygusal patlama, düşünceler, insanın kendisiyle yalnız kalabilmesi artık mümkün değil galiba bu zamanda....
Yapamayacakmışım gibi geliyor, hard rock'la büyüyen ben, günden güne eriyormuş gibi hissediyorum bedenimi..Hala başlamamış olduğum ama çoktan bitirmiş olmam gereken bir ödevin peşindeyim sanki..
aklımdan geçenleri notalara dökmek mi zulüm, yorgunluk, işkence; yoksa dökmemek mi? Neden olmasınlarla geçti hayatım, hiç olamadılarla bitecek..
Kendinize iyi bakın, müzikle kalın.....
Perşembe görüşürüz...

Not: Bu mesaj aslında çok ciddiye alınmaması gereken bir mesajdır. Gecenin bir vakti bilgisayar başında çalışırken canı sıkılan bir müzisyenin beynine uğrayıp toz olmuş düşüncelerdir...Dediğim gibi, ciddiye almayınız..

Burada yaklaşık 1 yıldır yazılan şeylerden; yorumlardan, düşüncelerden, dedikodulardan, şikayetlerden sonra, kendi içimde yaşadığım ancak bir türlü ifade edemediğim herşeyi bu mesajda buldum. Ancak şimdiye kadar dizmem gereken notaların nerelere gittiğini bir türlü bulamadım. Başlamak bitirmenin yarısıdır. Bir türlü başlayamadım. Ama hala başlamak için bir enerji olduğunu hissediyorum. Sadece bir kıvılcım yeter.

Not: Bu mesajı da ciddiye almayınız. Gecenin bir yarısı sarhoşken yazılmış şeylerdir.

EYYYY KANCA !!!

Afişiniz hazır :)

Merak eden arkadaşlar "http://www.deviantart.com/deviation/41538144/" adlı linkten görebilirler...

Not: Bu arada Yiğitçim gördüğün gibi soyunmak aslında çok ta kötü bişey değilmiş :D

Geri