Kanca (Rock) - İzmir

walla en yakın zamanda kayıtlar ahız verecez, benim ameliyat ve sağlık problemlerim çalışma hızımızı bayaa düşürdü, en yakın zamanda kendi kayıtlarımız gelecek inşallah.. o zaman biz de ayrı bi keyif alıcaz..
sevgiler, saygılar..

ya walla nasıl bekliyorum bilemezsiniz bi kayıt yapmanızı mesela deep purple -sometimes i feel like screaming ewde defalarca dinlenesi bir kayıt olur sevgili kanca grubu . ya bir de sweet child o mine :D offf dadından yenmez

Walla şu aralar aklımızda daha çok beste yapmak var. Kendi tarzımızı belirlemeye çalışıyoruz, gerçi aşağı yukarı belli ama yine de kendimizi en iyi ifade etmenin yollarını arıyoruz. İlginize çok teşekkür ederiz..
Çaldığımız parçalrın olduğu eğlencelik bir kaydı da tamamlamayı düşünüyoruz en kısa sürede, dedim ya bu aralar sıkı çalışacaz inşallah!
Kulağınız bizde olsun..
Müzikle kalın..

bu akşam dediin cuma akşamı di mi doktor? yanlış olmasın? :p
pazartesi de payday ve voodoo ile birlikte beri blues daki partideyiz arkadaşlar, oraya da bekleriz.

özgün sana bayılıyoruz :p :D seni sahnede bööle izliyoruz 8O 8O 8O feyz alıyoruz öğreniyoruz. kanca olarak başarılarınızın devamını diliyoruz.grup çok güzel oturmuş.sound kütür kütür.daha ne diyim yaw.süper işte 8)

Tüm KANCA adına teşekkürlerimizi sunuyoruz, bu arada bişiy daha, Özgün'ün gitar çalışından olağanüstü keyif alan sadece izleyiciler deil, tüm KANCA elemanlarıdır. Bunu da dikkate alınız. KANCA'yı izlemeye devam ediniz. Saygılar sunarız.
Müzikle kalın...

walla parti iyiydi hakkatten, uzun zamandır görmediim bazı adamları gördüm falan, zaten PayDay ve Voodoo'ya da denecek bişiy yok şiir kibin çaldılar.. valhasıl kelam aciip güsel bi parti olmuştur. Düzenleyenlerinde, gelip de eğlenenlerin de ellerine ayaklarına saalık.. voodie'nin dedii üzre daha nice partilere..
bu arada bişiy diycem, biz bu hafta opusta ctesi de mi çalıyoruz abi? niye benim haberim yok yine yaaa? :D
müzikle kalın, bi de kendinize ii bakın sağlık herbişiyden daha önemli...
bu arada arkadaşlar, kanser şüphesi ilen alınmış kemik iliğim de temiz çıkmıştır, boynumda bulunmuş olan kanserli hücrelerin büyük ihtimalle lokal bir oluşum olduğu düşünülüyor..yani yırttım gibi görünüyor şu anda, yine de son sözü doktor söyleyecek.. benden okadar kolay kurtulamazsınızzzz nıhahahaa!!

Yico geçmişler olsun. Sen bize lazımsın daha çok yaşıcaz. 100 yaşına kadar hardrock yapçaz hepberaber.
Cumartesi opus'ta programolacağını dün öğrendim. Sadece bu Cumartesi yapılacak bir program. Özgün'ün nöbeti var mı diye ilk onu aradım. Şu Turkrock'ta olmasa naaparız bilemiyorum :)

yico kardesim senden cok biz yusuf yusuf atiyoz zaten bu bogazindaki mesele yuzunden aman ha kendine dikkat et sen bize lazimsin ama 100 sene de cok fazla hoca yaww 100 sene basimizda da durma :D
bu arada carsamba gunu yine muthistiniz sevgili kanca grubu hayatinda hic bas gitar eline almamis bir adama ozgurun `al len cal` demesi buyuk cesaret walla beri deki sanat hayatiniz bitmesin diye geri cevirmek zorunda kaldim :D
seviyorum sizi ey kanca grubu kendinize dikkat edin

arkadaşlar siz siz olun yeter!
bornovalı arkadaşlara ithafen duman çalmayın(bornovada da çaldıracağız size o ayrı)

yeryüzündeki en büyük kanca fan ları olarak(animahoni cemil ve ben(özellikle ben :D))dumanı çaldığınızda bile farklı çalıyorsunuz!!!
neyse cumartesi alsancağın içindeki rakçıyı ortaya çıkardınız işte kanca bu!
sizi seviyoruz bunun için!
bğtğn opusu "soldier of fortune" diye bağırttınız ya onu duymak bize yeter!

TUNA, ÖZGÜN, YETKİN,YİÐİT, ÖZGÜR
siz ayrı ayrı müthiş müzisyenlersiniz işte kanca dinlemek isteyenler veya istemeyenler için sebep!
hepsi ayrı ayrı harika adamlar!(kanca dışında çaldıkları gruplarda da (TUNA'ya selamlar))insanı müzikseverleri doyuruyorlar...
neyse uzatmıcam(uzattım bile)

KANCA[\i] ROCKS[\B]
izmire müzisyen olarak fazlasınız!
sizin yüzünüzden de hayatımızı erteliyoruz, okul uzuyor be!

NOT: paradise istiyosuz artıkın TESLAdan!!!çalışın!!!!

Geri