Rol

Sizi yaklaşık 1 ay önce ekşi limonda dinlemiştim.
Hani belki siz bilhassa yapıyorsunuzdur; ama gruba bir gitarcı ya da klavye herhangi bir enstrüman falan daha alsanız bence daha iyi olur. Çünkü bazı şarkılar (şimdi hatırlamıyorum hangileri) boş kalıyordu. Onun dışında uyumunuz falan iyiydi. Güzeldi yani...

Mus-e-ician demiş ki:
Hani belki siz bilhassa yapıyorsunuzdur; ama gruba bir gitarcı ya da klavye herhangi bir enstrüman falan daha alsanız bence daha iyi olur. Çünkü bazı şarkılar (şimdi hatırlamıyorum hangileri) boş kalıyordu. Onun dışında uyumunuz falan iyiydi. Güzeldi yani...

önerin için taşekkür ederiz fakat biz bir cover grubu değiliz kendi
şarkılarımızı da üç kişi yorumlayabildiğimize inanıyoruz..
bunun dışında muallayı cedid..
amin

Mus-e-ician demiş ki:
cover şarkınızı dinledim güzel söylemiş arkadaş kolay gele...

sertancskn demiş ki:
Mus-e-ician demiş ki:
cover şarkınızı dinledim güzel söylemiş arkadaş kolay gele...

Eyv saolasın.

Bir de ben zaten besteler için birşey sölememiştim zaten diğer arada çaldığınız parçalar için demiştim. Başarılar...

dün akşam yine mükemmeldi iyi koptuk yanii neyse saolun walla neyse bidahaki cuma yine Devam ama cmt günü limon'da olmak gibi bi zevkte yaşamak isterim(z) inş.... herkes dua etsinnnn :)

Salim Abi iyi haberlerini bekliyoruz bak mekan açılırsa ilk günden 20 kişi sözü veriyoruz...Sana güveniyoruz eminim yakın zaman da bizi tekrar ekşide toplıcaksın.....

Yaşasın EkŞi Yaşasın RoL........... :metal

biz de sizi seviyoruz . aslinda simdi aklima geldi bi programda komple çikalim abi sahneye . samuray burak ortak çalarlar iki hayvan davulcu . sertanla bora da paylasirlar basi , furkan ile hakan da döktürürler . öptüm hepinizi .

mor ve ötesi ile athena yapmıştı bunu daha evvel..
neden ilerde bir gün bizde böyle bir konser vermeyelimki diye düşünmekten alıkoyamadım kendimi..
kardeş grup dediysek kolpadan değil ya ;)

bu hafta 29 mart çarşamba shaft ta umut kuzey konseri

var arkasından rol sahnede...

29 mart çarşamba shaft 01.30
31 mart cuma gitar 00.00

ikili konuşmalarınızı ozel mesaj yoluyla yapınız,alakasız mesajlar silinmiştir,devamı dahilinde siteden uzaklaştırılabilirsiniz . . .

Rol 2000 yılında Hakan Hepcan ve Sertan Coşkun tarafından kurulan bir grup.Grup birkaç gitarist ve davulcu değişikliklerinden sonra Samuray Gökçe'nin davula geçmesiyle kemik kadrosunu oluşturmuştur. Uzun süre İzmir'deki birçok mekanda çalan grup 2004 yazında gelen albüm teklifiyle İstanbul'a adımlarını atmıştır.

Albümün çıkıp çıkmadığı konusunda oluşan bazı yanlış anlaşılmalara karşılık belirtmek gerekirse;
albümün miksaj ve mastering aşamaları Oğuz Kaplangı tarafından ELEC-TRIP RECORDS stüdyolarında halen devam etmektedir.Albüm kayıtları ise DENEYEVİ stüdyosunda Ergin Özler tarafından yapılmıştır. Grubun menejerliğini Nihan Durukan, albümün prodüktörlüğüne de Alpay Şalt yapmaktadır.

Bu bilgilere ulaşabileceğiniz adres :http://www.rolgrup.garaj.org/
Rol'ün kendi sitesi de yapım aşamasındadır. En kısa zamanda açılacaktır.

Albümü sabırsızlıkla bekliyoruz ve Rol'e başarılar diliyoruz.
NOT: Bu bilgiler tamamiyle gerçektir,Rol rüya görmemekle birlikte hayal de kurmamaktadır!

Geri