Rol

buna ulu yener'in bir sözüyle karşılık verme isterim:
-yener!e demişlerki rap in başkenti istanbul,rock'un kide ankara!
-oda demiş ki,rap in de rock ında başkenti izmir!
eheueheu( bu arada bornova gece hayatına takılanlar yeneri iyi tanır.en azından ben ordan tanıyorum:D)

cybele demiş ki:
nora_ashira demiş ki:
bu grubun bascısıyla tesadüfen tanıştık. ve cumartesi bir problem olmazsa onları ilk defa dinlicem. yolunuz acık olsun gencler!!!!
bu arada grup çok ii bende sadece bi kaç kez dinledim ama kaçırmamalısın ;)

öyle olmalarını umut ediyorum. o gün cok yorgun olacagım ama gidicem. yüzümü kara cıkarmasınlar :D
izmir gece hayatı süperdir ya özellikle bornova :!: bekleriz efem!!!!

arkadaşlar baya söledikten sonra anca gidebildim ben çok sevdim performanslarını yani kim 4 saat çalabilir bu kadar enerji erden gelio bilmiorum ama gelmelisin :)

vede umarım izmire gelirimde bende görürüm rockın başkentini:D

cuma günü ne kadar keyif aldım tanrımm..sabaha kadar müzik..ee tabi limon farkı..hakan harbiden çok iyi yeni parçanız..hiç beklemezdim :p şaka tabi..ilk dinleyen ben oldum sanırım onun gururunu duyuyorum hihihe 8) hadi akşam görüşürüz mucuk mucuk ;)

Selam arkadaşlar :)

Miks sonunda bitmiş. Çok sevindim, hayırlı olsun.

Umarım tez zamanda diğer işlemler de tamamlanıp albümünüze kavuşursunuz.

Yakında görüşmek ve hatta beraber çalmak dileğiyle ;)
MG

bu hafta dinleyemiycem rol'ü ama bnm asıl merak ettiğim ne kadar daha limon'da sahne alcağınız???*

bu akşam için ii eğlenceler..... :D

(ya bildiğim kadarıyla yaz sezonunu istte geçirmiyceksinizde ne kadar daha isttesini :?: :?: )

cybele demiş ki:
arkadaşlar baya söledikten sonra anca gidebildim ben çok sevdim performanslarını yani kim 4 saat çalabilir bu kadar enerji erden gelio bilmiorum ama gelmelisin :)

vede umarım izmire gelirimde bende görürüm rockın başkentini:D

haklsıın bu arada 4 saat değil 6 saat sahne performansları olduğu zamanı biliorum:):):) mükemmmelllller hatta yaa anltılmaz yaşanırrrr:p kardeşlerim benimm bodrumdada beraber olcas inş. bu arada herkess bu cmt Limon'aaa yıkılcak son duyumlara göree gerçi her hafta aynı şey oluo ama alıştıkk dimiii;) seviorum siziiiiii

bu galiba isttanbulda son hafta ve ben izleyemiycem :( haklısın caprice_fb 6 saat oluo genelde umarım çokkk eğlenirsiniz ve umarım bi mücize olurda bende izlerim bu hafta rolüü:(:(

Geri