Rol

rol mü? çok kötüdür bunlar ya.. hiç de coşturmazlar, dinlencek gibi diiiiiiil..hiç tavsiye etmem.. heuheu..
foçada hayatıma giren muhteşem grup:)
düşünüodk akşamları şmdi foçada naapcz biz? sora sağlam kaynaklardan duyduk ki dip bar die bi yer varmış, orda süper bi grup çıkıomuş, çok güzel çalıolarmış çok eylenirmişiz..gittik, gördk, dinledik inanılmaz eylendikk..programlardan soora muabbetler..ee albüm çıkçak dediler..o gün bgndür bekliorz. kolpa mı yoksa bakın heveslendrmeyn bizi:) muhteşem müzisyenliklerinin yanında, çok da harika insanlar.. başarıyı siz haketmiceksnz de kim haketck:)

önümüzdeki çarşamba gecesi shaftclub da Önder Focan jazz trionun arkasından sahne alıcaz.. buda ilginç bir deneyim olacak bizim için : )

bas gitaristi eski arkadasım die söylemiyorum ama bence çok ii grup hepsini uzun süredir tanıyorum demo kayıtlarını dinleyen az insanlardan biriyim bence bekleyin ve görün...

didosh bizim için bir anket açmışsın.. -sizcede grup rol bir numara değilmi? diye sormuşsun.. sana teşekkür ederiz fakat biraz daha mütavazi ve naif davranılması gerektiğini düşünüyoruz grup olarak.Sonuçta bu bir yarış yada spor değil öyle değilmi.
saygılar..

tarzlarını oturtmaya az kalmış,güzel şarkıları olan,albümleri çıktıktan sonra isimlerini çok fazla duyabilmemiz müsait, performans delisi grup.başarılar sizeeee

minxays demiş ki:
hiç sesiniz soluğunuz çıkmıyo arkadaşlar.. albüm hakkında bizi bilgilendirin de ne var ne yok öğrenelim :)

albüm şu an miks aşamasında.. miksajı ve masteringi rebel moves tan tanıdığımız Oğuz Kaplangı yapıyor.(elec-trip)
Ocak ayı içerisinde bu işler bitecek sanırım ha birde klip çekimi de ocakta olacak.
bu arada grup reklam çekimlerine de soyunuyor : ) yoğun bir şekilde devam ediyor çalışmalar anlıyacağınız.eyvallah

dün gece yani çarşamba gecesi shaft bara başka bi niyetle gidip(önder focan konserine)dinlediğim ve iyi ki de dinlediğim dediğim eglenceli aynı zamanda basarılı buldugum gruptur kendileri.aldıgım haberlere göre albümleri yoldaymış hadi bakalım bekliyoruz!ayrıca şimdiden kendinize bi takipci daha kattınız haberiniz olsun:))

kardeş süpersiniz gelme banaya klip çekin...

en kısa zamanda görüşürüz...

ama sanırım birkaç aya kadar amatör grup
,
başlığından çıkarsınız...

haydi cümleten ii birşeyler :)

sertan bah 25.12.2005 te bekliom gelmezsen ben

kimle iççem...

özlledik artık gelde gülelim...

-o benim hobim

-hayır,fobidir o

-olum hobim

-geç yat ozaman

yakında bu hikayeyi tüm rol sevenler cemiyetinde

paylaşcam öptüm...

hack- demiş ki:
minxays demiş ki:
hiç sesiniz soluğunuz çıkmıyo arkadaşlar.. albüm hakkında bizi bilgilendirin de ne var ne yok öğrenelim :)

albüm şu an miks aşamasında.. miksajı ve masteringi rebel moves tan tanıdığımız Oğuz Kaplangı yapıyor.(elec-trip)
Ocak ayı içerisinde bu işler bitecek sanırım ha birde klip çekimi de ocakta olacak.
bu arada grup reklam çekimlerine de soyunuyor : ) yoğun bir şekilde devam ediyor çalışmalar anlıyacağınız.eyvallah

sağolasın :D

minxays demiş ki:
hack- demiş ki:
minxays demiş ki:

bu ne yaa : )

sertancskn demiş ki:
minxays demiş ki:
hack- demiş ki:
minxays demiş ki:

bu ne yaa : )

bu karmaşaya ben de dewam edeyim istedim nası tam benlikti

kaçırmadım

Geri