Gri ve Yaşlı(Alternative / Experimental / Electronica)-İzmir

Bu arada isim çok güzel arkadaşlar çok sempatik sizlerde öylesiniz(resimlerden çıkarımım bu=)).Garajdaki sayfanıza baktım pek bir şey yok bizleri daha çok bilgilendirirseniz seviniriz.

paperdoll demiş ki:
Bu arada isim çok güzel arkadaşlar çok sempatik sizlerde öylesiniz(resimlerden çıkarımım bu=)).Garajdaki sayfanıza baktım pek bir şey yok bizleri daha çok bilgilendirirseniz seviniriz.
Hoş geldin.. :)
Garaj daki sayfa konusunda haklısın.Çok yoğun ve güzel günler geçiriyoruz onun sarhoşluğuyla orayı biraz boşladık hiç uğraşmadık mutlaka en kısa zamanda işe yarar hale gelecektir.Eleştirin için teşekkürler :) .

Arkadaşlar bu arada mail ve özel mesajla bana attığınız mesajları lütfen foruma yazın çünkü mesajlarınızın çoğu FİngerBang'le ilgili konularda ve forumdaki yazılar üzerine.. :) Grup üyelerininde yorumlarını görmek hoşunuza gitmezmi?Grubumuzla ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi foruma yazarsanız çok sevinicem.Şimdiden teşekkürler..

:) demo ne zaman cıkıyo ya.. sabırsızlıkla beklioruz.. siz bi cıkartın reklam falan yapalım biraz yani.. :) dinleyelim kulağımızın pası gitsin..En başarılı gruplardan biri olacağına inandığım grup -->FİNGERBANG

Foruma bi bakayım diye girdim ne neşeli bir forum böyle allah bozmasın arkadaşlar.Baştan sona baktım baya bi eğlenceli ve özel insanlar gibi geldiniz bana,dilerim müziğinizde öyle olur.Anladığım kadarıyla şu an kayıt yok takip edicem sizi merak ettim yaptığınız müziği :).
Nirvana dan da bir şeyler vardır umarım.Garaj da repertuarınız da yazmıyor.Gerçi söylemişsiniz ilgilenemedik falan diye ama yoksada koyarsanız iyi olur.
Saygılar.

Finduilas_ demiş ki:
:) demo ne zaman cıkıyo ya.. sabırsızlıkla beklioruz.. siz bi cıkartın reklam falan yapalım biraz yani.. :) dinleyelim kulağımızın pası gitsin..En başarılı gruplardan biri olacağına inandığım grup -->FİNGERBANG
Oyyhh süpersin janım benim hoş geldin foruma.Demo gelio Yeşim'in İzmir'e gelme olayı çıktı umarım olur.Gelirse tabiki onun olduğu bir kayıt çok daha güzel olur.O yüzden şu an çok az ertelendi gibi görünüo bir iki gün maxsimum.Herşey çok güzel gidiyor FingerBang'in tüm ekibi çok mutlu..Benim dışımda ki bütün ekip deli gibi çalışıo. :p ..Bende çalışıorum ama onlar kadar değil.Saolsunlar hepsi süper insanlar..(Burak,Ewren,Beyduhan,Yeşim hariç :p hehe şakkkaa)

BMX demiş ki:
Foruma bi bakayım diye girdim ne neşeli bir forum böyle allah bozmasın arkadaşlar.Baştan sona baktım baya bi eğlenceli ve özel insanlar gibi geldiniz bana,dilerim müziğinizde öyle olur.Anladığım kadarıyla şu an kayıt yok takip edicem sizi merak ettim yaptığınız müziği :).
Nirvana dan da bir şeyler vardır umarım.Garaj da repertuarınız da yazmıyor.Gerçi söylemişsiniz ilgilenemedik falan diye ama yoksada koyarsanız iyi olur.
Saygılar.
Teşekkür ederiz.Walla böyle şeyler okuyunca çok mutlu oluyorum çok teşekkürler.takip etmeye çalışırsan çok seviniriz. :) bu arada avatarın çok güzel..

Selam tekrar ben.Teşekür ederim release böyle hoş bir forum ve sıcak kanlı insanlarla karşılaşmak çok güzel.bmx in dediği gibi bende takip edicem sizi.Bu arada aklıma takıldı southpark da böyle bir grup kurulmamışmıydı.Ben onlara bayılırım.Sizede kanım ordan ısındı sanırım.Yolunuz açık olsun arkadaşlar.

FingerBang, şu studyo kayıtları hakkında bişi sölemeselerde ben en yakın zamanda dinlemek istiorum. Yasmincim galiba sendeymiş kaytı cd' si. Beydushuma verde bende dinleyim yaaaa. Böle live performance olarak bi kenarde köşede dursun.
Neyse herkese slm, Beydushum bu akşam geliomm olm. Özel gi gün ama.bi 10 dkk uğrucam. hadi müzikle kalın...

paperdoll demiş ki:
Selam tekrar ben.Teşekür ederim release böyle hoş bir forum ve sıcak kanlı insanlarla karşılaşmak çok güzel.bmx in dediği gibi bende takip edicem sizi.Bu arada aklıma takıldı southpark da böyle bir grup kurulmamışmıydı.Ben onlara bayılırım.Sizede kanım ordan ısındı sanırım.Yolunuz açık olsun arkadaşlar.
Tekrar teşekkürler.walla Finger Bang die bir grup varmış southparkda fakat grubun isim babası Ömer bu ismi beş sene öncesinde bulup kurduğumuz gruba bu ismi koymak istemişti daha sonra 'Specialkeys' die bir grubumuz oldu bu ismi kullanmadık.Teee ozamandan aklımda olan bir isimdi.Bana garip bir canlılık veriyor bu isim,kendi enerjisi var ve bizim enerjimizle birleşince çok daha güzel oldu.

ben_romeo demiş ki:
FingerBang, şu studyo kayıtları hakkında bişi sölemeselerde ben en yakın zamanda dinlemek istiorum. Yasmincim galiba sendeymiş kaytı cd' si. Beydushuma verde bende dinleyim yaaaa. Böle live performance olarak bi kenarde köşede dursun.
Neyse herkese slm, Beydushum bu akşam geliomm olm. Özel gi gün ama.bi 10 dkk uğrucam. hadi müzikle kalın...
Eed kayıtlar elimde Çırağan Sarayı'nın önüne 5000 ytl ile gelmessen hayatının başı dertte.yarın akşam 5 de orda ol korumalar seni içeri güvenli bir şekilde alıcaklar.Teslimat orda yapılıcak.bu mesaj da kendini imha etmiycek ona göre davran :D ..
Ok olur dinlersin ayıp ettinsen dinlemiycende kim dinliycek FingerBang beyninin %7.dilimi heheh hadi kutlu olsun mutlu olsun özel gününde :) .

yavrular napiyonuz güzel bir haftasonu gecesi geçirdiğimize inanıyorum bu arada stüdyodaki durumlarda iyiydi daha iyi olacağına inanıyorum en kısa zamanda bir program ayarlayın artık . bide itiraf edeyimki bandıra cover beklediğimden daha iyi olmuş öpüldünüz benim güzel çocuklarım

vaay yavrular.. yorumları okudum gurur duydum.

bu kadın -yase- başımın etini yedi yaz yaz diye. buyrun ben de yazıyorum. dinleme fırsatım olmadı, arkadaş ayaana hiç yağ çekemicem. ha nedir, vokali 10 senedir dinlerim. iyidir, huzur verir :) "raksıtar" yapcaz biz ondan! izmire yolum düşene kadar ayarlayın bişiler.

öperim başarılar dilerim. saygılar. heeyyt resmiyete bak sen..

di

achennia demiş ki:
yavrular napiyonuz güzel bir haftasonu gecesi geçirdiğimize inanıyorum bu arada stüdyodaki durumlarda iyiydi daha iyi olacağına inanıyorum en kısa zamanda bir program ayarlayın artık . bide itiraf edeyimki bandıra cover beklediğimden daha iyi olmuş öpüldünüz benim güzel çocuklarım
En kısa zamanda olmasına özen gösteriyoruz inan.Herşey çok güzel gidiyor sadece bize daha da çok çalışmak düşüyor hepimizin sevdiğimiz hayalini kurduğumuz gelecek için gösterdiğimiz çabaların yanında bir de günü kurtarmak için yaptığımız şeyler var okul iş vb..Ayırabilceğimiz vakitten daha fazla vakit bulmanın yollarını arıyoruz.Ama müzik bütün engelleri aşmaya değer :) .Teşekkür ederim bandırayı beğendiğine çok evindim daha da güzel bir hal aldı.link olarak koyucaz onu buraya.Son konserde dinleyenler hep onu soruyorlar ve eminim dinledikleri halden daha farklı ve daha güzel olması onları da çok şaşırtıcak :) ..

DramaQueen demiş ki:
vaay yavrular.. yorumları okudum gurur duydum.

bu kadın -yase- başımın etini yedi yaz yaz diye. buyrun ben de yazıyorum. dinleme fırsatım olmadı, arkadaş ayaana hiç yağ çekemicem. ha nedir, vokali 10 senedir dinlerim. iyidir, huzur verir :) "raksıtar" yapcaz biz ondan! izmire yolum düşene kadar ayarlayın bişiler.

öperim başarılar dilerim. saygılar. heeyyt resmiyete bak sen..

di
ehehhe walla Dilvin gerçekten 10 yıldır beni dinliyo.Az şarkı sölemedik onlada Bornova sokaklarında(kendisi benden star o açıdan sölüom :) )Çok güzel günlerdi daha da iyilerini yaşamak umuduyla :) .Foruma hoşgeldin Dilo'cum..

Geri