Gri ve Yaşlı(Alternative / Experimental / Electronica)-İzmir

strees_out demiş ki:
Arıza var heralde turk rock ta üst üste atıyor bazen mesajları.Kardeşim seni kötü yapan neyse takma sen oo daha neler olcak.Sen müzikle kal yeter ve bizle kal,en önemlisi bu değil mi kardeşim Fingerbangın 6. 7. 8. yada sizden sonraki herhangi bir elemanı olmak çok güzel bizde alkışlarımızla müziğinize eşlik edicez.Kayıtta senin gitarı katletmişler ama yine de çok güzel.İyi ol Beyduhan kardeşim.
çok sağolun arkadaşlar...kendimi düzeltmeye çalışıyorum ama ne yazık ki bişey düzelirken bi diğeri yamuluyo we bu yamukluk artık hislerime kramplar girmesine neden oluyo...we ben bu kadar acıyı taşıyamıyorum artık...herşeyden uzaklaştım artık...hatta az önce hayatımdaki en önemli şeyden koptum.........
ağlamaya gerek war mı bilmiyorum çünkü su hiçbişeyi onarmıyo........ben eskiden yeni bi ayakkabı aldığımda eğer çizilirse yeniden eski haline gelmesi için suyla silerdim ama her defasında hayal kırıklığı olurdu....sanırım ağlasamda sonuç yine hüsran olucak,o yüzdn kasmıyorum..........
merak etmeyin hep müzikle kalıcam çünkü şuanda hayatımda tek iyi giden şey FINGERBANG tutunabileceğim tek daldan da wazgeçmeye cesaret edmiyorum açıkçası.....çünkü o dal yalnzca dışardan bakanlar için bi dal ama bizim için bi ew..toprağın altında koca bi ağaç war we o ağacın en güzel yerinde içinde yaşadığımız küçük bi ağaç ew war we ben o ewi asla terk edemem..............
kendinize iyi baın umarım en kısa zamanda yeniden görüşürüz.......................

Re: Fingerbang (PopRock) - İzmir

Şarkı çok güzel olmuş çok beğendik yeni halini çok merak ediyorum nakarat süper :cry: burlarda gerçekden hasta ruhlar var ah be...Başka söylenebilcek bişey yok çok güzel ellerinize duygularınıza sağlık.

Re: Fingerbang (PopRock) - İzmir

paperdoll demiş ki:
Şarkı çok güzel olmuş çok beğendik yeni halini çok merak ediyorum nakarat süper :cry: burlarda gerçekden hasta ruhlar var ah be...Başka söylenebilcek bişey yok çok güzel ellerinize duygularınıza sağlık.
Yeni versiyonu gelio şarkının çok daha güzel oldu..

Arkadaşlar ben yeni üye oldum. İlk mesajım size

gurubunuz çok iyi yerlerde görürüz umarım

bu arada izmirde biryerde çalıyorsanız söylerseniz dinlemeye geleyim.

Başarılar :metal

Bayadır giremiyorum nete neler yapmışsınız şarkıyı merak ettim hemen istiyorum.Ya sizde nasıl bi enerji var hoca ben anlamıyorum yani biryerlerde çıkmış,çalıp söyleyen insanlar sizin kadar mesaj almıyo_Okudum sayfaları vallaha gözlerim doldu.Yasemin tosuncuğum senin için çok mutluyum bu sefer doğru adamlar gerçekten.Lütfen daha da iyi olun.Herkese sizden bahsediyorum yüzümü kara çıkartmayın :D size çok inanıyorum ve şarkıyı hemen istiyorum.

arkadaşlar walla bizdeki bu enerjiye bende inanamıorum....artık aştık kendimizi kısa bi süre sonra bi albüm doldurmaya yetecek kadar bestemiz olcak sanırım...ayıptır söylemesi cuma günü yaseminle oturup bi beste daha yaptık we dün ilk kez çaldık provada ...evren resmen bizi kendimizden geçirdi,parçayı resmen başka yerlerre götürdü,kısacası çoştu çoşturdu adam....
walla kahve'yi dinleyip beğenenler bu yeni parçaya hayran kalacaklardır bence....ah bide çiftgitar olsa,yoruluom walla...ama warya dün yasemin we özellikle ewren bi ikinci gitarın yapabileceğinden çok çok daha fazlasını yaptılar....we tabi ki bi basçı olmadığı halde bizi yalnız we bassız bırakmayan sewgili noyan'ımı da unutmamak lazım....
arkadaşlar hepiniz çok saolun,şu sıkıntıları bi atlatalım inşallah ne yaparsak sizlere ulaştırmaya çalışıcaz,desteğiniz we merakınız için teşekkürler...yanaklarınızdan öpüyorum....

arkadaşlar walla bizdeki bu enerjiye bende inanamıorum....artık aştık kendimizi kısa bi süre sonra bi albüm doldurmaya yetecek kadar bestemiz olcak sanırım...ayıptır söylemesi cuma günü yaseminle oturup bi beste daha yaptık we dün ilk kez çaldık provada ...evren resmen bizi kendimizden geçirdi,parçayı resmen başka yerlerre götürdü,kısacası çoştu çoşturdu adam....
walla kahve'yi dinleyip beğenenler bu yeni parçaya hayran kalacaklardır bence....ah bide çiftgitar olsa,yoruluom walla...ama warya dün yasemin we özellikle ewren bi ikinci gitarın yapabileceğinden çok çok daha fazlasını yaptılar....we tabi ki bi basçı olmadığı halde bizi yalnız we bassız bırakmayan sewgili noyan'ımı da unutmamak lazım....
arkadaşlar hepiniz çok saolun,şu sıkıntıları bi atlatalım inşallah ne yaparsak sizlere ulaştırmaya çalışıcaz,desteğiniz we merakınız için teşekkürler...yanaklarınızdan öpüyorum....

arkadaşlar hepiniz çok saolun,şu sıkıntıları bi atlatalım inşallah ne yaparsak sizlere ulaştırmaya çalışıcaz,desteğiniz we merakınız için teşekkürler...yanaklarınızdan öpüyorum.... :alkıs

arkadaşlar hepiniz çok saolun,şu sıkıntıları bi atlatalım inşallah ne yaparsak sizlere ulaştırmaya çalışıcaz,desteğiniz we merakınız için teşekkürler...yanaklarınızdan öpüyorum.... :alkıs

eyvallah dostum yazdıkların için unutmaki iyi bir gitar ve vokal olmasaydı ataklarım boşa giderdi.orda hep beraber bulunduk ve çaldık çok güzel bir sinerji vardı.Hiç bu kadar mutlu olmamıştım keşke kaydedebilme fırsatı olsaydı.nese valla foruma bir türlü link koyamadık bunun üzüntüsünü yaşıyoruz bir sorun olmazsa mart başında ankarada olucaz galiba.Hade herkesi öptüm

ampyx demiş ki:

Arkadaşlar ben yeni üye oldum. İlk mesajım size

gurubunuz çok iyi yerlerde görürüz umarım

bu arada izmirde biryerde çalıyorsanız söylerseniz dinlemeye geleyim.

Başarılar :metal
Teşekkür ederiz.Güzel bi başlangıç olmuş emin ol :) .
İyi dileklerin için çok teşekkürler bu güzel dilekleri boşa çıkarmıycağımızı düşünerek FingerBang'le grur duyduğumu bir kere de senin güzel mesajına cevap verirken belirtmek istiyorum.Cumartesi günü süperdi bu forumda yazan herkesin orda olmasını okadar çok isterdim ki yazılarınızı yazarken vakit kaybınız olmadığını bilirdiniz orda olabilseydiniz.Kendimizi okadar kaptırmıştık ki kayıt almak aklımıza bile gelmedi,ha birde işin içinde lidyalılar var saolsunlar :) .Cumartesi gününe kadar kaygılarım vardı ufak tefek ama uyutmayan kaygılardandı,o gece ise mutlulukdan uyuyamadım :) ..Söylenicek çok ama çok güzel şeyler var..
En yakın zamanda bütün sartlarımızı zorlayıp kendimizi sahneye atıyoruz.

bas_can demiş ki:
Bayadır giremiyorum nete neler yapmışsınız şarkıyı merak ettim hemen istiyorum.Ya sizde nasıl bi enerji var hoca ben anlamıyorum yani biryerlerde çıkmış,çalıp söyleyen insanlar sizin kadar mesaj almıyo_Okudum sayfaları vallaha gözlerim doldu.Yasemin tosuncuğum senin için çok mutluyum bu sefer doğru adamlar gerçekten.Lütfen daha da iyi olun.Herkese sizden bahsediyorum yüzümü kara çıkartmayın :D size çok inanıyorum ve şarkıyı hemen istiyorum.
Özledik seni :) valla süper bi enerji gerçekden bizde anlamıyoruz.Saolun hep dostlarımız sayesinde oldu.Ve bu forumda yazılan cümleler yapmaya çalıştığımız işe bu enerjiyi 3-5 kat artarak yansıo.İyki varsınız ve umarım hep olursunuz..Şarkıyı msn adresine atarım.

Ewo'cum doğum gününü doğduğumuz yerden kutlamak istiyorum..Nice mutlu yıllara FingerBang'le girmen dileğiyle canım Ewo'cum..

Evren kardeşim bende kutlarım doğum gününü bol müzikli,bol ataklı ve finger bangli yıllar dilerim.
Anladığım kadarıyla yeni bir besteniz olmuş nezaman dinleyebilecez?Güzel bir şarkıya benziyor mutlaka iyidir fakat sanki sizi çok heycanlandırmış merak ettim.
Basçıya ne oldu birde onu öğrenelim?

Geri