Gri ve Yaşlı(Alternative / Experimental / Electronica)-İzmir

fingerbang:kaliteli ve eğlenceli bir grup...
bence yakınlarda adını çok daha sık duyacağız.
kahveyi dinleyemeyenler için gerçekten üzülüyorum.

mrbig demiş ki:
fingerbang:kaliteli ve eğlenceli bir grup...
bence yakınlarda adını çok daha sık duyacağız.
kahveyi dinleyemeyenler için gerçekten üzülüyorum.
Çok saool,senin de çorbada tuzunun olması olayı renklendirip tatlandırıo :) çok güzel oldu böyle..
Arkadaşlar Hüsnü başarılı bir grup olan Masal Ekseni'nin ritm gitaristidir.Yeşim okul işlerini halledene kadar bize yardımcı olmayı kabul etti.Saolsun çok iyi bir insan Hüsnü FingerBang yeni bir dost daha kazandı hatta iki tane :) .İyi işler çıkarıcaz emin olun..

Zor oldu zizi bulmak.Ve en sonunda o muhteşem bestelerin yaratıcılarına tebrik şansını yakalıyorum.Elim yakanızda artık.Başarılarınızın devamını diliyorum.Hadi bakam görem sizi.

herkese selam.bugün davulcunuzla tanştım evren le.internetle pek bi aram yok ama bişiler yazmak istedim.buraya üye olmak gerekiyormuş olduk.hemen konuya zıplayım.evren çok tatlı bir herif bunu sölemeden edemem :p gülmekten karnıma ağrılar girdi valla.Bana güzel şeyler anlattı bu işte çok heveslisiniz heyecanlısınız.Umarım başarılı olursunuz.ha bide biz taksimde içerken diğer grup üyeleride izmirde rakı-balık yapıyormuş valla evrenin canı çok çekti haberniz olsun :D 2 haftalığına mı gelmiş istanbula ama her an dönebilirmiş sizi çok özlemiş iki günde.anladığım kadarıyla grub içinde çok güzel bir arkdaşlık var.bunu takdir ettim.neyse bi gün grubcana istanbula gelinde sizi dinleyelim.evren çok tatlısın.....Darüşşafaka hatunları :p

lan ewo napion lem konstantinopolis'te....olum bensiz oraların tadı çıkmaz lan...ne demiş ünlü düşünür sezen aksu 'ah istanbul istanbul olalı hiç görmedi böyle beyduhan'....
ewoparasyon,gelirken istanbul toprağı getir olm ben bu sene büyük ihtimalle hiç gidemiycem istanbula,hasret gideriyim bari:p
olm warya sensiz çekilmio lan buralar walla acaip ösledik...biliosun zaten yasemini sewmioruz o bizim için şöhret yolunda sadece bi basamak:p
sewgili forum insanları,siz war ya bi tanesiniz be...resmen kendimizi adam hissetmemizi sağlıyosunuz...bizde boş durmuyoruz tebi we bi beste daha yaptık hemi de adı 'Frank Lampard'...
aslında bi tane daha war ama yasemin hanımlar o parçayı biraz blues buldu yalan olcak yani isteyen warsa satıyim:)))
bhu arada dün gitaristimiz hüsnü'nün grubu MASAL EKSENİ'nin konseri wardı gidemedik...Hüsnü'cüm kusura bakma abi ya...harıka geçtiine eminim...
yeni arkadaşımız tolga hakkında da bişiyler söölemek zorundayım...abi sen herşeyi bilmek zorunda mısın???ben kendimi bişiy biliorum sanırdım ama sen aşmışsın...efendi yoda gibisin walla...yes mastaa:))) tolga bi ara gel de gün yapalım:))
neyse arkadaşlar hepinize yeniden çok teşekkürler,umarım sizin gönlünüzde edindiimiz yeri türkiye'nin de gözünde edinebiliriz(lan hakan taşıyan gibi konuştum.....)
eylemlerimiz sürecek!!!!!!!!!

Millet nabersiniz yav?Yokmu kayıtlı yeni şarkı besteleriniz kulağımıza geliyor ama o insanları dinlemek istediğimizde cdman e takıp dinleyemiyoruz.Hadi bir gayret kayıt istiyorum :D .'Frank Lampard'tı ve 'Serap'ı nezaman dinliyecegiz?

Selam arkadaşlar,Bugün sevgililer günüymüş:)) sevgilisi olan herkesin sevgilililer günü kutlu mutlu bişiler olsun işte....
Nese şimdi ben bir süreliğine ailemin yanına geldiğim için izmirde bulunamıyorum ama ortalama 2 hafta sonra izmirdeyim ve geldiğim ilk hafta demoyu yapacaz bundan şüpheniz olmasın.Çünkü zor bir ay geçirdik finalller oldu bütünlemeler oldu kaldığımız dersler oldu bi kaç sorun oldu falan filan yani geçtiğimiz ay bizim için sıkıntılı geçti biraz ama şarkıların düzenlemeleri trafiklerini ayarladık.Bunun yanında daha farklı neler yapabiliriz diye düşünüyoruz hala çünkü bu sefer ince eleyip sık dokuyoruz geçen sefer bir hata yapmıştık ve istediğimiz gibi olmamıştı.Bu hazırlamaya çalıştığımız demonun bizim için bir referans olmasını istiyoruz o yüzden çok çalıştık düzenlemelere yani en küçük bir gitar geçişine aradaki crash e bile özverili bakıyoruz.Bu bizim için çok önemli çünkü azda olsa bizi seven insanlar var ve bu insanlar bizden bişiler bekliyor.

Geyiğin kısaltılmış hali ise ; hemen hemen iki hafta sonra demomuzu hazırlıyoruz hepinize sevgiler saygılar selamlar

Selam arkadaşlar,Bugün sevgililer günüymüş:)) sevgilisi olan herkesin sevgilililer günü kutlu mutlu bişiler olsun işte....
Nese şimdi ben bir süreliğine ailemin yanına geldiğim için izmirde bulunamıyorum ama ortalama 2 hafta sonra izmirdeyim ve geldiğim ilk hafta demoyu yapacaz bundan şüpheniz olmasın.Çünkü zor bir ay geçirdik finalller oldu bütünlemeler oldu kaldığımız dersler oldu bi kaç sorun oldu falan filan yani geçtiğimiz ay bizim için sıkıntılı geçti biraz ama şarkıların düzenlemeleri trafiklerini ayarladık.Bunun yanında daha farklı neler yapabiliriz diye düşünüyoruz hala çünkü bu sefer ince eleyip sık dokuyoruz geçen sefer bir hata yapmıştık ve istediğimiz gibi olmamıştı.Bu hazırlamaya çalıştığımız demonun bizim için bir referans olmasını istiyoruz o yüzden çok çalıştık düzenlemelere yani en küçük bir gitar geçişine aradaki crash e bile özverili bakıyoruz.Bu bizim için çok önemli çünkü azda olsa bizi seven insanlar var ve bu insanlar bizden bişiler bekliyor.

Geyiğin kısaltılmış hali ise ; hemen hemen iki hafta sonra demomuzu hazırlıyoruz hepinize sevgiler saygılar selamlar

merakla bekliyoruz efenim Demo'yu..

Beduhan,Gün yapalım cidden yakın zamanda :) gerçi ben artık İzmir'de değilim ama..

neyse,Fingerbang sağlam yerlere gelicek,benden söylemesi..

kolay gelsin..

ewren olm ben senin insanlıktan çıktığına kesin kanaat getirdim artık....abi zil seti almışsın haberini noyan'dan alıyoruz...insan bi arar sorar lan...
tolga sen nereye gittin abi...loan niye herkes gidio bi yerlere...bi tek ben kaldım yaa...şööle gitsem bi yerlere kafamı dinlesem war ya bi hafta dünyadan kopsam pırlanta gibi olurum...
ben studyoya girmek istiyorum artık,walla arkadaşlar bu çok acaip bi şey...grupla aramızda o kadar büyük bi bağ war ki bişeyler yapmayınca resmen kendimi boşlukta hissediorum...ewde parçaları en az 10 defa çalıyorum ama kesinlikle stüdyo'daki keyfi wermiyo..bu gruptaki herkesin yeri o kadar dolu ki bi kişi aramızdan ayrılsa hiçbişey eskisi gibi olmaz...ya walla bildiğiniz gibi değil ewo'yu,yasemin'i,hüsnü'yü(aramıza katılalı çok uzun zaman olmasada) we tabi ki tolga,noyan,dilvin...gibi süpper şahane dostlarımızı(siz forum insanlarını da unutmamak lazım tabi) okkadar çok sewiyorum ki,anlatılmaz yaşanır:)
walla ben normalde hafif asosyalimdir ama bu insanlarda nasıl bi elektrik warsa artık,daha ilk günden acayip tuttular beni...yani ben kendi adıma diyebilirim ki 'asla dağılmayacak'bi grubu destekliyosunuz....
walla çok heyecanlıyım,artık şu demoyu doldurmak için sabredemiyorum.........
yasemin we hüsnü abi işiniz yoksa yarın bize gelinde çalışalım,köreldim walla:p
görüşürük arkadaşlar gendünüze iyi bakın................

ewren olm ben senin insanlıktan çıktığına kesin kanaat getirdim artık....abi zil seti almışsın haberini noyan'dan alıyoruz...insan bi arar sorar lan...
tolga sen nereye gittin abi...loan niye herkes gidio bi yerlere...bi tek ben kaldım yaa...şööle gitsem bi yerlere kafamı dinlesem war ya bi hafta dünyadan kopsam pırlanta gibi olurum...
ben studyoya girmek istiyorum artık,walla arkadaşlar bu çok acaip bi şey...grupla aramızda o kadar büyük bi bağ war ki bişeyler yapmayınca resmen kendimi boşlukta hissediorum...ewde parçaları en az 10 defa çalıyorum ama kesinlikle stüdyo'daki keyfi wermiyo..bu gruptaki herkesin yeri o kadar dolu ki bi kişi aramızdan ayrılsa hiçbişey eskisi gibi olmaz...ya walla bildiğiniz gibi değil ewo'yu,yasemin'i,hüsnü'yü(aramıza katılalı çok uzun zaman olmasada) we tabi ki tolga,noyan,dilvin...gibi süpper şahane dostlarımızı(siz forum insanlarını da unutmamak lazım tabi) okkadar çok sewiyorum ki,anlatılmaz yaşanır:)
walla ben normalde hafif asosyalimdir ama bu insanlarda nasıl bi elektrik warsa artık,daha ilk günden acayip tuttular beni...yani ben kendi adıma diyebilirim ki 'asla dağılmayacak'bi grubu destekliyosunuz....

arkadaşlar ben bu grubu çok fazla benimsedim.bir süredir kopuk kaldık bunun için üzgünüm.ama en yakın zamanda ortamı bombalamak istiyorum.biran önce stüdyo yapalım ...olm muhabbetinizi özledim nerdesiniz yaw....
bu arada en yakın zamanda beyduhandan bir street spirit dinlemem lazım(mükemmel çalıyoda)

mrbig demiş ki:
arkadaşlar ben bu grubu çok fazla benimsedim.bir süredir kopuk kaldık bunun için üzgünüm.ama en yakın zamanda ortamı bombalamak istiyorum.biran önce stüdyo yapalım ...olm muhabbetinizi özledim nerdesiniz yaw....
bu arada en yakın zamanda beyduhandan bir street spirit dinlemem lazım(mükemmel çalıyoda)
Bu arada hoş geldin kardeşim.

naperin genşlerr....?
arkadaşlar kısmetse istanbul rock festivaline katılma kararı aldık,inşallah ewren kişisi geldiinde bi demo yapıcaz we bunu hem sizlere hem de festival yetkililerine ulaştırıcaz....
bööle yani şimdilik gelişmeler bu kadar...
hüsnü teşekkür ederim abi, o senin küselliğin,ben sadece çalıom we sölüom...bi street spirit'in lafı mı olur aramızda:p
hepinizi gül yanaklarınızdan öpüyorum,eywallaa...

Geri