Gri ve Yaşlı(Alternative / Experimental / Electronica)-İzmir

arkadaşlar biz size şaka yaptık aslında fingerbang diyine bi grup yok...bste falanda yapmıyoruz,sadece oturup bira içip muhabbet ediyoruz....gerçek adlarımız da
Yasemin:Lütfü
Ewren:Halime
Hüsnü:Aptullah(P ile yazılıyo,nufus memuru yanlış yamış)
Yeşim:Mustafa
Beyduhan:Zebercet
diğer isimler sadece kod adlerımızdı...asıl amacımızda sizleri müzik yapıyoru kisvesi altında kandırıp beyilerinizi yıkamak we dünyayı ele geçirmek adına kuracağımız ordunu birer neferi haline getirmekti...ama artık amerikan hükümetinin baskılarına dayanamıyorum we dawa arkadaşlarımı satmak uğruna bunu itiraf ediyorum...
artık hakkımızda çok şey biliyosunuz,hepinizin ölmesi gerek.....
aman tanrım!!!federaller!!!!!!!!!kaçmalıyım!!!!silahım,ewet,işte çözüm...tek bi kurşun işimi görmeye yeter de artar bile....bu lanet olası,kirlenmiş dünya da yerim yok benim....!!!lanet olsun adi federaller,canınız cehenneme!!!!!!!!!!!!!
BANG BANG BANG BANG BANG!!!!!!!!!!!!!
ahhhğğhhhh........ölüyorummhhh...fuck you!!!!!!!

ööehhhh!!!!!!bu ne beeee!!! gendümü kaybettim ehi ehi:)

medicine_show demiş ki:
arkadaşlar biz size şaka yaptık aslında fingerbang diyine bi grup yok...bste falanda yapmıyoruz,sadece oturup bira içip muhabbet ediyoruz....gerçek adlarımız da
Yasemin:Lütfü
Ewren:Halime
Hüsnü:Aptullah(P ile yazılıyo,nufus memuru yanlış yamış)
Yeşim:Mustafa
Beyduhan:Zebercet
diğer isimler sadece kod adlerımızdı...asıl amacımızda sizleri müzik yapıyoru kisvesi altında kandırıp beyilerinizi yıkamak we dünyayı ele geçirmek adına kuracağımız ordunu birer neferi haline getirmekti...ama artık amerikan hükümetinin baskılarına dayanamıyorum we dawa arkadaşlarımı satmak uğruna bunu itiraf ediyorum...
artık hakkımızda çok şey biliyosunuz,hepinizin ölmesi gerek.....
aman tanrım!!!federaller!!!!!!!!!kaçmalıyım!!!!silahım,ewet,işte çözüm...tek bi kurşun işimi görmeye yeter de artar bile....bu lanet olası,kirlenmiş dünya da yerim yok benim....!!!lanet olsun adi federaller,canınız cehenneme!!!!!!!!!!!!!
BANG BANG BANG BANG BANG!!!!!!!!!!!!!
ahhhğğhhhh........ölüyorummhhh...fuck you!!!!!!!

ööehhhh!!!!!!bu ne beeee!!! gendümü kaybettim ehi ehi:)
:D hahhah bu ne abi çok iyi ya koptum burda.Yalnız rolünüzü manyak oynadınız ,valla bu konuda ciddiysen bestelerinizi ben istiyorum nasıl olsa işiniz olmaz demi ama :D
Sizinle mutlaka tanışmamız lazım eğlenceli ve yetenekli tipler olduğunuzu düşünüyordum zaten ama inancımı arttırdın bu mesajınla.

ya abicim ben itiraz ediom niye aptullah benim ismim oluo ya.ben aptullah olmak istemiom kardeşim.yasemin yada ewren olsun aptullah :)
nası sattım ama iki dakkada heheh...
hoşbulduk bu arada arkadaşlar.
bu arada herşey apaçık ortada madem itiraf ediyorum...
ben küba hükumetiylene konuştum bilet felan herşey hazır kaçıom ben kübaya.valla siz bakın artık başınızın çaresine muhahahaha.
-anam fedareller geliyi-

morvedelisi demiş ki:
Fingerbang,hala dinlemeyenlere yazıklar olsun diyorum,başkada bişiy diemiorum..

heyyt bee :)
Abi ben ve tayfam yırttı desene.Aynı görüşteyim ben kime dinlettiysem hastası oldu şarkıların.Yalnız bir şey canımı sıkıyor abi benim,Yaseminin sesini Aslıya benzetenler oldu Kahve sarkısında.Gırtlak yapısından kaynaklı bir benzerlik olabilir ama ikisinin de sesi çok ayrı ve birbirinden güzel bence.Biz ailecek bayılıyoruz hatunun sesine.Sarkının gitar girişide cok güzel insanın içini bir garip yapıyor eline sağlık Beyduhan,baslarda çok iyi keşke Burakda fingerbangle yoluna devam etmiş olsaydı adam çok iyi çalmış.Evren kardeşim sen hepsinden bombasın.Sitede resimlerine baktım çok yakışıyorsun bilader bateriye yoksa omu sana yakışıyor :D ben sevdim abi bu grubu sonuna kadar 'fingirdek' diyoruz :LOL: aman ha kızmayın benim hatun iki bira sonrasında fingerbang diyemedi onun geyiği.Evet çok rezil kendide farkında ve çok selamı var sizlere.

mrbig demiş ki:
ya abicim ben itiraz ediom niye aptullah benim ismim oluo ya.ben aptullah olmak istemiom kardeşim.yasemin yada ewren olsun aptullah :)
nası sattım ama iki dakkada heheh...
hoşbulduk bu arada arkadaşlar.
bu arada herşey apaçık ortada madem itiraf ediyorum...
ben küba hükumetiylene konuştum bilet felan herşey hazır kaçıom ben kübaya.valla siz bakın artık başınızın çaresine muhahahaha.
-anam fedareller geliyi-
hoşgeldin nereye kaçıyon?

ehe abi çok saolun ama bilmem hatırlıyo musunuz,ben öldüm:p
bmx çok saol abi walla şarkının dewamı da şahane ama ne yazık ki herşey kayıda kurban gitti...ewo cuum gelsin süpper şahane bi kayıt yapçaz we bu sefer arkadaşlarınza dinletirken gurur duyabiliceksiniz'abi bu grubu biz zamanında keşf etmiştik'diyine...
abi bu arada 'fingirdek' züpper isimmiş hee:)
la aptullah olm ben öldüm ama sen madem küba'ya kaçıyosun,eğer bi gün sahte pasaportla Türkiye'ye dönersen mezarımın başında bi puro iç abi...orjinal olsun,bakire hatun bacaanda sarılanlardan...
ya tolga keşke gitmeseydi...daha dooru düzgün takılamadan kaçtı gitti adam...

sewgili forum insanları;umarım hepinizle tanışıp arkadaş oluruz..zaten arkadaşız ama takılmak daha ayrı bişey,sizde enaz bizim kadar keyifli insanlarsınız..inşallah tanışıp coşar coştururuz,ama benden çok bişiy beklemeyin,ben ölüyüm....

hepinizi kucaklıyorum:)

buarada arkadaşlar kahve'nin kayıdındaki basları burak çalmıyo,denizliden cavit adında bi arkadaşımız çaldı....
abi ben FingerBang Gitar imzamı kullanamıyorum...bu ne lan öldüm diyine hemen satış...yeni gitarist mi buldunuz len yoksa!?!

mezarımda kemiklerim sızlıyo walla!!!sızım sızm(sızlama efekti)

www.therezistans.com

arkadaşlar sizleri çok beklettik biliyorum . bundan dolayı çok özür . sadece izmir roc ve metal müzik dünyasını kapsayacak olan www.therezistans.com adlı internet sitemiz 22 şubatta yayımda olcak. amacımız parçalanmış olan izmirli rock grup bar ve dinleyicilerini bir çatı altında toplamak destek ve önerilerinize açığız. www.therezistans.com sitemizde daha geniş çaplı olarak yer almak istiyorsanız bana ulaşın 555 472 71 19 şimdiden teşekkürler . sitemizde forum da olacak......

hehhe forum coşmuş seviyorum hepinizi :) ..Ewo gel artık studyoya giresimiz yok sensiz.Batarcak kimse yok olm olmuo böle..geri dön geri dön,ne olur geri dön,bagetlerini kap batar ne olur ne olur kap bagetleri geri ön :) ..
hadi bakalım vokaldim hepinizi hheheh..

release_ Alive foruma yazdığın iyi dileklerin için teşekkür ederim saolasın sizide bi dinleyemedim gitti. Amatör gruplar forumunda parantez içinde PopRock yazan birkaç gruptan biriyiz o yüzden daha bi merak ediyorum sizi. Bildiğim kadarıyla sadece kayıtla ve bestelerle uğraşıyodunuz sahne durumu olunca haber verin mutlaka.

herkese slm ve günaydın Millet .Uzun biaradan sonra sizlerin sıcaklığına tekrar geri döndüm. Walla fingerbang çok fırça çekti bana işte girmion etmion filen diye. Haklılarda. Olum beydus napmışın lan coşturmuşun ortalığı. Yanlız eyw blader. İnsan şu sıralarda sizi yanlız bırakmayan arkadaşınız yani beni oraya yazar demi ya helal olsun be. Ama studyo oldumu gel noyan git noyan haaaa. Olm forum insanları anlayın anlayın böle adamlar bunlar :p

Yarın bigün ünlü olsunlar aha buraya yazıom sizi tanıcaklarmı kuşkulu yani.... :p Şaka biyana arkadaşlar yanlış olmasın buraktan sonra fingerbang grubunun bas gitar kalıp ve taslaklarında benim adım geçio. Tabi grubun ne kadar umursadığı ortada ama olsun ben size söyleyim dedim.... AMa çok eğlenceli ya bu yasemin olsun, evren olsun, yeşim olsun, hüsnü olsun, hüsnünün arkadaşı tolga olsun, kartal studyonun sahibi kartal olsun, bu forum insanları olsun, yoldan geçen insanlar olsun, izmirdeki diğer gitaristler olsun, (seni yazmıcam olm beyduhan inat deilmiii :p) süper zevkli bişi ya bişiler oluşturmak. Yani 6 ay müziğe ara vermiştim, farklı bi kulvardan tekrar müzik yapmak güzel. (farklı kulvar = bas gitar)

Buara güzel coverlar olucek inşallah.Sadece ufak bir repertuar sorunu var. İşte festivaller filen olucekmiş inşllh, e FingerBang' inde son sürat hazırlık yapması gerekio. Bunun heyecan ve gerginliği var grupta.

Ewooo olm gel lan artık da bak daha 9/8' lik parçalarla çoşacasz olm. Zaten büyük ihtimal fingerbang seni 1 km öteye göndermez bundan sonra. Adamlar delirdiler ya:p

Sevgili vokalimiz (abi) geçmiş olsun buarada.....Hadin öptüm hepinizi

ben_romeo demiş ki:
herkese slm ve günaydın Millet .Uzun biaradan sonra sizlerin sıcaklığına tekrar geri döndüm. Walla fingerbang çok fırça çekti bana işte girmion etmion filen diye. Haklılarda. Olum beydus napmışın lan coşturmuşun ortalığı. Yanlız eyw blader. İnsan şu sıralarda sizi yanlız bırakmayan arkadaşınız yani beni oraya yazar demi ya helal olsun be. Ama studyo oldumu gel noyan git noyan haaaa. Olm forum insanları anlayın anlayın böle adamlar bunlar :p

Yarın bigün ünlü olsunlar aha buraya yazıom sizi tanıcaklarmı kuşkulu yani.... :p Şaka biyana arkadaşlar yanlış olmasın buraktan sonra fingerbang grubunun bas gitar kalıp ve taslaklarında benim adım geçio. Tabi grubun ne kadar umursadığı ortada ama olsun ben size söyleyim dedim.... AMa çok eğlenceli ya bu yasemin olsun, evren olsun, yeşim olsun, hüsnü olsun, hüsnünün arkadaşı tolga olsun, kartal studyonun sahibi kartal olsun, bu forum insanları olsun, yoldan geçen insanlar olsun, izmirdeki diğer gitaristler olsun, (seni yazmıcam olm beyduhan inat deilmiii :p) süper zevkli bişi ya bişiler oluşturmak. Yani 6 ay müziğe ara vermiştim, farklı bi kulvardan tekrar müzik yapmak güzel. (farklı kulvar = bas gitar)

Buara güzel coverlar olucek inşallah.Sadece ufak bir repertuar sorunu var. İşte festivaller filen olucekmiş inşllh, e FingerBang' inde son sürat hazırlık yapması gerekio. Bunun heyecan ve gerginliği var grupta.

Ewooo olm gel lan artık da bak daha 9/8' lik parçalarla çoşacasz olm. Zaten büyük ihtimal fingerbang seni 1 km öteye göndermez bundan sonra. Adamlar delirdiler ya:p

Sevgili vokalimiz (abi) geçmiş olsun buarada.....Hadin öptüm hepinizi
bu adamda işte bas çalıo bizle :)
Ewet 'gerçekten ayıp etmişiz' dememi bekliyorsan yanılıyorsun Noyan'cım çünkü sen en azından bana 'size olan yardımın reklam edilmesin ona göre' imajı verdin.Oysa biz uzun sürmesini dilediğimiz halde kısa süreceğini bildiğimiz senin bas'ardığın günlerin hiç bitmemesini istiyoruz.Bunuda sölemekten onur ve gurur duyarım FingerBang için çok özelsin..(ki FingerBang sana o müthiş bas'armalar için çok şey borçlu :) dostluğun, sempatin,abuk fıkraların,oo daha çok var hangi birini sayıyım dimi..)
''Sevgili vokalimiz (abi) geçmiş olsun buarada''demişsin saol geççek umuyorum..

Walla ne diyim ya doğru tanımışın. Bakma ben beydusha yönelik söledim onu zaten. Yani bu ilk ve son reklamım olsun. Cidden reklam olayını hiç sevmedim, sevmemde. Ayrıca elimden bişiler geliyorsa FingerBang adına sanırım bunun en büyük mutluluğunu ben yaşarım. Bu arada o abuk fıkraların devamı gelicek. Unutmanızı bekliom maymunla, puroyu:p Olmadı yeni objelerle geri dönücem yani..

Neyse, baksana forumdaki arkadaşlar artık bi demo, bi kayıt bişiler bekliolar FingerBang' dan. Yasmincim hızlı düşünüp, güzel bişiler verelim bu müthiş topluluğa. Ewo' da gelio perşembe.

Hadin bakalım benim işler var azcuk. Görüşürüzz sonra. Müzikle Kalın.... ;)

abi ben vardım selametle kübaya.valla burda hava ılık mis gibi latin güzelleri var. akşama castroyla rakı balık felan yapçaz.valla beyduhan ben senin proyu sordum birader kalmamış onnardan.(yalan aslında çok pahalı)
abi bu arada bu internet mereti kübada çok yazııo yaw valla başa çıkamıom ben.
hahah millet yamulcak yannız abi geyikten...neyse arkadaşlar bu gruptaki kimsenin hakkını yemek istemiyorum herkes işini mükemmel götürüyor.besteler olsun,kişisel hayal gücü ve beceriler olsun bence kusursuz.bu kadar yetenekli insanların biraraya gelmesi sonucunda ortaya neler çıkıyor siz düşünün artık...
neyse çok yağladım bana bira neyin ısmarlar artık sevgili grup arkadaşlarım...

abi ben vardım selametle kübaya.valla burda hava ılık mis gibi latin güzelleri var. akşama castroyla rakı balık felan yapçaz.valla beyduhan ben senin proyu sordum birader kalmamış onnardan.(yalan aslında çok pahalı)
hahah millet yamulcak yannız abi geyikten...neyse arkadaşlar bu gruptaki kimsenin hakkını yemek istemiyorum herkes işini mükemmel götürüyor.besteler olsun,kişisel hayal gücü ve beceriler olsun bence kusursuz.bu kadar yetenekli insanların biraraya gelmesi sonucunda ortaya neler çıkıyor siz düşünün artık...

mrbig demiş ki:
unutmadan noyan bu grupta bas çalsa ii olurdu diye düşünüyorum...

Way hüsnü alemlere akmışın ha. WAlla süpersinn. Saol yorumun için. Seninde bu grupta kısa sürede önemli izlerin var. Farklı bi Grunge havası kattın içimize. Bide mr. big demişsin ya dedim süper ya. Olm biara çift gitar TO BE WİTH YOU çalalım. Hatta WİLD WORLD' de hiç fena olmaz hani :p Neyse ii bak oralarda kendine. görüşürzzz

Geri