Gri ve Yaşlı(Alternative / Experimental / Electronica)-İzmir

abi ben sana nasıl eşlik edem sen aşmışsın...valla ben şimdi başlasam kasmaya iki yıl sora sana eşlik ederim...noyan bu arada sen davul çalıonmu abi(hani ewren gelmezse diye) :LOL:
bu arada abi ben pot kırdım msjı niye düzelttiğimi annatçam :roll:

yaw sınavlar falan derken bunalmıştım yorumları gördüm içim açıldı:)
müziğe inandığımız kadar var arkadaşlar..güzel olcak yasemin bütün hayatını adadıına değicek..hepinizin..hepimizin.

Heheh valla ben size ne diyim..Gözlerim doldu biz çok güzel bir aileyiz..
Sizi çok seviyorum..

Slm ya.ben öle bi bakiim diye girdim :) bende neşelendim.paperdoll çok saol valla siz olmasanız bu kadar güçlü hissetmezdik heralde.

lan war ya insanlıktan eser kalmamış sizde!!!ABİ BİRİNİZ DE KUL HATRI İÇİN EN AZINDAN MESAJLARINIZDA Bİ 'BEYDUHAN' lafı geçirin be!!!
ayıp size!!!biz bu grup insanlarına methiyeler düzelim adamlar ağzını açıp bi kelam süppersin şahanesin yazmasın ayıp walla...şu almede bi delikanlı hüsnü kalmış ama şimdi oda küba'da...
olum hüsnü ben öldümya hani,dünya'da yaptığım ulvi hizmetlerden dolayı cennete alcaklar lan galba beni...konuştuk geçen gün şey istiyolar sağlık raporu,savcılıktan temiz kağıdı 6 tane vesikalık foto(fotoları serap'tan alın çoğaltın gönderin abi,ben öldüm ya,burda çektiriyom bulanık çıkyo)...olum burda ortam manyak lan huriler falan takılıyoz...
geçen gün şeyi gördüm kurt cobain'i olum yazık lan bi deri bi kemik kalmış çocuk...çok selamı war sana...olum burda bi yer war haftanın hergünü farklı bi ölü müzisyen canlı program yapıyo,hemi de akustik süpper lan ortam...
internette beleş lan burda...cennetdiesel 2458975649kpbs:)
neyse şimdilik bu kadar...
ulan dellendim yine!!!niye kimse benimle ilgili bişiy yazmıyo lan buraya!!!ölmiycek misiniz olum siz!!!dar edicem lan burayı size!!!!!!!

Walla ne diim aslında nete giriyorum ama foruma girmeye yüzüm yoktu.İşler malesef planladığımız gibi gitmedi.Şimdi düzeliyoruz.Ewrenin dönüşü miladımız olabilir.Bu sefer plan proğram yapmıyorum kendi adıma çünkü her seferinde bi aksaklık çıkıo.Müziğin bizi götürdüğü yere gitmek isterken koşullar bunu pek sağlamadı düzeldiğini ve daha da düzeliceğini umuyorum çok tatlı besteler gelio.

medicine_show demiş ki:
lan war ya insanlıktan eser kalmamış sizde!!!ABİ BİRİNİZ DE KUL HATRI İÇİN EN AZINDAN MESAJLARINIZDA Bİ 'BEYDUHAN' lafı geçirin be!!!
ayıp size!!!biz bu grup insanlarına methiyeler düzelim adamlar ağzını açıp bi kelam süppersin şahanesin yazmasın ayıp walla...şu almede bi delikanlı hüsnü kalmış ama şimdi oda küba'da...
olum hüsnü ben öldümya hani,dünya'da yaptığım ulvi hizmetlerden dolayı cennete alcaklar lan galba beni...konuştuk geçen gün şey istiyolar sağlık raporu,savcılıktan temiz kağıdı 6 tane vesikalık foto(fotoları serap'tan alın çoğaltın gönderin abi,ben öldüm ya,burda çektiriyom bulanık çıkyo)...olum burda ortam manyak lan huriler falan takılıyoz...
geçen gün şeyi gördüm kurt cobain'i olum yazık lan bi deri bi kemik kalmış çocuk...çok selamı war sana...olum burda bi yer war haftanın hergünü farklı bi ölü müzisyen canlı program yapıyo,hemi de akustik süpper lan ortam...
internette beleş lan burda...cennetdiesel 2458975649kpbs:)
neyse şimdilik bu kadar...
ulan dellendim yine!!!niye kimse benimle ilgili bişiy yazmıyo lan buraya!!!ölmiycek misiniz olum siz!!!dar edicem lan burayı size!!!!!!!
Beyduhan'cım ne alakası var.Hepinizi çok seviyoruz.Niye farklı bi ilgi olsun ki hepinizzi forumdan ve sarkılarınızdan tanıyorum.Yasemin biraz daha çok mesaj atıyor.Ondan dolayı biraz daha yakın olabiliriz ama hepiniz çok yetenekli ve sevimli insanlarsınız.

beste yaptım lan ben 'a stairway to heaven'adı:)))
geyiğin limitindeyim bu gün!!!
yasemin birgün öleceksin,mezarında bi çiçek açacak,o çiçeğe su yürüyecek,çiçek polen yapacak,sonra bi arı gelecek,iğnesini kalbine batıracak,o poleni alacak....işte o arı ben olacam yasemin!!!!yasemin!!!!akıllı ol yasemin!!!nıhahahahah!!!!!!
bu yaZDIKLARIM 'EŞKİYA'DAN....
lan ben bi aralar eşkiya'nın yönetmeninin yeğeniyle çıkmıştım...adı 'behlül'dü....şaka lan şaka...normal bildiğin kızdı ama adını wermiyim...

sewgili paper dool benim foruma yazan arkadaşlarımızla bi problemim yok ki...benim derdim yasemin'le...zaten siz olmasanız ben bu grupta bi dakka durmazdım:ölmüş olsamda ruhum hep sizinle....
lan bi fatiha okuyun da rahatlıyim bee:)

ah canım...yasemin naper kız,fistuk(şerefsiz insan beyduhan efekti)...canım naper ya..çok ösledim kızım ben seni canım canım...
lan yasemin kızım hani baağyan wokalli parça istiyon ya bence şeyi çalalım garbage why do you love me...süpper şaahane şarkı lan...onu çeksene bana...bide işin yoxa bi ara bize gelde konuşalım napıcaz ne edicez diyine...pazar günü hemen kaçtın...ama ben nedenini tahmin ediyom...kırmızı bişiy yüzünden gittin dimi....seni çakal...

yanlış tahmin Beydum beybem..ben kaçıom aşkam gelirim.chat alanına dönüşmeden burası sohbetimizi kapatalım :) .Mod. abiler kızar sonra küçüğüm..

Geri