Gri ve Yaşlı(Alternative / Experimental / Electronica)-İzmir

sewgili grup insanları ewo,yaseminwe hüsnü lan olm bugün detone biyerde çıkıyosa dinlemeye gidek mi???
hem gideriz we ben şu izmir piyasasını iyice tanımış olurum hemide detone izmire geldiimde ilk dinlediim gruplardan biriydi we bayaa sewmiştim ama bidaha dinlemek nasip olmadı...kaçalım walla biyerlere ew kuşu oldum resmen....

medicine_show demiş ki:
sewgili grup insanları ewo,yaseminwe hüsnü lan olm bugün detone biyerde çıkıyosa dinlemeye gidek mi???
hem gideriz we ben şu izmir piyasasını iyice tanımış olurum hemide detone izmire geldiimde ilk dinlediim gruplardan biriydi we bayaa sewmiştim ama bidaha dinlemek nasip olmadı...kaçalım walla biyerlere ew kuşu oldum resmen....
Abi sen ne iyi bi satıcıymışsın ya ok gidelim dinleyelim dedik piyasada yoksun bidaha olmasın :) ..

Beduhan siz geliceniz die Bornova'ya geldim ama siz yoktunuz piyasada neyse,umarım herşey yolundadır..

artık yapın harbiden Demo'yu ya

Evo mışıl mışıl uyuyor şu an,bende yattayım artık..

morvedelisi demiş ki:
Beduhan siz geliceniz die Bornova'ya geldim ama siz yoktunuz piyasada neyse,umarım herşey yolundadır..

:D valla hajı ben uyurkene neler olmuş neler evde yatak sorunu oldu biraz malum öğrenci evi:) beyduşum gelemedi nese artıkın başka gün telafi ederiz.Tolga hoja abi senin arşive hayranım jj72 çok sağlam bir grub herkese tavsiye ederim snow şarkıları züper ötesi.nese gençlik.Biliyoruz fazla uzattık bu demo işini ama herşey güzel olsun diye uğraşıyoruz 1 hafta sonunda herkese burdan linkini veririz umarım hade sevgiler saygılar....

plaki demiş ki:
morvedelisi demiş ki:

:D valla hajı ben uyurkene neler olmuş neler evde yatak sorunu oldu biraz malum öğrenci evi:) beyduşum gelemedi nese artıkın başka gün telafi ederiz.Tolga hoja abi senin arşive hayranım jj72 çok sağlam bir grub herkese tavsiye ederim snow şarkıları züper ötesi.nese gençlik.Biliyoruz fazla uzattık bu demo işini ama herşey güzel olsun diye uğraşıyoruz 1 hafta sonunda herkese burdan linkini veririz umarım hade sevgiler saygılar....
Abi demo sağlam olsun zaman önemli değil bence kaçmıyor yani,fingerbangi bukadar tanıtan gerçek amatör ruhu oldu bence güzel bestelerinden önce.Kaygı duymanızı gerektiren birşey yok yeri geldiğinde hep belirtiyorsunuz abi ama biz burdayız kaçmıyoruz biryere demo isteriz tabi ama sizi temiz kaynaktan dinlemek için.Çok efendi insanlarsınız ben iyi yerlere geliceğinize inanıyorum.

BMX demiş ki:
plaki demiş ki:
morvedelisi demiş ki:

Abi demo sağlam olsun zaman önemli değil bence kaçmıyor yani,fingerbangi bukadar tanıtan gerçek amatör ruhu oldu bence güzel bestelerinden önce.Kaygı duymanızı gerektiren birşey yok yeri geldiğinde hep belirtiyorsunuz abi ama biz burdayız kaçmıyoruz biryere demo isteriz tabi ama sizi temiz kaynaktan dinlemek için.Çok efendi insanlarsınız ben iyi yerlere geliceğinize inanıyorum.

Eyvallah Hocam Daha öncede yazmıştım sizlerde çok güzel insanlarsınız umarım bi gün sizlerle tanışırız konuşuruz bira içer winning eleven oynarız(yase'ye çaktırmadan) :D

abi ben haftasonu detone'ye gelmeyi çok istiyodum ama serap'ın işi biraz uzayınca saat bayaa geç oldu o yüzen gelemedik walla orda olamadığıma accayip üzüldüm...lan tolga'da ne küsel burdaydı,ne küssel takılırdık beahhh:( neyse artık önümüzeki hafta prowadan soora kutlamak içün giderik....
çiğdem sen daha önce dinlememiş miydin ya serap'ı?.. beğendiğine sewindim walla,yorumlarında çok küsel thanx...
bmx sen e saol abi,yapıca inşallah en kısa zamanda bişeyler...ün gece güven erkin erkal abimizin programında forumdan link werdiğimiz yaseminin sefkülü arkadaşları Yeni Harman'ın videosunu izledim we iyice gaa geldim...abi adamları harbiden tebrik etmek lazım walla züpperler....
elimizde o kadar çok beste warki,demoya yalnızca iki tane beste koymak harbi üzüyo beni...sanki ewlat ayırmak gibi:( keşke çok paramız olsayadı da bütün parçalarımız kendi çabalarımızla çıkarıcaımız bi albümde toplayabilseydik...inşallah o da olur bi gün...
ben dün bi beste daha yaptım!!!hayatımda yadığım ilk eğlenceli şarkı ama tabi ki sözleri yok herzaman olduğu gibi:)bence basit we küssel oldu...ya ben bu yaptığımız bütün parçaları size dinletmek istiyom yaaa!!!
sewgili grup insanları yüksek müsadenizle ben bi olaya girip en kısa zamanda sewgili forum insanlarını bi stüdyomuza dawet etmek istiyom...imkansılıklardan dolayı yalnız iki bestemizi kaydedebilicez ama elimizde bi ton parça war yazık günah walla gelin dinleyin boşa git mesin parçalar :)
çok yazdımyine hadi öpüyorum yanaklarınızdan,hadi ewyallah...

arkadaşlar önümüzde çok güzel projeler var' ki yakında zaten sizde haberdar olacaksınız.sizden tek isteğim bizi takip etmeniz.
bu arada beydu sen ölmemişmiydin yauw :twisted:

mrbig demiş ki:
arkadaşlar önümüzde çok güzel projeler var' ki yakında zaten sizde haberdar olacaksınız.sizden tek isteğim bizi takip etmeniz.
bu arada beydu sen ölmemişmiydin yauw :twisted:
abi yeni şarkı biraz punk gibi bişey oldu,bugün geldiğinide dinliycaksiniz...yasemin'de söz yazıyo,küsel olcak inşallah....
abi ben öldüm ama sen de küba'daydın,haftasonu beri'de görmüşler seni!?!bizi mi yiyon lan küba'ya kaçtım diye :twisted:
abi süpper mutluyum demo yapıcaz yaa :LOL: walla süpper güzel bi duygu bu...neyse öğüyorum sizi we kaçıyorum yawaştan...huzurlarınızdan ayrılırken 'gözlerin kahwe,bakışların krema'diyorum...baş baş :elsallaa

Merhabalar :) ya demoda beyaz piyano olcakmı grupla çaldığınız versiyonu merak ediyorum.Geçen gün listede denk geldi gene hüzünlendim valla

'Hayallerim vardı benim
Buluttan düşlerim
Sarılıp öpmesemde hala sizleyim...........'

Yasemincim eline yüreğine sağlık tekrar tekrar.

Geri