Gri ve Yaşlı(Alternative / Experimental / Electronica)-İzmir

maresalx demiş ki:
her gruba yaptigimiz gibi 31. sayfaniz kutlu olsun nice 31. sayfalar isallah :D

yasemin cd hala gelmedi !
Sağolasın cd yi göndercektik ama cd elimize geçtikten kısa bir süre sonra grupta köklü değişiklikler oldu şimdiki kadrodan bir benimle Yasemin eski tayfadan o sebeple grupça alınan bir karar sonucu gönderilemedi.

arkadaşlar yakın zamanda şılgın bestelerle kerşınızdayız kafalarda yeni ve süüüüüüüüüüüper fikirler var haberiniz ola sakın kaçırmayın derim ben.

RaKKas11 demiş ki:
slm arkadaşlar kusura bakmayın gitaristimiz kolunu kırdığı için sizlerle buluşamıyoruz ama azzzzzzzzz kaldı bekleyin biz geliyoruk

Geçmiş olsun kardeşimize...umarım en yakın zamanda iyileşiyor..uzun zamandır yazmıyordum bu foruma...Suan yazarken bile sizleri ne kadar özlediğimi anlatamam yasecim..İŞ güç peşinde çok koşturyorum kendime vaktim yok nerdeyse (bu kadar hırs iyi değil galiba)...izmir günlerimi çok özledim yasemin..sen nerdesin uzun zamandır görüeşmedik....beni unutmasın FİNGERBANG...

evo ben unutturmam onnara seni hiç üzülme...
hem şaka bir yana bende uzun süredir göremiyorum yasemini.
fingerbang sizden konser beklioz çok sessiz kaldınız
8)

Hoşgeldin Recep grubumuz adına hayırlı uğurlu olsun bateristimizi yeniledik kalıcı olması dileğiyle :)

drummeragresif demiş ki:
selam ola herkese... boyle ilk defa deisik bi projede calacaim icin heycanliyim artı sabırsızım ne diyim ins istedigimiz gibi gider hersey
Hoşgeldin uzun bir aradan sonra böyle bir değişikliğin olması iyi oldu son arkadaşları forumda bile göremedik daimi olman dileğiyle yeter artık kafamız karıştı kim geldi kim gittiden bıktık sahnede görmek istiyoruz grubu tam kadro bu arada yeni isimde hayırlı olsun iyi olmuş Gandalf la bi alakası varmı diye sordum ama yokmuş :D

eyw dediklerin icin bizde uzun süreli bi seyler yapmak istiorus.olacak olacak hepsi olacak sahnede olacak yeni deisik denemelerde olcak..gecen gandalf olaini gene sordular bana yokdur herhalde ilgisi :)

İzmir'den Elektro Çalan Ve Davul Çalan Elemanlar aranıyor Torbalı Veya Selçuk'tan Olursa Seviniriz...!!!!
Ayrıntılı Bilgi :
http://www.turkrock.com/ftopic49602.html[/url]

Geri