Gri ve Yaşlı(Alternative / Experimental / Electronica)-İzmir

Yasemin eferin kıs..iyi iş becermişiniz..ellere sağlık..

bu arada çiçek alırken sen çok ciddi görünmüşün..afalladım birden..

lütfen playlisti yazın baya merak ettik..

kolay gele.

release_ demiş ki:
rock1b.jpg

BELEDİYEMİZİN DÜZENLEDİÐİ ROCK KONSERİNE BÜYÜK İLGİ 19.05.2006
Finger Bang rock müziği grubu Torbalılı gençleri coşturdu

Torbalı Belediye Başkanı İsmail UYGUR’ tarafından düzenlenen ve gençlik haftası nedeniyle Torbalı’ya getirtilen Fınger Bang rock müziği grubu verdiği konserle yaklaşık üç bin kişilik bir gençlik kitlesine coşkulu, zevkli bir gece yaşattı. Ege Bölgesinde yaşayan gençlerin yakından tanıdığı Fınger Bang topluluğu, ilginç saç ve sakal şekilleriyle de gençlerin yoğun ilgisini çekti.

Haberin Devamı: http://www.torbali.bel.tr/index.php

rock2b.jpg
Olay budur ya süpersiniz!!!!!
Valla çok sevindim Finger bang diyorum.............

morvedelisi demiş ki:
Yasemin eferin kıs..iyi iş becermişiniz..ellere sağlık..

bu arada çiçek alırken sen çok ciddi görünmüşün..afalladım birden..

lütfen playlisti yazın baya merak ettik..

kolay gele.
Eywallah saolasın bitti bakalım yeni konserler var önümüzde onlara bekleriz canlı canlı dinlersin :) ..

Atacan demiş ki:
valla konseriniz süper gözüküyo fotolardan;başarılarınızın devamını dileyim ben de..
Teşekkürle sizin başarılarınızıda görmek isteriz efenim çok teşekkürler ismin gheçmesede (ki bu bizim ayıbımız!!) senin de bu gruba çok emeğin oldu Uşaktaki canavar performansını unutmıycaz kardeşim benim..

Yener bunun ilacı!!

okokokok.jpg

konser001_0001.jpg

konser002_000356.jpg

Yener'e sergilediği olağan üstü performansdan dolayı teşekkürü borç biliriz..

İşte ya hatuna bak sahnede mükemmel görünüyorsun Yasemin çok tatlısın ışığın mükemmel.Sanırım bundan sonra Finger bang'in adı çok gelicek kulağımıza...
Başarılarınızın devamını dilerim.

paperdoll demiş ki:
İşte ya hatuna bak sahnede mükemmel görünüyorsun Yasemin çok tatlısın ışığın mükemmel.Sanırım bundan sonra Finger bang'in adı çok gelicek kulağımıza...
Başarılarınızın devamını dilerim.
Çok teşekkür ederim canım o senin ışığın :) ..
Valla bizde çok istiyoruz ismimizin çokça ii işlerle, ii organizasyonlarda anılmasını.Destekleriniz için çok teşekkürler..

Geri