Gri ve Yaşlı(Alternative / Experimental / Electronica)-İzmir

drummeragresif demiş ki:
studyo war ipek'cım bekleris :LOL: ne zaman geliosnuz? 1 ay sora söz bak o zaman da bekleris ;) yasemin bisiler yaparmıyıs hafta sonu ha ? :twisted:
Sen önce Kahve'ni bitir papucumun bateristiiii :)
Sözü geçmişken yeni kadroyla tekrar düzenliyoruz Kahve'yi

2 tane beste war kahwe bide terk ediliş onların bitmesi lasım...artı bütün srkları calasimiz gelio :LOL: bizim menejr hanım ve vokal yasemin'e gelio teklif ama cok saglam olup cıkmak istioruz...

drummeragresif demiş ki:
studyo war ipek'cım bekleris :LOL: ne zaman geliosnuz? 1 ay sora söz bak o zaman da bekleris ;) yasemin bisiler yaparmıyıs hafta sonu ha ? :twisted:
cumartesi gece orda olucaz sanırım :) 1 ay soora da geliris (ben bile pek inanmadım ama işalla geliris :kaydim ) o zaman studyoya kenardan köseden bis de gelebilirrmiyyiiiisss :dans

ipeeeeek demiş ki:
drummeragresif demiş ki:
cumartesi gece orda olucaz sanırım :) 1 ay soora da geliris (ben bile pek inanmadım ama işalla geliris :kaydim ) o zaman studyoya kenardan köseden bis de gelebilirrmiyyiiiisss :dans
Nedemek İpek'cim onur duyarız :)

koksal2006 demiş ki:
arkadaslar sız hala program yapmadınızmı ya cok uzun zaman oldu
Haklısınbaya zaman kaybettik araya bir iki konser sıkıştırdık,kadro değişti yani tekrar bir birikim gerekti bi ara yıldık ama iyi bi kadroyla tekrar soluk alıyoruz.

Gitaristimiz ve bass'cımız deisti epey bi zaman toparlanamadık cok sorunlar yasandı ama simdi ii gidior en kısa zamanda yapcaz emin olun...Yerler simdiden ayırtılıo bekliorus...Foruma yazılcak Bİ yerde sahne aldıgımız zaman bestelerle geliorus of of ;)

yasemincim bol şans canım benim senin adına çok sevindim çalışmalar nasıl gideo biz yuvarlanıp gideos beste neyin kasıyos bu arada umarım hayalin gerçekleşir

RaKKas11 demiş ki:
bu arada sizi dinlemek isterim imkan var mı ki ne
senin o güzel sesini tekrar duymak ii olur
Teşekkür ederim canım bize verdiğin emekler asla unutulmıycak pes ettiğimiz bi anda umudun alevi yine yükseldi bu ay içinde konser haberimizi vericez kendine ii bak Buzdan Hayaller'e de bol müzili güzel bir yıl dileriz.

Gökhan:Yıllarımı paylaştığım müziğe birlikte ayak bastığım çocukluk arkadaşım.Kendisiyle birçok projede yer aldım.Gökhan ile çalışmak eğlenceli ve komik.Gri ve Yaşlı grubuna katılması,gruba çok şey kazandıracağını inanıyorum.

Kutay:SOPA grubundan da tanıdığımız bir arkadaşımızdır.Müzikal geçmişi kaliteli bir müzisyen.Gri ve Yaşlı'nın sounduna faydalı olabileceğini düşündüğümüz bir insan.

Yasemin:Kendisini kişisel anlamda tanımıyorum.Fakat geçmişinin kaliteli olduğunu biliyorum.Sesi hakkında bir yorum yapmama gerek yok.Ne kadar başarılı olduğunun herkes farkında zaten.

Recep:Kendisini ne gördüm ne duydum :D Çok gayretli bir kişi olduğunu biliyorum sadece. :)

Hepinize başarılar diliyorum arkadaşlar.26 Ocakta karnemi alıp izlemeye geleceğim 8) Şimdiden bol şanslar...

Andy664 demiş ki:
Gökhan:Yıllarımı paylaştığım müziğe birlikte ayak bastığım çocukluk arkadaşım.Kendisiyle birçok projede yer aldım.Gökhan ile çalışmak eğlenceli ve komik.Gri ve Yaşlı grubuna katılması,gruba çok şey kazandıracağını inanıyorum.

Kutay:SOPA grubundan da tanıdığımız bir arkadaşımızdır.Müzikal geçmişi kaliteli bir müzisyen.Gri ve Yaşlı'nın sounduna faydalı olabileceğini düşündüğümüz bir insan.

Yasemin:Kendisini kişisel anlamda tanımıyorum.Fakat geçmişinin kaliteli olduğunu biliyorum.Sesi hakkında bir yorum yapmama gerek yok.Ne kadar başarılı olduğunun herkes farkında zaten.

Recep:Kendisini ne gördüm ne duydum :D Çok gayretli bir kişi olduğunu biliyorum sadece. :)

Hepinize başarılar diliyorum arkadaşlar.26 Ocakta karnemi alıp izlemeye geleceğim 8) Şimdiden bol şanslar...

tesekkürler...26 ocakda tanıscaz ins Cok duydum ismini son günlerde bestelere katkıların icin tesekkürler bir kez daha.En iisi olmak icin en ii gayreti göstermek gereki ;) Karne nasıl gelio bu arada :)

Geri