X-men 1 2 3

sizce x-men 3 te kim ölecek???

• storm

Oylar: 0 0.0%
  • jean grey

• cyclops

• Toplam oy veren
    1,046
Hiç dikkatimi çekmemiş. Sen sanırım filmi izlerken aklında kandan başka bişey yok :) Bu nasıl şey anlamadım. Boşver kansız olsun da senaryo adam gibi olsun ;)

turke01 demiş ki:
Hiç dikkatimi çekmemiş. Sen sanırım filmi izlerken aklında kandan başka bişey yok :) Bu nasıl şey anlamadım. Boşver kansız olsun da senaryo adam gibi olsun ;)
ehe haklısın ama yani wolverin tam vahşileşmişken biraz kan efekti izleyiciyi dahada bi gaza getirirdi :LOL:

SANAL_FIRLAMA demiş ki:
Wolverin ölmesinde kim ölürse ölsün.

Hatta hepsi ölsün daha iyi wolverin tek başına yeter

Karizmayı yaratan adam Hugh Jackmana sonsuz minnettarım...
olur mu ya sadece tek bir karaktere bağlanmamalı film zaten wolverine küstah tavırlarından doalyı hiç sevmiyorum çok kıl bir herif

Fragman yayınlandı. Sanırım ilk filmdeki o karanlık, karamsar, gerilimli ve hatta biraz da "gerçekçi" havayı bi daha yakalayamayacaklar. Filmdeki karakter sayısı arttıkça, içine girmek de o denli zorlaşıyor benim için. Çizgi romanlarla ilgilenmiyorum ayrıca. Okuyanlar Gambit yok, o yok , bu yok diye dert yanıyorlar :) Ben de onları anlamıyorum.

Ben yönetmen değişikliğinden şüpheleniyorum.Brian Singer gibi iyi bir yönetmenden sonra Rush Hour1-2 gibi sıradan filmler yönetmiş birisine böyle büyük ve karmaşık bir projenin başına geçirmek cesurca bir iş.Fragman iyi,beklentiler yüksek,bekleyip görecez.

Ben yönetmen değişikliğinden şüpheleniyorum.Brian Singer gibi iyi bir yönetmenden sonra Rush Hour1-2 gibi sıradan filmler yönetmiş birisine böyle büyük ve karmaşık bir projenin başına geçirmek cesurca bir iş.Fragman iyi,beklentiler yüksek,bekleyip görecez.

birini ölceği garanti mi yani öyle bi acıklama okumadım ama beast geldiğine göre morph da gelmiş olabilir ve geldiyse senaryo bakımından ölcek olan da odur (gerci fragmanında morph u göstermiyo belkide süprizdir) bide en favori adamlarımdan gambit hala yok dimi??

X-men çizgi romanı okuyan varsa bilir.Phoenijin ortaya çıktığı zaman jaen onu durdurup ölmüştü.3. filmin konusu bu ise sonu da belli gibi.Ya da Jean sular altından phoenix olarak da çıkabilir.Senaryo 2 filmde de güzeldi ama 2. filmdeki üstünde dövmeler olan o kara yaratık kimdi çıkaramadım bi türlü.

ya ben açıkcası filmlerde gambit in olmamasını çok büyük bir eksiklik olarak görüyorum.3. filmde belki olur diye bekliyordum bir heves ama yok yine..

MaraJade demiş ki:
ya ben açıkcası filmlerde gambit in olmamasını çok büyük bir eksiklik olarak görüyorum.3. filmde belki olur diye bekliyordum bir heves ama yok yine..
Gambit çok sonradan ortama katılmıyormu?Ama daha eşşek kadar karakter var arkadaşların dediği gibi.Sırf Wolverine in hikayesi bir sürü karakter barındırıyor.Kanada özel kuvvetler birimi feln.

Gambit isteyen çizgi romanı okusun. Ben istemiyorum, fazla kalabalık istemiyorum. Hele o ikinci filmdeki sarıldığı insanı kendiyle ışınlayan saçmalığı da istemiyorum (ki yeni filmde yok sanırım). O ilk filmdeki beni saran havayı istiyorum. Hiç X-men olmasa da olur. Biraz garip oldu ama öyle.

turke01 demiş ki:
O ilk filmdeki beni saran havayı istiyorum. Hiç X-men olmasa da olur. Biraz garip oldu ama öyle.
xmen istiyorum ama xmen olmasa da olur??senin işin de zor valla.bilmiyorum bence gambit wolverine e rakip çıkacak cinste karizma ve gizemli bir karakter.belki yeterince kalabalık olan bir kadroda bu sebeple gambit e yer verilmedi çünkü geçmişine veya karakterin derinlerine inilmediği sürece silik görünecek dikkat çekmeyecektir..yani benim yorumum bu ama o zaman biraz ağırlık vererek gösterselerdi keşke.iceman den daha gerekli olduğunu düşünüyorum en azından.

Abi kaç yıllık geçmişi olan bi çizgi romanı iki buçuk saatlik filme zaten sığdıramazsın. Böyle bi şey mümkün olsa bile o filmi sadece çizgi romanı ezbere bilenler gidip izler, o zaman da hasılat düşer.
Zaten sinema filmini kalkıp da çizgi romanın kopyası yapmak pek mantıklı değil, yani perdede gördüğümüz gerçek insanlar, ama çizgi roman adı üstünde, çizgi. Orada olmayacak bi şey yok. bak mesela "Rogue"un uçtuğunu öğrendim ben. Şimdi bana sorsan filmdeki Rogue uçsa, ben o filmi bi daha izlemem :) Ne abi bu Süperman mi ? Yani her eşyin de bi sınırı olmalı. Sonuçta ortada bi film var.

Peter Jackson "Yüzüklerin Efendisi"ne ancak gücü yettiği kadar sağdık kalabildi. Kalkıp üç ciltlik kitabı, ve hatta onun tarihini filmle anlatmaya kalksaydı bu kadar başarılı olamazdı.

Yeni yönetmenin benim gibi düşünmesi dileği ile... :D

turke01 demiş ki:
Abi kaç yıllık geçmişi olan bi çizgi romanı iki buçuk saatlik filme zaten sığdıramazsın. Böyle bi şey mümkün olsa bile o filmi sadece çizgi romanı ezbere bilenler gidip izler, o zaman da hasılat düşer.
Zaten sinema filmini kalkıp da çizgi romanın kopyası yapmak pek mantıklı değil, yani perdede gördüğümüz gerçek insanlar, ama çizgi roman adı üstünde, çizgi. Orada olmayacak bi şey yok. bak mesela "Rogue"un uçtuğunu öğrendim ben. Şimdi bana sorsan filmdeki Rogue uçsa, ben o filmi bi daha izlemem :) Ne abi bu Süperman mi ? Yani her eşyin de bi sınırı olmalı. Sonuçta ortada bi film var.

Peter Jackson "Yüzüklerin Efendisi"ne ancak gücü yettiği kadar sağdık kalabildi. Kalkıp üç ciltlik kitabı, ve hatta onun tarihini filmle anlatmaya kalksaydı bu kadar başarılı olamazdı.

Yeni yönetmenin benim gibi düşünmesi dileği ile... :D
Bence kesinlikle orjinaline sadık kalınmalı yoksa bir anlamı olmaz :D Ayrıca ilk film o kadar da güzel değildir karakter tanıtımı yüzünden asıl anlatılmak istenen biraz es geçilmiştir.Nightcrawler'ı da saçmalık diyorsan ki bence çok başarılı betimlenmiş bir karakter,hayal gücünün sınırsızlığına karşı çıkıyorsun demektir.Yine dediğim gibi ilk film oldukça kötüdür.Ayrıca bunu sevmiyorsan Hellboy'a ne dersin merak ettim şimdi.

kracenthehunter a katılıyorum..ilk filmde ben x menin konunsunun çizgi roman ve çizgi filmindeki dinamikliğini göremedim ne yazıkki ilk filmde.2. filmde de genelde nightcrawler sayesinde toparlandı diyebilrim yine kişisel! yorum olarak.

Bu arada filmin adı X-Men:The Last Stand olmuş,büyük olasılıkla Magnetonun hikayesini bitirip diğer hikayelere geçecekler yani "last" lafı Magnetonun mutant direnişinin sonunu anlatıyor,birkaç oyuncuyla sonraki filmler için anlaşma yapılmış.

Geri