Iron Maiden @ 26 Temmuz, Inönü Stadyumu (ön Grup: Anthrax, Voodoo Six)

Lan ne yatması arkadaş yaa, senfoniye mi geliyorsunuz siz? Konser sonrası sabaha kadar içeceğiz daha, ben oradan işe gidip masamda bayılacağım... :D

Taksim'in yarısı otel fakat bütçe önemli tabii. Bir öncesi sayfada arkadaşa yaptığım önerileri sana da yönlendirebilirim. Şunları da ekleyeyim; Taksim/Talimhane'de yaz döneminde 90 EUR'dan aşağıya single oda fiyatı bulamazsın normalde fakat Ramazan'a denk gelmesi fiyatları düşürecektir. Konser tarihi ile, hatta Ramazan başlangıcı ile Ağustos'un ilk haftası arasında Taksim/Talimhane otellerinde 65-70 EUR aralığında konaklayabilirsiniz.

Tabii kapı fiyatları daha fazla olacaktır fakat eğer ille de otelde yatmak istiyorum diyorsanız rezervasyonlarınız için ben yardımcı olabilirim.

biz ne yapalım a.q. çok sabah otobüsten inip işe gittim hem de önceki gece konserden çıkmış olarak. uykusuzluk ve yorgunluktan ağlamamak için zor tuttuğumu bilirim. hele eski bir pentagram konserinde üzerimdeki tişört yırtılmıştı eve üstüm çıplak dönmek zorunda kalmıştım. otobüs almamıştı v.s. park ormanda parasızlıktan kaldığımı çimlerin üzerinde yattığımı hatırlarım ki istanbullu değilim. ama artık oturup izlemek istiyorum. hatırlamadığım kadar çok konsere gittim çoğunu düşündüğümde sahneyi hatırlamıyorum bile hoplayıp zıplamaktan. gönül gözüyle maidenımı rahat rahat izleyeceğim bu sene. blazeli konseri çok da hatırlamıyorum misal . sonispherede fena değildi ama güneş skip attığı için hoşaf gibi olmuştuk yanlış hatırlamıyorsam.

Tamam arkadaş ben sana bir şey demedim ki... Ama "biz ne yapalım" olayına girersek zararlı çıkarsınız onu bilin, konserlerden çok deplasmanımız da var bizim. Anlatayım mı Sivas dönüşü sabah 5.30'da -7 derecede Kurtköy TEM'de yaya kaldığımız ve şehre doğru tepeleri tırmandığımız dakikaları? :D

Tribün olayını ben de senin bahsettiklerin yüzünden istiyorum. Bir de böyle deneyelim, bir de tribünden izleyelim.

Lan ne yatması arkadaş yaa, senfoniye mi geliyorsunuz siz? Konser sonrası sabaha kadar içeceğiz daha, ben oradan işe gidip masamda bayılacağım... :D

Taksim'in yarısı otel fakat bütçe önemli tabii. Bir öncesi sayfada arkadaşa yaptığım önerileri sana da yönlendirebilirim. Şunları da ekleyeyim; Taksim/Talimhane'de yaz döneminde 90 EUR'dan aşağıya single oda fiyatı bulamazsın normalde fakat Ramazan'a denk gelmesi fiyatları düşürecektir. Konser tarihi ile, hatta Ramazan başlangıcı ile Ağustos'un ilk haftası arasında Taksim/Talimhane otellerinde 65-70 EUR aralığında konaklayabilirsiniz.

Tabii kapı fiyatları daha fazla olacaktır fakat eğer ille de otelde yatmak istiyorum diyorsanız rezervasyonlarınız için ben yardımcı olabilirim.
Haftasonu ne işi yav! Lakin benim ertesi gün Üsküdara'a geçip, havaalınına gitmem lazım. Sahi Üsküdar'dan havaalına nasıl gidiliyor? Ya da Kadıköy'den?

Tamam arkadaş ben sana bir şey demedim ki... Ama "biz ne yapalım" olayına girersek zararlı çıkarsınız onu bilin, konserlerden çok deplasmanımız da var bizim. Anlatayım mı Sivas dönüşü sabah 5.30'da -7 derecede Kurtköy TEM'de yaya kaldığımız ve şehre doğru tepeleri tırmandığımız dakikaları? :D

Tribün olayını ben de senin bahsettiklerin yüzünden istiyorum. Bir de böyle deneyelim, bir de tribünden izleyelim.

Sivas'a gitmişken Kirli Ahmet'in köftelerinden yeseydiniz bari. Ulan senelerdir yemiyorum, çok özledim.

Malum özel sektör, zaman zaman da olsa cumartesileri çalışıyoruz. Benim şansıma cumartesi çalıştığım haftaya denk gelir konser. Şu anda da ofisteyim mesela. : )

Taksim'de kalırsan mis gibi havada sallana sallana Kabataş'a inersin 15 dakikada. Kabataş'tan da vapura (gerçi artık motor oldu) atlayıp Kadıköy'e geçersin. Kadıköy'de ineceğin yerden, yani rıhtımdan da havataş otobüsleri ile 8-10 TL civarında bir para verip Sabiha Gökçen'e direkt gidebilirsin. En kolayı bu olur, trafik de olmaz o saatlerde. Yarım saatte bir kalkıyor otobüsler.

Sivas'a kendimiz zaten çok kirli kafalarla gittiğimizden pek damak tadımızı düşünecek durumumuz olmamıştı. : ) Çoğu zaman emniyet çemberinde direkt stada götürülüyorsun zaten.

Haftasonu ne işi yav! Lakin benim ertesi gün Üsküdara'a geçip, havaalınına gitmem lazım. Sahi Üsküdar'dan havaalına nasıl gidiliyor? Ya da Kadıköy'den?

Sivas'a gitmişken Kirli Ahmet'in köftelerinden yeseydiniz bari. Ulan senelerdir yemiyorum, çok özledim.

Haftada bir yiyince bıkıyor insan. Yahu sivastan kalkıp gideceğim üstteki arkadaş gibi benimde konaklamam lazım konser öncesi. Önceki maiden konserinde geceden sıraya girip konser saatine kadar bitkin düşmüştük arkadaşlarla aynı hatayı yapmamalıyım maiden için ayık kafa şart.

Ben bıkmıyordum. Lokantada yiyordum, bir de dürüm yaptırıp yurda götürüyordum. :D

Neyse, artık konser yaklaşmaya yakın ayarlayacağım kalacak yer. Bir kaç kişiye daha sordum, en mantıklısı Taksim de konaklamak. Aslında kalacak yer var ama Ümraniye'de. Konserin gece 12'de biteceğini hesaba katarsak, gitmem imkansız gibi.

İlk tribün konserim 93' Metallica İstanbul konseriydi, o zaman 16 yaşındaydım ve sahenyle aramda bir kaç metre vardı. Sahne biletleri o zaman ucuz, tribün pahalıydı. Sahne önü, vip mip zırt pırt diye bi şey de yoktu. En çok isteyen, doğal seleksiyon ile en önde yerini alıyordu. Halim, bu konseri artık tribünden izleme halidir. Mutlaka oradayım! :) Up the Irons!

Benim boy 175 bi de. Ne zaman konsere gitsem sesimi bile kesiyor iki metrelik dayılar :(

Kız arkadaşımdan rica ediyim, o beni kaldırsın madem :( En azından maiden görmüş oluruz...

Bütçem saha içine yetiyor. Görme sıkıntısı yaşar mıyım ? Stad çevresinde kalabileceğim ucuz pansiyon vs. var mı ? (Bursa'dan geliyorum)
Boy 1.85 vs gibiyse sorun yaşamazsın :D Konser biletlerini hep saha içinden aldım.Dostum tavsiye ucuz pansiyon vs biraz hayal olur.Çünkü gittiğim her organizasyonda mutlaka mal gibi ortada kaldığım oldu(fırsatçılar buraya gelip kullanabileceklerini düşündükleri kişilere istinaden bir fiyat artırması yapıyor.Bundan dolayı ya bir tur varsa onla gel ya da gidiş geliş şeklinde biletini al servis imkânı olduğu için sorun olmuyor genelde.Diğer türlü konserin olduğu gün hemen hemen hiç bir yere bilet bulamıyorsun.)

Bendeniz belki artik universite cagini coktan gectigim icin illa tribunden alirim hatta varsa kiyar parama VIP alirim, sirt cantamla gelirim arada otururum lakin canim kola ceker, su ceker, cerez ceker, sonra cisim gelir gider yaparim, erkenden yer kapmakla falan ugrasmam gec giderim yerimde oturan varsa en akil adam tavirlarimla konusur kaldiririm, hatta cantamda durbunum de vardir solo molo atilirken onla bakarim. Arada begenmedigim sarki oldu mu otururum iphone da oyun oynarim acar gazete okurum kim ne dusunmus ne demis burnumun ucunda olmaz...Simdi benim gibi rahatsiz adam nasil saha ici alsin?

Geri