Aslı

evet biraz soft ama ben seviyorum ya.canlı da dinledim çok da eğlendiriyor,sahneye hakim,şarkılar güzel...
"ya herşeyim ya hiçim" nasıl bir şarkıdır ya,çok güzel yorumlamış bence...
tatlı da bir kız,sevdiriyor kendini bir şekilde.

ya aslı cok guzel bir hatun eski albumunden sonra cok ara verdi ama yinede saglam bir albumle geldi zaten bu kadar ara vemesinin sebebi okulunu bitirmiş(Amerikan kultur ve edebiyatı) ama cok hoş

aslıyı çok basit ve özenti buluyorum.rock yaptığını sanan popçulardandır kendisi..
bu arada sanırım koray candemir'le beraber bu aralar..(hiç yakışmasalarda :eek: .koray nerden buluyo bu numunelikleri acaba :LOL: )

oooooooooooo
hayırrrr
korayla birlikte degıl dun aksam
aslı,koray harun,kargo ve bız beraberdık...
cok iyi arkadaslar korayla aslı aynı studyoda calısıorlar..
selımle serkan ugrasıor aslının albumuyle....
evet koray öyküyle ayrıldı ama aslıyla bırlıkte degıl

ben aslıyı bir sözünden dolayı sevmiyorum..Hatta nefret ediyorum.
Kurt Cobain'in sesine b.k atmıştı.yanılmıyorsam dream tv'de.Çok detone oluomuş bilmem ne!!!
Sen onun kadar albüm sat öyle konuş..Ben de Kurt Cobain hastası değilim tabi ama adam güzel söz yazıo,sesi kötü olsa bile dinleyeni alıp götürüyor(bence tabii ki)
Rape Me şarkısı mesela yani şarkı adına baktın mı koparsın zaten ama içerik,anlam olarak mükemmel bir şarkı...
Onun için gündeme yerleşmek için kimse kimseye b.k atmasın.Bunu daha önce Türkiyedeki rakiplerine yapardı insanlar ama şimdi bu konuda dünyaya açılmışız bakıyorum...
Aslı güzel müzik yapıo,güzel söz yazıo(eer o yazıorsa yalan söölemiim bilmiorum) kendi yolunda ilerlesin...Öyle daha güzel o...

ya birşey sormak istiyorum .. asLının ironik diye bir şarkısı var ya orda ıQ dan söz ediyor.. ama söylerkende ıcq diyor dikkatimi çekti.. acaba şarkının adının ironik olmasından dolayı bir dalga söz konusu olabilir mi.. asLının ıq ile ıcq yu ayırt edemeyecek kapasitede biri olmadığını biliyorum...

Tüm şehir ağladı çok güzeeeL...ödünç aldığım tüm erkeklerrri de beğeniyorum ben..

Geri