Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

bum demiş ki:
Alice in chains çalarsanız çok sevinirim...örneğin (Angry chair). sizi ilk dinlediğimde sanki daha sert parçalar çalıyodunuz,biraz yumuşama var sanki yoksa benmi yanlış hatırlıyorum..neyse, he bide creed-what if
bence vokal arkadaş bu parçaları iyi söylerdi...artık kimse pearljam, alice in chains gibi gruplardan söylemiyo, çok üzücü... :cry:

gerçekten yaaa....

Antibiyotik demiş ki:
çirkef in gitaristlerinin setuplarını merak ediyorum.bilgi verebilirler mi?

seve seve

GİTAR:
Fender TELECASTER U.S.A. Corona
Cort M.P.

EFECTOR:
SanSamp P.S.A. 1.1
Alesis DEQ 230 (EQ)
T.C. Electroniz G-Force multieffect unit
Digitech Whammy
İbanez Wah-Wah
BOSS Metalzone
BOSS Digital Delay-3
BOSS Noise supresor

AMFİ:
Marshall JCM 2000 Trible Super Lead
TSL 100 (4*12 sellection)

MİDİ CONTROLER:
Behringer Midi Foot Controller FCB1010

bum demiş ki:
Alice in chains çalarsanız çok sevinirim...örneğin (Angry chair). sizi ilk dinlediğimde sanki daha sert parçalar çalıyodunuz,biraz yumuşama var sanki yoksa benmi yanlış hatırlıyorum..neyse, he bide creed-what if
bence vokal arkadaş bu parçaları iyi söylerdi...artık kimse pearljam, alice in chains gibi gruplardan söylemiyo, çok üzücü... :cry:

kesinlikle iki şarkıyı da dinlemek isterdim ama arz talep meselesi mesela aponun gönlünden show me how to live çalmak geçiyodu bi aralar deliler gibi :D neyse yine de takdir ediyoruz bu arada çağdaş ts9 u felan sattın mı ben arıyorum ondan elinde duruyosa alayım biraz şahsi oldu burdan yazmam ama üşendim ö.m. yollama :LOL: :LOL:

cadohan demiş ki:
Antibiyotik demiş ki:
çirkef in gitaristlerinin setuplarını merak ediyorum.bilgi verebilirler mi?

seve seve

GİTAR:
Fender TELECASTER U.S.A. Corona
Cort M.P.

EFECTOR:
SanSamp P.S.A. 1.1
Alesis DEQ 230 (EQ)
T.C. Electroniz G-Force multieffect unit
Digitech Whammy
İbanez Wah-Wah
BOSS Metalzone
BOSS Digital Delay-3
BOSS Noise supresor

AMFİ:
Marshall JCM 2000 Trible Super Lead
TSL 100 (4*12 sellection)

MİDİ CONTROLER:
Behringer Midi Foot Controller FCB1010

harbiden güzelmiş setup ın ya.kaç paraya düzdün bunu :)

Gitar :
Ibanez S Series

Effects :
Tech21 GT2 Distortion
Ibanez Tube scream overdrive
MXR Compressor
Boss DD3 Digital Delay
Behringer Volume Pedal
Cry Baby Wah
Marshall Chorus
DOD EQ

Keyboard :
KORG O-1 (pek yakında)
Toneworks Effector (keyboard bağlantılı)

Amfi :
Behringer

parası degil ama zamanı cok yiyo
yine de ortalama$10,000 civarında
bi arkadaş para var huzur var demiş.
bu setup tamamen grubun kazandıgı parayla yapıldı. her devresinde alın terimiz var. bu yuzden de grubuma tessekkur ediyorum.

walla ben şahidim gelişimine neydi ne oldu hesaabı takdir ediyorum azminizden dolayı işte grup dediğin böyle olmalı..bu arada benim gözüm ts-9daydı ama kemalim kapmış neyse sağlık olsun başka bakarız artık :(

kemal triac aldım bu arada izindeyim yani neyse seyfi ben hatırlatayım tekrardan :D

keyboard girince şahane şeyler olucak planımıza göre, bence repertuarımızda şahane gelişmeler olucak umarım sanırım kesin inşalla.
bikaç redyohed, daha müyz falan gelicek, tabi keyboardla beraber bikaç cover, gelişmeler güzel güzel..... eğlenicez çok

yine alt grup istemediler bizde athenanın üstünde çıktık, bize soundcheck aldırmadılar, hatta sahneye çıkarmadılar onların programı bitmeden, ama gayet şahane çaldılar, bizde iyi çaldık tabi, eğlendik saat sabah 5'e kadar, tabi bizim grup eğlenmeye doyduğu için hafif sarhoş çıktı sahneye, sonuçta gece şahane geçti, gelmeyenlerin üzülmesi gerekir şimdiden bence çünkü athena kim bilir ne zaman gelir yine :beer

slm larr bı anlatınn yaw su grubu benım bı ark var rock dınlemeye bı gun tesadufen sızı dınleyerek baslamıs bahsınızı yaptı ama hıc gelemedım izlemeye forumuda okuyamıorumm hepsını vakıt olmuyo nerde calıonuz ne zamn ve neler yapılıo solersenız sevınırım basarılar arkadaslar

ya arkadaşlar ben sizi ilk dungeonda gördüm ve gerçeği söylemek gerekirse ilk bakışta hiç güvenmemiştim bu kadar çalacagınıza.daha doğrusu ilk bateristi gördüm :D ama ilk gözüme çarpanda setuptı.gerci o zaman o kadar alet edevat yoktu bi cort bide ibanez vardı yanlış hatırlamıyosam. ama şimdi cadohan baya bi teçhizat yapmış helal olsun(ya gibson ya epiphone ama umarım ki stagg) tabi kemalinde setupına diyecek söz yok. ikinci kez dungeonda dinlerken tuvalette bascının agzından anathema(one last goodbye) sözcükleri dökülünce dedimki ahara işte sonunda 5 yıldır okulu bitiremememin mükafatı geldi dedim ama olmadı yine.kardeşim çalsanıza artık anathema :( bu arada baterist biraz midtonelara vursa nasıl olur felixte trampetler cok kafa şişiriyo. her sizi dinlemeye geldiğimde farklı bi parça çaldığınız için teşekkürler. özellikle without you i'm nothing mükemmeldi. neyse çok yazdım baya fazla falan filan...

pickthezakk kardeşim.içten yorumların için teşekkür ederiz.dungeonda benim one last goodbye mırıldandığımı söylemişsin.bende bi anathema manyağıyım.biz yakında yeni repertuar çalışmasına kapanıyoruz.ben bi anathema önercektim zaten.one last goodbye iyi bir fikir.biraz fazla slow ama..neyse eğer grup arkadaşlarımada uygun gelirse çalarız senin için.ve ayrıca başka istekleri varsa burdan yazabilirsin.önerilere ihtiyacımız var.

valla baba biz sleepless'a baya bi kasıp çalmıştık ama hakkaten zor özellikle solo kasıyo baya sonra deep ve fragile dreams calmaya başladık ama derslerdi zarttı zurttu derken anlayacagın grup mantıgını oturtamadık. ya zaten boş zaman dolsun diye çalıyoduk aslında onun için pekde ilgilenemedik. neyse geçmiş günler... valla anathema iyidir hoştur çalın dinleyelim derim ben... bu arada her geldiğimde ayrı bi şarkı dinlemem en sevdiğim şeylerden bu grup için bugun sınavım olduu icin gelemedim dun gece :(

Geri