Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

bugün cumartesi ve gecesi, felixteki ses problemleriyle ilgili grubum adına herkesten özür diliyorum, tabi ki gelen herkesten :) şarkı aralarında sık sık ses gidip geldi hatta son şarkıyı monitörden duymak için yere çömelmek! zorunda kalarak söyledim, programı erken bitirdik tabi ki, zaten o kadar aksaklıktan sonra hiçkimseyi eğlendiremezdik, halimiz kalmamıştı, hepimize geçmiş olsun

o kadar gel gel dendi hadii en sonunda bi dinleyim dediğim gün başınıza gelenler çok üzücüydüü ben ilk defa dinlemeye gelmiştim ama aksilik işte o gün çok problemli bi program geçirtti size benim uğursuzluğum mu ne bulaştıı acabaa :roll: :LOL: genede en sonunda dinledim emre'cim dinlemeye gelmedi deme ;) aksiliklere rağmen beğendim umarım daha başarılı olursunuz...

tri demiş ki:
o kadar gel gel dendi hadii en sonunda bi dinleyim dediğim gün başınıza gelenler çok üzücüydüü ben ilk defa dinlemeye gelmiştim ama aksilik işte o gün çok problemli bi program geçirtti size benim uğursuzluğum mu ne bulaştıı acabaa :roll: :LOL: genede en sonunda dinledim emre'cim dinlemeye gelmedi deme ;) aksiliklere rağmen beğendim umarım daha başarılı olursunuz...

teşekkürler tri.fakat kötü bi yerde dinledin bizi.ve hepimiz çok somurttuk aslında böyle değiliz biz.ama gördün işte felixte neler çektiğimizi.neyse kendine iyi bak bi daha geldiğinde bi selam verirsin inşallah.

cirkefinbascisi demiş ki:
Baacann demiş ki:
ah ahh cok uzun süredir dinliyemediğim grupp özledimm walla bi geliim izmire bütün bornovayı altüst edicem emre repertuvar için bikaç şarkı fikrim var ehueau söliimmi :p

baacann söyle tabiiki.meraktan öldürme bizi.bu arada nerelerdesin sen.özlettirdin kendini..
öss yüzünden ailemin yanındaydım çarşamba geliorumm orda sölerim hehe merak et biraz daha :twisted:

geç keşvedilmiş bir sitee....

walaa bir şarkı araştırması yaparkeen bu siteyi gördüüm. İzmirli rock müzik yapan gruplara bu kadar ilgi olduğunu farketmemişim. Sanırım sürekli bornovada bu ortamlarda olmamızın yüzünden olsa gerek. çirkef'in fanatiklerindenim bunun içiin gruptan bir arkadaşaa teşeküürlerimii sunarım Severek dinleyebileceğim bir grubu keşfetmemi sağladıı..... bundan sonra sık sık yazarıım been :LOL:

teşekkür ederiz qebsenuef.bu söylediklerin kulağa çok hoş geliyor.bekleriz her zaman.

bu arada arkadaşlar felix tadilat nedeniyle kapandı.ne zaman açılcak bilinmiyor.bi süre cumaları sadece ooze de çalcaz.haberiniz olsun...

bgn felix'e sizi izlemeye gelecektiik arkadaşın doğum günü içiin son sn bir plan değişikliğii cumaya atmıştık isabet olmuş ozamaan sevindiriik olduum şimcik..!
oozedan başka bir yerde çalmıcakmısınıız bu süre boyunca

nonsleeper demiş ki:
şimdilik ooze dışında bir yer yok, ama yakında olucak onu da duyururuz buradan

sanırım ooze dışındada bi yer yoksa ben baya daha bi süre sizi dinleyemiycem demektir buu :twisted: ogün aksilik oldu hadii öbür hafta gelelim dedik ama felixin durumunu düşünmemiştikk neyseeee o kadar bekledik biraz daha bekleriz artık ;)

tri demiş ki:
nonsleeper demiş ki:

sanırım ooze dışındada bi yer yoksa ben baya daha bi süre sizi dinleyemiycem demektir buu :twisted: ogün aksilik oldu hadii öbür hafta gelelim dedik ama felixin durumunu düşünmemiştikk neyseeee o kadar bekledik biraz daha bekleriz artık ;)

ee sende ooze ye gel o zaman dicem ama gelemiyosun sen cumaları izmire.bi şekilde senin dinleyebileceğin bi gün biz biyerde çalacaz.o zaman gelirsin.görüşmek üzere

Dostlarım ne zaman radiohead placebo ve muse playlistimde çalsa siz ve felixteki güsel c.tesi geceleri gelio aklıma tabe bide ''deep'' (kızma yiğit :p :p :p ;) ) nese artıkın tatilden sonra gelip felixe deli gibi içecem daraldım buralarda

cirkefinbascisi demiş ki:
tri demiş ki:
nonsleeper demiş ki:

ee sende ooze ye gel o zaman dicem ama gelemiyosun sen cumaları izmire.bi şekilde senin dinleyebileceğin bi gün biz biyerde çalacaz.o zaman gelirsin.görüşmek üzere

artık gelicem bi gün hususi kafanı şişirmeye merak etme :LOL: her an süpriz yapıp gelebilirim haberin olsunnn misafirliğe 8O

severek dinliyoz dinlemeye geldiğimizde alkolsüz bile eğlenmeyi basarıyoz ki bar ortamında bu cok zordur en azından kendi adıma konusayım :D güzel yani ne diyim......

Geri