Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

zafmasapan demiş ki:
" lombardini" bi motor markası için iyi bi isim ama ÇİRKEF bu müzik grubu için nasıl....kararsızdım.fekat kendileriyle tanıştıktan sonra isimlerinin nekadar uygn olduğuna kanaat getirdim.hem bu ismi taşıyabilip,sahnede kelimenin tam anlamıyla "grup olabilip hemde çirkefleşebilen nadir bi topluluk.özellikle gitarcının saç rengi grubun ismini öne çıkarmış...to be cont...

artık sac rengim degişti.

cadohan demiş ki:
zafmasapan demiş ki:
" lombardini" bi motor markası için iyi bi isim ama ÇİRKEF bu müzik grubu için nasıl....kararsızdım.fekat kendileriyle tanıştıktan sonra isimlerinin nekadar uygn olduğuna kanaat getirdim.hem bu ismi taşıyabilip,sahnede kelimenin tam anlamıyla "grup olabilip hemde çirkefleşebilen nadir bi topluluk.özellikle gitarcının saç rengi grubun ismini öne çıkarmış...to be cont...

ama cidden yakışıyor sana.saçının rengi hergün değişebilir,sorun değil.sen bööyle iyi kaldıktan sonra :D

cirkefinbascisi demiş ki:
zafmasapan demiş ki:
bi soru:sizin davulcu nası bi arkadaş peki?iyi görünen sinsilerdenmi,yoksa ne?iyi çalıyor ama

nasıl yani sinsi gibimi görünüyor yoksa?aramızda en sevecen görünen o bence
pardon..sipsi demek istemiştim,sinsi,sipsi benziyor işte...hem artık bana sevecen görünmüyor,.,sevecen oldugunu su içermiş gibi biliyorum.. sen davulcunu savunuyormuş gibi görünen sinsilerdenmisin peki?

cadohan demiş ki:
zafmasapan demiş ki:

Güzel olmuş böyle saçların.. ben beğendim şahsen..

zafmasapan demiş ki:
cirkefinbascisi demiş ki:
zafmasapan demiş ki:
bi soru:sizin davulcu nası bi arkadaş peki?iyi görünen sinsilerdenmi,yoksa ne?iyi çalıyor ama

nasıl yani sinsi gibimi görünüyor yoksa?aramızda en sevecen görünen o bence
pardon..sipsi demek istemiştim,sinsi,sipsi benziyor işte...hem artık bana sevecen görünmüyor,.,sevecen oldugunu su içermiş gibi biliyorum.. sen davulcunu savunuyormuş gibi görünen sinsilerdenmisin peki?
sipsilerden demek istiyon galiba...neyse bunlar toz ve hava muhabbetler dilersen fiziksel benzerlikler yada duygusal duruşlardan vazgeçip{yok sipsi yok sinsi vs.}biraz daha müzikten bahsedelim....eminim daha faydalı olur.. :D

haklısınız aslında ama müzikten bahsetmekten bahsedildi sadece...neyse bende sipsi çalıyorum bu arada(şakaşaka).özellikle bazı parçalarda müzigin dışında pozitif bişey yayıyorsunuz.güzelde müzik yapıyorsunuz,hele ikisi karışınca süper oluyo.birde leptop lu parçalar var ki sound şaşırtıcı derecede iyi geliyor hiçbişiy sırıtmıyor.(buarada davulCİRKEFEe : fiziksel olarak kim benzemiş vede ordan duygusalmı duruyorum?:) )

zafmasapan demiş ki:
haklısınız aslında ama müzikten bahsetmekten bahsedildi sadece...neyse bende sipsi çalıyorum bu arada(şakaşaka).özellikle bazı parçalarda müzigin dışında pozitif bişey yayıyorsunuz.güzelde müzik yapıyorsunuz,hele ikisi karışınca süper oluyo.birde leptop lu parçalar var ki sound şaşırtıcı derecede iyi geliyor hiçbişiy sırıtmıyor.(buarada davulCİRKEFEe : fiziksel olarak kim benzemiş vede ordan duygusalmı duruyorum?:) )
Bişi görünmüyo burdan....

aYriS demiş ki:
cadohan demiş ki:
zafmasapan demiş ki:

Güzel olmuş böyle saçların.. ben beğendim şahsen..

tesekkur ederim.

nonsleeper demiş ki:
aberdeen demiş ki:
8O hadi ya imişş tee gidemedik :?

az önce eve girdim, ayıptır söylemesi bugün felix'te çok eğlendik, saat 01:45'e kadar çaldık, polis müdahalesi ile programı bitirdik, yoksa daha çalıoduk... :LOL:

yaa taam böle yapılmas ama yasık yani bissede dimii ballandıra ballandıra ayıp ayıp püff :( zaten hala sinir stres devamediyo :x eheh acımı senden alıyom galiba :D

buarada demo silinmis imzandaki yenilesende nasiplensek :twisted:

aberdeen demiş ki:
nonsleeper demiş ki:
aberdeen demiş ki:
8O hadi ya imişş tee gidemedik :?

az önce eve girdim, ayıptır söylemesi bugün felix'te çok eğlendik, saat 01:45'e kadar çaldık, polis müdahalesi ile programı bitirdik, yoksa daha çalıoduk... :LOL:

yaa taam böle yapılmas ama yasık yani bissede dimii ballandıra ballandıra ayıp ayıp püff :( zaten hala sinir stres devamediyo :x eheh acımı senden alıyom galiba :D

buarada demo silinmis imzandaki yenilesende nasiplensek :twisted:

bende baktim demoya, uzun sure indirilmedigi icin silinmis, gerek yokmus o zaman yeniden koymaya, imzayi degistireyim hemen, artik yeni demoyu ekleyince indirirsiniz

Geri