Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

roxanne demiş ki:
bu arada çirkef ten arkadaşlar, akşam 17:00 da okulun sergi salonunda olursanız sevinirim.... :)
azıcıkta siz bizi destekleyin bakalım ;)

vallaha sergi hakında düşündüklerimi söyledim bugün okulda sana.senin fotoğraflar benim hoşuma gitti.özellikle sedanın olduğu fotoğraf.(ah onda da o mavi kasa olmasaymış)diğer arkadaşların işlerini ne yalan söyleyim pek beyenmedim.bazıları çok kicth...

neyse canım inşallah benimde sergime gelirsiniz bu yıl.ama bizim kokteyl sizinkine on basar.bunuda söyleyim....

bu arada geçen sayfada dönen muhabetlerde mesaj attıktan sonra gelen cevap üzerine mesaj değiştirme gibi bir şey duydum.eğer doğruysa bu hiç hoş değil.dürüstlüğe davet ediyorum herkesi.biz kesinlikle şarkımızın beyenilmemesine bozulmayız.hatta bu arkadaşların müzik beyenilerine de güvendiğimiz için biraz düşünmedik değil.ilk sahneye çıktığımızdan beri çalıyoruz.hatta biçok dinleyicimizi bu şarkıyla tavladık.ve bu zamana kadar hiç kötü bi eleştiri almadık.beyenilmemesinin sebebinide çok merak ediyoruz.daha detaylı açıklarsanız çok seviniriz..

:)
fotoğraflar çok iyiydi diyemem...benimkiler hariç:p
bilirsiniz ki okulda kokteyl vermek yasak....pazartesi EBSO (ege bölgesi sanayi odası) da sergimiz yeniden açılmaktadır, oraya bekleriz.....ne diyeyim... :)
yanımızda olduğunuz için saolun, varolun....

cirkefinbascisi demiş ki:
bu arada geçen sayfada dönen muhabetlerde mesaj attıktan sonra gelen cevap üzerine mesaj değiştirme gibi bir şey duydum.eğer doğruysa bu hiç hoş değil.dürüstlüğe davet ediyorum herkesi.
selam

bu laf bana hemen merakinizi giderim
ben dedim ki

- ben olmeden once kismina katiliyorum bencede olmuyo osarki gitmiyo tam havayi veremiyo dedim
-roxanne de dediki nesini begenmedin gayet guzel anlamiyorum merak ettim aciklarmisin nesi olmamis
- bende sunu yazdim sonra editledim
- abi tanri seni paso benimle gereksiz polemiklere gir diyemi yolladi yani anemi de de yaptin ayni seyleri..ben o sarkinin coverini begenmedim fikrimi soyledim..lutfen anemideki gibi polegime cevirmeyelim.

bunu yazdim sonra bu kismi sildim -> abi tanri seni paso benimle gereksiz polemiklere gir diyemi yolladi yani anemi de de yaptin ayni seyleri..
burayi sildim cunku iyice alevlendiricekti ve gereksiz bi tartisma ikicakti..

fakat konu kapandi hicbi sorun yok bana gore bunun disinda akliniza takilan bisi varsa yuazin cevapliyim

saygilar

yahuu emre çağdaş size sesleniorumm..
emre aydın-kim dokunduysa sana ona git'i herkesden önce calmanızı bekliorumm
htta özellikle rica ediorum...
walla calın hiç bi programı kacırmıcam bundan sonraa
öptüm bye...

sayın çirkefin basçısı sana sesleniyorum uzun süredir gelemiyodum dinlemeye ama çarşamba günü senden bi şarkı dinledim sadece sen soyledin şarkıyı. o şarkıyı kimin soyledigini ogrenebilirmiyim senden????

yaw sorma cok seyler geldi basıma. burda anlatmak uzun hikaye aslında carsamba felixteydim ama erken kalktık. sende farketmedin heralde. gelcem bi ara tekrar. bu sefer ben gelirim senin yanına. teşekkürler sarkı için saglam soyledin yani :)

dün gece ne kadar çok eğlendim anlatamam...sahnenin önüne nerden çıktığı belirsiz bi 10 kişi çullandık, geç bi vakit... rahatsızlık verdiysek affola... :)

Baacann demiş ki:
öptüm bye...

Kesinlikle katılıyorum "Bu Kez Anladım" da bi seçenek olabilir tabi.

Bu arada Cuma günü Felixte afişinizi söktüm saklamak için umarım kızmazsınız. Çok güzel olmuş gerçekten. Emre sen mi çizdin merak ettim?

ayse_ya demiş ki:
Baacann demiş ki:
öptüm bye...

Kesinlikle katılıyorum "Bu Kez Anladım" da bi seçenek olabilir tabi.

Bu arada Cuma günü Felixte afişinizi söktüm saklamak için umarım kızmazsınız. Çok güzel olmuş gerçekten. Emre sen mi çizdin merak ettim?

tabi ki istediğiniz zaman afişi söküp alabilirsiniz, sonuçta biz o afişi oraya sizler için koyuyoruz, zaten afişi değiştirme vaktide gelmişti, o afişi eski gitaristimiz kemal hazırladı, yanlış hatırlamıyorsam afişteki grup elemanlarını eliyle çizdi... :eek:

nonsleeper demiş ki:
roxanne demiş ki:
dün gece ne kadar çok eğlendim anlatamam...sahnenin önüne nerden çıktığı belirsiz bi 10 kişi çullandık, geç bi vakit... rahatsızlık verdiysek affola... :)

"afilli yalnızlık" şarkısını 3. kez zorla çaldırmanız dışında bi problem yoktu :LOL:
yahu bu smiley ler içinde doğru düzgün dil çıkaranı yok...olsa koyacaktım.... :)
napalım sizden dinlerken çok keyif alıyoruz o şarkıyı.....idare edin canım birazcık....

Geri