Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

nonsleeper demiş ki:
benim unutamayacağım bir yılbaşı gecesiydi, herkesin yeni yılını tekrar ve tekrar kutluyorum,
bu arada yılbaşında yaptığımız yarışmada ödül bence "emre" adlı yarışmacının hakkıydı, biraz haksızlık oldu galiba :)

çok teşekkür ederim :( :(

gerçekten çok güzel bi yılbaşı gecesiydi, çok teşekkür ediyorumm ama bence torpil yoktu yaaa 1. olanaa,hakkıyla 1. oldu işte...:):):)

dün gece çok güzeldi arkadaşlar :) ama "i will" çalacaktınız diye okumuştum bi ara bu sayfalarda. dün tamamını izleyemedim programın ama büyük bölümünde çalmadınız. şarkıyı çalmıyosanız bi daha izmire gelişimde izlemeyecem valla sizi :D
başarılar...

ssoresown demiş ki:
dün gece çok güzeldi arkadaşlar :) ama "i will" çalacaktınız diye okumuştum bi ara bu sayfalarda. dün tamamını izleyemedim programın ama büyük bölümünde çalmadınız. şarkıyı çalmıyosanız bi daha izmire gelişimde izlemeyecem valla sizi :D
başarılar...

"i will" çalmıyoruz :) bi ara evde kaydedip buradan ve bi siteden daha paylaşıma açmıştım, çok ilgi çekmedi bende kaldırdım, sahnede çalmayı hiç düşünmedik, ama yinede izmir'e gelince bekleriz :LOL:

ilk kez salı günü sizi dinleme fırsatım oldu. gec geldiğimiz için 2-3 sarkı dinleyebildik.ama ben begendim.ve erken gelmediğime pişman oldum.inşallah baska zaman :D gercekten gelecek vaadeden gruplardan birisiniz bence.basarılar diliyorum...

sinaps demiş ki:
arkadaşlar ben sizi "das nacht" da dinledim.siz de bizim hocaları ilk defa izlediniz heralde :)
iyi vakit geçirdik.vielen danke

"das nacht"ta geçen sene tesadüfen çıktık, ben yapılan bu parti-tiyatro arası etkinliği baya beğenmiştim, çok gülmüştüm, bu sene de bizi istemişler ama biraz daha durgundu geçen seneden, sanırım seneye de biz varız :LOL:

darken_blacken demiş ki:
muse herşeyiyle çok başarılı bir yorum olmuş..
bu arada Special -K için, bugün git haftaya gel memur zihniyetiyle merakla bekliyoruz :) lafım meclis dışıdır ;)

muse için teşekkür, "special k" konusundada eşeklik bende, sözleri ezberlemedim hala o yüzden bekliyoruz :) bu haftasonu halledicem söz...

Geri