Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

e_packkk demiş ki:
pickthezakk demiş ki:
ne ara caldınız yaw hit me baby one more time bak ben hiç dinlemedim. bu arada e-pack arkadaşa tavsiyem bu şarkıyı children of bodomdan dinlemesidir ;)

yaa children of bodomdan bulamadım ama travis'ten bldum baya bi soft olmuş çook ii diil ama hoş olmuş :D
çirkeftende en yakın zamanda dinlemelisin bence bak işte o süpperr olmuşş :alkıs

eminim guzel olmustur bugune kadar çirkeften kötü bir cover dinlemedimki bu kotu olsun. yaw ben forumdan da felixtende uzak kaldım sanırım. bu okul hayatı bitirdi beni...

eminim guzel olmustur bugune kadar çirkeften kötü bir cover dinlemedimki bu kotu olsun. yaw ben forumdan da felixtende uzak kaldım sanırım. bu okul hayatı bitirdi beni...[/quote]
ewet yaa sen baya bi uzak kalmıssın bence en yakın zamanda at kendını felıxee ;) okul okul nereye kadar dimi amaaa :LOL:

e_packkk demiş ki:
eminim guzel olmustur bugune kadar çirkeften kötü bir cover dinlemedimki bu kotu olsun. yaw ben forumdan da felixtende uzak kaldım sanırım. bu okul hayatı bitirdi beni...
ewet yaa sen baya bi uzak kalmıssın bence en yakın zamanda at kendını felıxee ;) okul okul nereye kadar dimi amaaa :LOL:[/quote]

6. senem okulda.. sen ne dersin??bence bi süre atmayayım kendimi bi yere. i hate DEU muhendislik fakültesi diyorum. bunun üzerinede çirkeften bir cover bekliyorum.

valla ben o sarkıyı bilmiyorum malesef. ama sen uygun gorursen olur. ben carsamba geleyim en iyisi. son gelişm olacak sanırım. haftaya vizeler bi başlıyo haziran basına kadar sınav. bu arada emre hic katılmıyo artık muhabbetlere. ne iş yaw. arada bi deep başlangıcı calarak heveslendiriyodu beni. ama calmadı bi turlu. neyse carsamba gorusuruk umarım

ya arkadaşlar ben şarkıları karıstırmısım. children of bodom oops i did it again sarkısını coverlamıs. sayın e-pack bu sarkıyı dinlemeniz tavsiyedir. eger bulamazsanız burdan ulasın bana yollarım bi turlu. ayrıca bu gece hit me baby one more time dinledim çirkeften. basarılı bi çalısma olmus. tebrikler

Ramones69 demiş ki:
yazık bu gruba ozellikle gitaristine

vallaha yazık bu gitariste bi gibson'u bile yok.hatta mesa boogie'si hiç yok.zaten onda bunları bilecek teknik bilgi ve onlara sahip olacak azim yok.hatta bide tc electronics diyecem.o çok daha ağır.zaten bunlara sahip olmak başka bi duruş gerektirir.sonra ne derler böyle özenli hayatını gitara adamış gitaristlere.böyle ipsiz sapsız adamlar kötü deyip silerler iki dakkada.

bilmem yeterince açık anlatabildim mi?çağdaşın bu bilince sahip olması çok kötü değil mi?

artcore demiş ki:
Ramones69 demiş ki:
yazık bu gruba ozellikle gitaristine

bence sen bu 'yazık'ı bu grup böyle felix oz gibi yerlere layık değil.onları daha iyi yerlerde görmek isteriz anlamında kullanmışsındır.ya da umarım öyledir.

Kesinlikle doğru bi sezgi, olumsuz bir yorum olduğuna inanmıyoruz, nitekim arkadaşının da söylediği gibi onun azmini we başarısını inkara teşebbüz ne haddimize,her ne kadar kndisi cwp weremese de,içinde kopan fırtınaları onu izlerken hissetmemek mümkün değil :LOL: .., dewam... ;)

Geri