Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

nonsleeper demiş ki:
pissy demiş ki:
yazın foça dip barda olacağınızı duyduk..varmıdır doğruluk payı ??

yazın yazlık bir yerde çalmayı düşünüyoruz, 2-3 mekanla görüşmeye başladık, henüz kesin birşey yok, felix sezon sonunda yani yaz döneminde kapanıyor, yaz sezonu boyunca cuma günleri ooze'da sahne almaya devam etmeyi düşünüyoruz, dediğim gibi eğer anlaşabilirsek yazlık bir mekanla buradan net olarak duyururuz, rahat olun, şimdilik bişey yok :LOL:

Foça Dip Bar'da çıksanız ne güzel olur..

thulsa_doom demiş ki:
bu aksam felixdeydik. istegimizi caldınız. tesekkur ettim. ancak beklenenden dusuktu performansınız bence. özellikle repertuar acısından. simdilik yazamıyorum baska

neden böyle düşündüğünü anlamadım, ben aksine çok eğlendim dün gece, dışarıdan nasıl göründü bilmiyorum tabi, özellikle 2nci ve 3ncü bölüm baya eğlendim şahsen :) , ama sanırım repertuar konusunda beğenmediğiniz bişeyler olmuş, bunları buraya yada özele yazarsan sevinirim, iyi günler

cirkefinbascisi demiş ki:
TIMO MAAS-first day .......pek yakında.
uzun zamandır hiç bi istekte bulunmuyordum.zaten bir cok güzel sarkı calınıyor.hatta TIMO MAAS'ın gelmesine cok sasırdım ve sevindim çarşamba günleri daha bi eglenceli gecio bizim için :)
frou frou-let go calarsanızda sevinirm :)

dün güzel bi programdı kısa kalmamıza rağmen cok eğlendim..
ayrıca cektiğimiz fotoları burdan göndermeye calıstım ama yapamadım sanırım :roll:
nasıl ulaştırıcam size bu fotoları..!!

Geri