Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

slm dün sizi dinlemeye geldim ama başka bi grup wardı karşımda işte bu kötü oldu sende birden kayboldun ortadan eee emre yi de göremedim sen selam sölersin artık ona büyük hayranından:p

gulshen demiş ki:
slm dün sizi dinlemeye geldim ama başka bi grup wardı karşımda işte bu kötü oldu sende birden kayboldun ortadan eee emre yi de göremedim sen selam sölersin artık ona büyük hayranından:p

Ya Ruh hastası Arkadaşım Senin ne zorun var emreyle anlayamadım...Belliki sende Gurup Eleman Avcılarındansın :LOL: Ama ne yazıkki Yaş tahtaya Bastın Güselimmm Emrenin Çok güzel bir ilişkisi Ve kendi kadarda temiz ve güsel bir kız arkadaşı var...Yani Bu durumda Sanada düşen görev Avcunu yalayıp uzamakkkkk 8) Sen derdine Derman olucak başka müzisyenler ara hade hade müzisyen delisi yolcuları kalmasın :LOL:

terbiyesizlik yapma :evil: ben işin makarasındayım bu arada awukatısın galiba
artı beni tanımadığın kesin beri de çok kişi beni tanır we bu konuda sadece şaka yaptığımı bilir
böyle bi konuda pat die bu tarz bi yorum yapman komik benm ruh hastası olduğum tartışılır ama senin bu tawrından anlaşılan o ki sen biraz hastasın üzgünüm senn için
bu sayfada bu tarz bi yazışma yapmak istemezdim ama sen istedin
(sayfadaki arkadaşlardan özür dilerim :( )

belli işin makarasında olduğun :LOL: tabi cnm tanımayan yoktur seni inanırım :LOL: ayrıca herşeyin bir dozu vardır madem makara uzatmıycaksın cnmss ve ayrıca ben onun avukatı değil çok yakınyım merak etme..O bile bilmior benim buraya üye olduğumu ;) veeeee daha fazla kendini rezil etmeden yolladğın özel msjlarada son versen diordum :D ( anladın sen onu) haaa bu arada sen yemeyip içmeyip buralarda emreyi arıyorsan boşuna arama kız arkadaşıyla :LOL: ehueheuehu...Evet haklısın gereksiz msjlarınla kirletme arkadaşlarımın sayfasını :LOL:

ha ha ha

ya ewt işim gücm yok emre yi arıom :D walla yzaık sana bak kardeşim haddini bil we sus artık senin daha önce yazdıklarına baktımda herkese yorum yapma adı altında türlü hakaretler etmişsin yoksa ezik kişiliğini böyle görünmeden sanalda mı bastırıyorsun ay al emre yi de grubunu da ne diim sana :?: bilen bilio bu muhabbetin aslını
bu arada arkadaşlarımın sayfasını kirletme demişsin ya bunu daha önceden sayfalarını kirlettiğin benm arkadşlrm adına kabul et :D :D :D

gulshen sen manyak mısın :?:
emre yi yakıshıklıdan chirkefide grptan mı sayıyon aç gözünü güselim detone waaarrr çalar saat waaarrr anemi waaarrr :arrow: :arrow: dinlicelsen onları dinle onları gör yani bitek göze deil kulağada hitap ediolar unutma cnm ;) bence sen hiç durma hemen bu akşam beri ye git detonei dinle ve zıplaaa :zipla ardından bi çalar saat finaldede bi anemi yap bakalım bideha chirkefin adını ancan mı :?:

ya kimse beni anlamıooooooo :evil: :evil: :evil: makarasınaydı we kapansın artık ne olay oldu yaa :p bu arada güzelim dediğin grupları hep dinliyorum çalar saat osman çok çok çok değer werdiğim bi arkadaşım detone ekibi de aynen öyle hem doğruya doğru çirkef te gerçekten kaliteli müzik yapıo şimdi hakkını yememek lazım :!: :!: :!:

denish35 demiş ki:
gulshen sen manyak mısın :?:
emre yi yakıshıklıdan chirkefide grptan mı sayıyon aç gözünü güselim detone waaarrr çalar saat waaarrr anemi waaarrr :arrow: :arrow: dinlicelsen onları dinle onları gör yani bitek göze deil kulağada hitap ediolar unutma cnm ;) bence sen hiç durma hemen bu akşam beri ye git detonei dinle ve zıplaaa :zipla ardından bi çalar saat finaldede bi anemi yap bakalım bideha chirkefin adını ancan mı :?:

Sen detone ve Anemiyi Dinlediğine göre Zaten Çirkef in yaptığı müziği anlayabilecek kapasiteye sahip değilsin... :LOL:

Ooff eli maşalı ablalar kontrolü ele geçirmiş görünüşe göre. Bence bu konuşmaların yeri burası değil. Neyse...

Sayın Çirkef elemanları nasılsınız görüşmeyeli :D Unuttum İzmirin yollarını artık Ankaralı oldum :D Neyse umarım en kısa zamanda görüşürüz. İyi bakın kendinize...

BandRoll demiş ki:
Ooff eli maşalı ablalar kontrolü ele geçirmiş görünüşe göre. Bence bu konuşmaların yeri burası değil. Neyse...

Sayın Çirkef elemanları nasılsınız görüşmeyeli :D Unuttum İzmirin yollarını artık Ankaralı oldum :D Neyse umarım en kısa zamanda görüşürüz. İyi bakın kendinize...

bekliyoruz, gelmiyorsun... :LOL:

gulshen ve bereal;
bu aralar grup olarak yoğun olduğumuz için forumumuzdaki mesajları kontrol edemedim, şu an yazdıklarınızı okuduğumda gerçekten rahatsız oluyorum
bilmenizi isterim ki biz bu forumu hangi günler çaldığımızı duyurmak ve dinleyicilerimize bizimle görüşlerini paylaşma fırsatı sunabilmek için açtık.
sizin yazdıklarınızın bizim yaptığımız müzikle, bu forumla, hatta bizimle hiçbir ilgisi yok, lütfen bu konuyu daha fazla uzatmayın, saygılar

7 ağustos salı; yani bu akşam BERİ var

8 ağustos çarşamba; yani yarın OOZE VENUE açılıyor.....çirkef, çalar saat, anemi, gripin ve emre aydın hepsi aynı gün.....

9 ağustos perşembe; BERİ
10 ağustos cuma; OOZE VENUE
11 ağustos cumartesi; OOZE VENUE
12 ağustos pazar; BERİ

görüşürz...(umarım yanlış yazmamışımdır :) )

uzun zamandır programlara gelemedim, foruma da yazamadım bişeyler. bu ne yoğun programdır ya, çocuğunuz olmaz valla:) şaka bir yana böyle yoğun dönemleri bilen bi insan olarak tebrik ediyorum. ben diyarbakır'a gidiyorum 6 aylık bi tatile! belki karpuz işine girerim:) dönünce görüşürüz. saygılar ve sevgiler.

Alive-keyboard demiş ki:
uzun zamandır programlara gelemedim, foruma da yazamadım bişeyler. bu ne yoğun programdır ya, çocuğunuz olmaz valla:) şaka bir yana böyle yoğun dönemleri bilen bi insan olarak tebrik ediyorum. ben diyarbakır'a gidiyorum 6 aylık bi tatile! belki karpuz işine girerim:) dönünce görüşürüz. saygılar ve sevgiler.

seni uğurlamak lazımdı, yapamadık, dönünce kutlarız artık, tüm çirkef'ten sevgiler ;)

clavel demiş ki:
portecho çalan tek grup bildiğim kadarıyla.farklı coverlar dinlemek güzel.devamını bekleriz...

program yoğunluğumuz yüzünden repertuarda pek değişiklik yapamıyoruz bu aralar, şu an 3 hazır cover var elimizde, bu şarkıları prova etmeye fırsatımız olmadı, yakında bunları da eklemeyi düşünüyoruz, ayrıca "sympathy"'nin farkedilmesine sevindim

Geri