Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

nonsleeper demiş ki:
14 ağustos salı BERİ
15 ağustos çarşamba OOZE VENUE
16 ağustos perşembe BERİ
17 ağustos cuma OOZE VENUE
18 ağustos cumartesi OOZE VENUE
19 ağustos pazar BERİ

bekleriz...

teşekkürler..aynı kemal den bahsediyoruz değil mi.ingilizce öğretmenliği yapan..

sevgili çirkef üyeleri...
lütfen şu mirkelamın huuuuulu şarkısını söylemeyin ya lütfen... bir de yeni eklediğiniz sertab şarkısı mükemmel olmuş ama iki ton daha yukardan söylersen daha da süper olacak derim ben... gerçekten güzel olmuş tebrikler.. bu cuma geldiğimde inşallah şu huhulu şarkıyı dinlemem :):):)

gunesge demiş ki:
sevgili çirkef üyeleri...
lütfen şu mirkelamın huuuuulu şarkısını söylemeyin ya lütfen... bir de yeni eklediğiniz sertab şarkısı mükemmel olmuş ama iki ton daha yukardan söylersen daha da süper olacak derim ben... gerçekten güzel olmuş tebrikler.. bu cuma geldiğimde inşallah şu huhulu şarkıyı dinlemem :):):)

mirkelam'ın "hatıralar" şarkısı istek alan bi şarkı, istek geldiği sürece çalmaya devam edicez, ama madem beğenmiyorsun cuma günü çalmayız;

"vur yüreğim"'in tonundan memnunum, sanırım şarkının pes yerlerinden memnun kalmadın, şimdilik tonu değiştirmeyi düşünmüyorum, önerilerin için teşekkür ederim

mirkelam'ın "hatıralar" şarkısı istek alan bi şarkı, istek geldiği sürece çalmaya devam edicez, ama madem beğenmiyorsun cuma günü çalmayız;

"vur yüreğim"'in tonundan memnunum, sanırım şarkının pes yerlerinden memnun kalmadın, şimdilik tonu değiştirmeyi düşünmüyorum, önerilerin için teşekkür ederim[/quote]

memnun kalmadım demeyelim..ben beğendim.. sadece daha yukardan okuyabileceğini düşündüm.. ama bu hali de güzel..
ayrıca cuma gecesi jesti için de teşekkür ederiz.. inanın ki çok istek aldığını bilmiyordum..sözümü geri alıyorum..cuma gecesi söyleseniz de kabulümüz..
ayrıca emre'nin 'where is my mind' daki performansına hayranız .... ' vur yüreğim' den başka yeni şarkı eklenecek mi?
sevgiler....

siz gçeen kış super girl ' ü söylüyordunuz değil mi ? ben yanlış hatırlamıyorumdur umarım...arkadaşımla inatlaştım bu yüzden.... yanlş hatırlıyorsam çok üzülücem...

Çirkef'i hala dinlemeyen varmı??? Onları dinlemek için Aydın'dan geliyorum. Tek kelime ile mükemmeller... Sertap Erener'in "Tanrı Unutmuş Olsada" mutlaka dinleyin. Ayrıca "EMRE"den Gemiler için mutlaka istek yapın. Tabiki Faithless'leride unutmayın.

sunrice demiş ki:
nonsleeper demiş ki:
sunrice demiş ki:
siz gçeen kış super girl ' ü söylüyordunuz değil mi ? ben yanlış hatırlamıyorumdur umarım...arkadaşımla inatlaştım bu yüzden.... yanlş hatırlıyorsam çok üzülücem...

geçen kış sezonu supergirl çalıyorduk, üzülmene gerek kalmadı :LOL:

ohh beee :) ben kazandım... o zaman yine söylersiniz yani geldiğimizde :):)

o şarkıyı söylemeyeli aylar oldu, sözleri unuttum :roll: geldiğinizde başka şarkı söylerim artık size

yaa çok iyisinzz çokk beğenyorm sizii yiğit sahnede süpersnn yaaa ya saçmaa gelicek ama davula dönük hafiften dans ediosnn yaa bayılıyormm.. tek kelimeylee süpersinzzz:)

Geri