Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

gitmek lazım programlara.. ama beriye... ooze venue de program çok kısa sürüyo.. geçen gece hiçbişey anlamadık... bide " vur yüreğim " için teşekkür ederim...

Venue'de 10'da başlıyoruz, 1 saat 45 dakika program yapıyoruz, gerçekten kısa bir süre, sahneden iner inmez dinleyicilerimiz bize "saat kaçta sahneye çıkacasınız? sizi dinlemeye geldik" dediğinde kahroluyorum...

Pazar günü yine formunuzdaydınız. Hep böyle enerjik olun... artık ooze venue'de sizi saat 24'den sonra görmek istiyoruz. Yetkililere duyurulur!!!

28 Ağustos Salı BERİ
29 Ağustos Çarşamba OOZE VENUE
30 Ağustos Perşembe BERİ
31 Ağustos Cuma OOZE VENUE
01 Eylül Cumartesi OOZE VENUE
02 Eylül Pazar BERİ

(kesin bi gün yanlış yazıcam :LOL: )

28 Ağustos Salı BERİ
29 Ağustos Çarşamba OOZE VENUE
30 Ağustos Perşembe BERİ
31 Ağustos Cuma OOZE VENUE
01 Eylül Cumartesi OOZE VENUE
02 Eylül Pazar BERİ

(kesin bi gün yanlış yazıcam :LOL: )

perşembe resmi tatil olduğuna göre bu çarşamba rahat rahat dinlemeye gelebileceğiz demek ki...malum normalde ertesi gün iş var.. biz öğrencilik yıllarını geçeli çok oldu ...yaşlıyız yaşlıııı :):)
hani kesin bir gün yanlış yazıcam demişsiniz ya çarşamba ooze doğru değil mi ? :)
aslında ben bir şarkı önereyim diye yazmıştım ama şimdi düşününce vazgeçtim... o şarkıyı dinlerken sizden dinlemenin de hoş olacağını düşündüm ama şimdi bu tereciye tere satmak gibi olacak...en iyisi işi bilenlere bırakmak...
sevgiler...

selam herkese genel olarak ooze venue ile ilgili yorumlarınıza bizde katılıyoruz.çok erken vakitte çıkıp erken bırakıyoruz.yeteri kadar çalamıyoruz.içimizde kalmıyo değil.bakalım ileride neler olacak.

sunrice demiş ki:
perşembe resmi tatil olduğuna göre bu çarşamba rahat rahat dinlemeye gelebileceğiz demek ki...malum normalde ertesi gün iş var.. biz öğrencilik yıllarını geçeli çok oldu ...yaşlıyız yaşlıııı :):)
hani kesin bir gün yanlış yazıcam demişsiniz ya çarşamba ooze doğru değil mi ? :)
aslında ben bir şarkı önereyim diye yazmıştım ama şimdi düşününce vazgeçtim... o şarkıyı dinlerken sizden dinlemenin de hoş olacağını düşündüm ama şimdi bu tereciye tere satmak gibi olacak...en iyisi işi bilenlere bırakmak...
sevgiler...

bu arada bu forum her türlü öneri ve eleştiriye açıktır.zaten asıl amaç budur.bizden dinlemek isteyebileceğiniz şarkıları yazın.değerlendirelim.uygunsa çalarız..

saygılar...

04 Eylül Salı BERİ
05 Eylül Çarşamba OOZE VENUE
06 Eylül Perşembe BERİ
07 Eylül Cuma OOZE VENUE'de DUMAN konseri var, alt grubuz
08 Eylül Cumartesi OOZE VENUE'de MFÖ konseri var, çalmıyoruz :roll:
09 Eylül Pazar BERİ

merak ediyorum

Merhaba sevgili cirkef,umarim hatirladiniz beni,(nerden hatirlayacaksaniz :p) ben su anda londradayim gene burda okullar acildi onun icin yanlizim ve can sIkIntIsI iste forumlari geziyodum bi msj atayim dedim..bu sene kis sezonda nerelerde calacaksiniz degisiklik var mi?en cok berideki ve felixteki performanslarinizi begenmistim daha samimi belkide sahnelerinin yakin olmasindan dolayidir..10 gun sonra turkiyeye donuyorum,bi isteginiz varsa lutfen soyleyin,he ben zaten bi sise absolute getirmeyi dusunuyodum ama yok baska sey isteriz derseniz buyuk bi zevkle gitiririm..kenmdinize kocaman iyi bakin,Yigit,Emre,Cagdas ve Apo... :):)

dumanın alt gruplarından biriydiniz... aldığımız duyuma göre duman alt grupları istememiş..gerçekten öyle mi oldu...? kapris mi yaptılar ki? yoksa izmir gruplarından mı çekindiler ...? ayrıca ooze venue konser olmadan daha güzel.. kendi gruplarıyla.. ben her zamanki ooze gecesinin tadını aradım dün gece..çirkefle,çalar saatle,anemi ile daha çok eğleniyorduk...ben pek bir zevk alamadım açıkçası..

sunrice demiş ki:
dumanın alt gruplarından biriydiniz... aldığımız duyuma göre duman alt grupları istememiş..gerçekten öyle mi oldu...? kapris mi yaptılar ki? yoksa izmir gruplarından mı çekindiler ...? ayrıca ooze venue konser olmadan daha güzel.. kendi gruplarıyla.. ben her zamanki ooze gecesinin tadını aradım dün gece..çirkefle,çalar saatle,anemi ile daha çok eğleniyorduk...ben pek bir zevk alamadım açıkçası..

dün gece duman alt grup istemedi, hatta onlar dün gece yalnızca duman konseri olmasını ve başka grubun sahne almamasını istediler, bunu kapris yada çekingenlik olarak algılamamak lazım, onlarında kendine göre haklı nedenleri vardır :LOL: nyse özet olarak duman'dan sonra çalar saat ve çirkef sahne alması planlandı, biraz aksaklık oldu bu programda, duman sahneyi biraz geç bırakınca yalnız biz çıkabildik, yani çalar saat dün gece çalamadı, anemi zaten programda yoktu, bazen organizasyonlarda aksaklıklar dinleyicilere yansıyabiliyor, bu yüzden eğlenememenize üzüldüm açıkçası...

24.mühimmat bölük komutanlığı ergani diyarbakırdan slmlar. özledim be çirkef.misafirhanede:)çalıyom burda resepsiyonda takılıyom.4 ay sonra görüşürüz.programda yoğunmuş kolay gele.sevgiler saygılar.

Neden cevap alamadigimi merak ediyorum ve iyi niyetle yazdigim mesaji gormedigini dusunuyorum yigit.muhattap alinmiyomuyum yoksa?

semraydin demiş ki:
Neden cevap alamadigimi merak ediyorum ve iyi niyetle yazdigim mesaji gormedigini dusunuyorum yigit.muhattap alinmiyomuyum yoksa?

özür :LOL: yeni sezonda şimdilik beri ve ooze venue programlarımız kesin, eğer anlaşabilirsek haftada 1 gün şehir dışında bir mekanda sahne almayı düşünüyoruz, londra'dan herhangi birşey getirmene gerek yok, yine de nazik teklifin için çok teşekkür ederiz, saygılar

Alive-keyboard demiş ki:
24.mühimmat bölük komutanlığı ergani diyarbakırdan slmlar. özledim be çirkef.misafirhanede:)çalıyom burda resepsiyonda takılıyom.4 ay sonra görüşürüz.programda yoğunmuş kolay gele.sevgiler saygılar.

4 ay uzun bi süre değil, biz de seni çok özledik, şeker gibi askerlik çıkmış şansına, kıskanmıyor değilim, sevgiler saygılar bizden :LOL:

Geri