Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

çiçekler güzeldir tabi emrede!! off çok hosuma gitti emre ama hangi çiçekten güzel!! çok uzun olmasini düsünürsek :) allahIm ben neden bukadar KISAYIM !!! :p :) :eek:

Çirkef bu cumarteside costu costurdu.Athena yasamak varya ve duymak istiyorum süper olmuş...Ya Yiğit abi çok bayık bar ortamına gitmeyecek bi parça ama "still got the blues" abi bi kez dinlemek isterim çirkeften bu hafta olmaz dedin artık bi başka sefere istiyorum :twisted: Başarılar

Cemali-Duymak İstiyorum Cover olayı gayet leziz olmuş..

dün gece 2 defa dinlemek iyi geldi,yapan ellere sağlık..

morvedelisi demiş ki:

bu iki şarkıyla birlikte birde radiohead-knives out'uda ekledik.dinleme fırsatın oldumu bilmiyorum genelde ilk bölümde çalıyoruz.zaten en güzeller hep ilk bölümde bitiyo.bu bölümde zaten 3 radiohead var.eğer gelcekseniz biraz erken gelinde bu şarkıları dinleyecek birileri olsun ortamda.

anathema anathema anathema anathema
deep deep deep deep deep deep deep birde 3 doors down kryptonite böle yazılıodu sanırım eklerseniz güsel olur saygıdeğer çirkef elemanlar

cirkefinbascisi demiş ki:
morvedelisi demiş ki:

bu iki şarkıyla birlikte birde radiohead-knives out'uda ekledik.dinleme fırsatın oldumu bilmiyorum genelde ilk bölümde çalıyoruz.zaten en güzeller hep ilk bölümde bitiyo.bu bölümde zaten 3 radiohead var.eğer gelcekseniz biraz erken gelinde bu şarkıları dinleyecek birileri olsun ortamda.

olm emre cagirma kimseyi delirdin mi?, sonra bi gün bar ilk bölümden doluverir ozman radiohead leri dipeç modları çalıcak yer bulamayız, aman haa, hem sesinide cok yukseltme sakın cirkefin diger elemanlarıda duymasın, sonra kazayla mesaj falan atarlarda baslık biraz daha yukarı çıkar hiç iyi olmaz, şşşşş :akıllıol

valla "duymak istiyorum" beni çok şaşırtan bi şarkı oldu....sevmezdim hiç, çok beğendim ellerinize sağlık, süper olmuş....kereviz yemeyen bi adama ,parmaklarını yedirecek bi tat sunmak gibi oldu....çok başarılısınız arkadaşlar çok....öptüm sizi....emre yi iki kre öpeyim hayran kitlesi sağlamış olalım hiç olmadı.....boşuna devamı gelcek mi diye bekleme sende emre...yok bizde öyle ağır abla iltifatları üzgünüm.....:p

Radiohead ve Placebo die bağırdık o gün ama ilk bölümde çaldığınızı söyledi gitarist beyler..

artık bir dahaki sefere 2 istek çalışmada benden gelsin bari..

Placebo-Bionic

Radiohead-Airbag

pazartesi felix programı daha yeni bitti ve eve şimdi girdim, çok eğlendim bugün çünkü hep keyifli şarkılar çaldık, öncelikle grubuma sonrada gelen dinleyicilere çok teşekkür ederim, bugün 4 tane radiohead çaldık, benim ve aponun sahnede film koptu çalarken ve baya bi uzağa gitti kafamız, resmen daldık, güzel bi anıydı bugün, hatta ben engellemesem 4-5 radiohead daha çalıcaktık bugün, bugün neydi pazartesi, pazartesi bugün, felix bar pazartesi bugün çirkef, çirkef bugün pazartesi felix, felix pazartesi çirkef bugün

pzrts felix
çrmb felix
prsmb prova
cm ooze
cmrts felix

abi perşembeleri ben provalarınızı izlemeye gelmek istiyorum..hatta abartıp arada davul çalmak, senin yerine şarkı söyleyip provanızın içine etmek istiyorum :D :D

buyur tabi herkese açık kapımız, perşembeleri giriş 10 milyon uyar mı :) cuma günü oozeda sahneyede gelebilirsin onun içinde 10milyona anlaşırız, hatta 1 şarkıda söyle bize ooze da 20milyon, baya paragöz oldum bu aralar nedendir acep? aslında güzel olurdu dimi baya karlı :) (hehe şapkalı "a" yapamıom)

roxanne demiş ki:
valla "duymak istiyorum" beni çok şaşırtan bi şarkı oldu....sevmezdim hiç, çok beğendim ellerinize sağlık, süper olmuş....kereviz yemeyen bi adama ,parmaklarını yedirecek bi tat sunmak gibi oldu....çok başarılısınız arkadaşlar çok....öptüm sizi....emre yi iki kre öpeyim hayran kitlesi sağlamış olalım hiç olmadı.....boşuna devamı gelcek mi diye bekleme sende emre...yok bizde öyle ağır abla iltifatları üzgünüm.....:p

şarkıyı beğendiğine sevindim.ama şöyle çok büyük bi tepki alamadık.ama BEN ÖLMEDEN ÖNCE de böyle olmuştu biz ısrarla çaldık ve kabul ettirdik.bu şarkıyıda kabul ettirecez inşallah.bu arada benim öyle bi beklentim yok zaten. eyvallah..

roxanne demiş ki:

şarkıyı beğendiğine sevindim.ama şöyle çok büyük bi tepki alamadık.ama BEN ÖLMEDEN ÖNCE de böyle olmuştu biz ısrarla çaldık ve kabul ettirdik.bu şarkıyıda kabul ettirecez inşallah.bu arada benim öyle bi beklentim yok zaten. eyvallah..

Geri