Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

abi still got the blues çağdas bi arda solo geçmişti ordan repertuarınızda olduğunu biliyordum istedik ama olmadı canınız sağolsun :cry: :cry: :cry: anathema deep bi ara onuda çalar gibi oldu emreye sordum çalışacaz 1 ay sonra filan demişti(bir ay oldu bu arada :LOL: ) abi o şarkı yalan olmassa walla çok mutlu oluruz ben benim gibi çirkef severler ;) :LOL: :LOL: sevgiler

still got the blues bir ara çalıoduk, beride yine istek gelmişti bi gün doğaç yapmıştık, sonra 2-3 kere daha çaldık, soorada düştü repertuardan, bi sürü sözler verdik herkese "onu eklicez bunu eklicez" diye biraz "yalan" oldu galiba, eklemeyi çok istiyoruz bi sürü şarkı, valla evin duvarında bi sürü kağıt duruyo -eklenecekler listesi- başlığı altında, ama galiba bu aralar biraz tembeliz, pazartesi bizim herkesin okulu açılıyo napçaz bilmiom, tabi ben bu dönemde az giderim okula o ayrı, biraz bestelerle uğraşıcam umarım... :roll:

parca aralarnda anathema gırp we dewamını getirmeyerek benı kahreden sewgili arkadaslarım .. bu forumdada okums oldum uzere herkes sızden anathema ıstemekte.. neden calmamakta ırar edıosunuz .. hastamısınız .. neyse bu yazıyı kemal cewaplasın yokısa dowerım.. :) hadı bakıım

wexar demiş ki:
parca aralarnda anathema gırp we dewamını getirmeyerek benı kahreden sewgili arkadaslarım .. bu forumdada okums oldum uzere herkes sızden anathema ıstemekte.. neden calmamakta ırar edıosunuz .. hastamısınız .. neyse bu yazıyı kemal cewaplasın yokısa dowerım.. :) hadı bakıım

8O

gercekten beni cok aydınlattın .. artık fanınızım .. ben bu dunyaya sızn mukemmelıyetınıze kul kopek olmak ıcn gelmsım .. tu tu tu allah nazardan saklasın masallah..

wexar demiş ki:

eline ağzına sağlık arkadaşım....
her şarkıdan sonra acaba şimdi bi sürpriz yapçaklarda,çalcaklar mı diye kafa yormaktan bıktım.....
bir de black sözleri var unutmamak lazım.......

:LOL: arkadaslar çok güzel böle giderse bi iki hafta içinde anathema dinlicez bide dont cry isteyelim hep beraber baskı yapalım :LOL: :LOL: :LOL:
Geçen gün arkadasımla konuşuyorum işte gruplardan filan konuşuyoruz."Ya anathema çalan bi grup yokki gidip dinleyelim" demezmi...Acıyla boynumu büktüm :LOL: Var aslında ama ne zaman sölicekler bilmiyorum dedim...Ya abi bi gayret yapın şu anathema deep'i sevgiler çirkef elemanları seviyoruz sizi

wala man-a-man wala olmuyo gitar ve yeni vocal sart yani hadi gitar kolayda vocal kesinn deişmesi lazım kardesim mici pedalı baglarsan böle cızırdarsın:D

Arkadaşlar sizi ilk çıktığınız günlerde dinlemiştim 1 defa birde uzun bir aradan sonra dün gece tekrar dinledim.İnanın dağları bağları aşmışsınız bu zamanda.Özellikle bas gitarı çok beğendim.Başarılar tekrar

sizzle demiş ki:
wala man-a-man wala olmuyo gitar ve yeni vocal sart yani hadi gitar kolayda vocal kesinn deişmesi lazım kardesim mici pedalı baglarsan böle cızırdarsın:D
nerde dinledin bilmiyorum ama ilkkez kullandım pedalı!!! yorumu biraz daha açık yazarsan sevinnirim! kendi formumuzu kullanırsan ii olur!! bu konuyo dostlarımzın forumunda tartışmayalım!!!

cirkefinbascisi demiş ki:
ben şahsen baskı yapıyorum gruba.fakat sıcak bakmıyo kimse.yakında alıcam elime akustik gitarı.ben söyleyecem.

emre walla süper olur bizde sahne önünde eşlik ederiz sana :LOL: :LOL:
"feel my hurt burning,deep inside yeearning I know it is coming" Çirkef sahnede bu şarkıyı söylüyor abi walla ben hiç bi gruptan dinlemedim bu şarkıyı çalan bi grup var onlarda bar program yapmıyo artık...Yaw çok şey mi istiyoruz yapın artık şu şarkıyı :cry: :cry: :cry: :evil:

Geri