Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

KumKurabiyesi demiş ki:
ben girdim bile anatolian rock a hakkaten güzel olmuş siteniz hayırlı olsun daha fazlaaaa demooo istiiozzzz dahaa fazlaaaaaaaaa !!!!! abii sizin coverlar süper oluo nie ben ölmeden önceyi koymadınız ki?? neysem bu da güzel olmuş ama en az 11 demo beklioz ki sizi evdede bi album nidasıyla dinneyebilelim demi?? :utandim

yakında dediğin olucak inşalla, zamanla çözülücek herşey, sitemizde yapım aşamasını atlatıcak ve istemediğin kadar şarkıyı oradan yayınlarız, hatta bu haftasonuna bir kayıt daha yetiştirmeye çalışıcam, bu sefer daha farklı bir çalışma olucak, çirkeften daha farklı bir sound kullanıcam, bakalım aksilik olmazsa o daha güzel olucak, çünkü bu sefer canlı olmıycak kanal kayıt olucak, bu biraz da kendimi sınamam için iyi olucak ve grubun besteleri için büyük bi aşama olucak diye düşünüyorum, bakalım onun hakkında eleştirileride merakla bekliycem, en geç cumartesi hazır olur ve indirilecek konuma gelir...(ne kadar çok "olucak" dedim yahu, yeni uyandım ondandır inşalla?)

http://cirkef.anatolianrock.com/index.php?

Herkeze duyurulur. Çirkef klavyesine kavuştu M-Audio Keystation pro88 imiz oldu. Daha önceden kullanan veya kullanan birini tanıyan varsa sevabına bize haber versin para istemesin :)

ah bu 3. sayfa öldürücek beni...

dün gece felixte güzel bi parti vardı, çok eğlendim, katılan ve düzenliyen herkese çok teşekkür ederim. çalarken sanki haftasonu gibiydi içerisi, saoln varoln :LOL:

dün gece sizi izledim bikaç eleştrim olucak
öncelikle bascınız müthiş bi adam onu besleyin büyütün okşayın ama sakın elinizden kaçırmayın ona special bi tebriksler benden...harikaydın dün gece
vokale gelince bütün şarkıları gözlerin kapalı okuyosun yani 4 saat çaldıgınızı düşünürsek 3 saatini gözlerin kapalı tabiri caizse uyuyarak geçiriosun
ve bişi daha
parçaların çıkış noktalarında ve cogu yerde susman pek hoş olmadı çünkü sen millet söylüyo sanıyossun ama sadece insanlar dudak oynatıyo kimsenin eşlik ettigi yok ben bikac kere o oltaya geldim sen sustun ben girdim afedersin her seferindede g*t gibi kaldım ortada :D
sen bütün parçları söyle abicim
bu arada ben dünkü kitleden degildim ankara dan geldim 3 günlüğüne size tasadüf geldik
haa bide davulcunuz hep sagı solu kesiyodu onada dikkat ettim hehehehe
başarılarınızın devamını dilerim arkadaşlar yolunuz açık olsun

kendi adıma cevap veriyim, eleştirin pek hoş olmuş, mesaj sayına bakıncada sana abi diyesim geliyor :)

herneyse dürüst olmak lazm, dün boğazımla ilgili bi problem vardı ve acı çekiyordum sahnede o yüzden çok tepinemezdim, bütün gece sesim cızırtılı çıktı bunun farkedilmediğine çok sevindim ayrıca, bide dünkü özel bi partiydi ve insanlar zaten eğlenmeye gelmişti, bende bu günü iptal edemezdim bu yüzden(hainlik olurdu), istedim ki hep beraber şarkı söyliyelim, normaldede gözlerim kapalıdır hep çünkü bu benim yaptığım işten sıkılmamamı sağlıyor açıkçası yani uyumak değilde hissetmek diyelim buna...

nonsleeper demiş ki:
kendi adıma cevap veriyim, eleştirin pek hoş olmuş, mesaj sayına bakıncada sana abi diyesim geliyor :)

herneyse dürüst olmak lazm, dün boğazımla ilgili bi problem vardı ve acı çekiyordum sahnede o yüzden çok tepinemezdim, bütün gece sesim cızırtılı çıktı bunun farkedilmediğine çok sevindim ayrıca, bide dünkü özel bi partiydi ve insanlar zaten eğlenmeye gelmişti, bende bu günü iptal edemezdim bu yüzden(hainlik olurdu), istedim ki hep beraber şarkı söyliyelim, normaldede gözlerim kapalıdır hep çünkü bu benim yaptığım işten sıkılmamamı sağlıyor açıkçası yani uyumak değilde hissetmek diyelim buna...
yok yok sesin cok güzel yanlış anlama cok afedersin tuvalette işerken bi placebo tadı geldi..
gerçeğinden ayırt edilemiycek kadar benziyordu
kadife ve cillop :D
ama aç abicim o gözlerini aç bide aklıma gelmişken Wall u guzel soylediniz onun icinde ayrıca tebrikler!

ya bnde dınledım sızı cok iiisniz...özellıkle bı sarkı war orda solıstın kendınden gectıgını gördum kafayı cok ii sallıo yanı sallıo derken rıtme göre manyak oluo sanırım manganın sarkısıydı bılmıom tam htrlamıorum ama guseldı :)

the_black demiş ki:
nonsleeper demiş ki:
sanırım "ben ölmeden önce" ?
eheue yok ya allah korusun

öncelikle niye allah korusun dedin?sevmedinmi yoksa?aksine bizimde en sevdiğimiz çalmaktan çok keyif aldığımız bi şarkı.bu zamana kadar en çok istek aldığımız şarkı ben ölmeden öncedir.ama sevmediysen bişey diyemem.

bide bizim repertuarda manga yok.bir derdim var dan bahsetmiyosundur heralde.

amaaann tanrııımmmm naptın black ayıııp ayııp cık cık cık :kaydim gülüüm mü ağlıım mı bilemedim eheueheuheue :zombi bu cümleni espiri mahiyetinde söllediysen berbat bi espiri şimdi kusacam :kustum ama yok ciddiysen durum içler acısı demek :kicsalla

dinnedim sizi geçenlerde iidiniz bişi deişmemiş sizde cemali kimin fikri bilmem ama deli manyak hayvan gibi güzel olmuş :) ha bide black o çaldıkları şarkı mangadan deildir vegadandır manga yapınca sen aslını unutmuşun şarkının manganin ki başka güselim :dans

cirkefinbascisi demiş ki:
the_black demiş ki:
nonsleeper demiş ki:

öncelikle niye allah korusun dedin?sevmedinmi yoksa?aksine bizimde en sevdiğimiz çalmaktan çok keyif aldığımız bi şarkı.bu zamana kadar en çok istek aldığımız şarkı ben ölmeden öncedir.ama sevmediysen bişey diyemem.

bide bizim repertuarda manga yok.bir derdim var dan bahsetmiyosundur heralde.
bencede kesinlikle harika calıosunuz bayılıorum sizi dinlemeye özellikle radiohead placebo ben derimki placebonun meds albümünden beacuse ı want you veya pierrot the clown calın buarada musicmanin hayırlı olsun :D

KumKurabiyesi demiş ki:
siz ne zaman ooze da çalcaksınız :?: orda dinnemek daha keyifli olur bence koccaman bi sahnede koccamann bi çirkeff

bu cumadan itibaren yeniden ooze'dayız(deyiz), heberiniz olsun, yani şimdiki program eskisi gibi şöyle ;

pazartesi felix
çarşamba felix
cuma ooze
cumartesi felix

cirkefinbascisi demiş ki:
the_black demiş ki:
nonsleeper demiş ki:

evet ben ölmedeen önceeeğğ...bunu dinnemek için bi saat beklemiştim..back vocale laf yok :)

Geri