cash (Alternative-Rock) - izmir

hey..

Kusadasindaki Bigbang barda grubunuzu dinledim.Benim kisisel duduncem su ki, davulcudaki karizma vede yetenek beni cok etkiledi.
Izmir rock festivaline mutlaka gelicem, davulcunuzu tekrar gormek isterim sahnede veya sahne disinda.

cashcash demiş ki:
Biraz erken ama şimdiden Yeni haberler !!!!! :LOL:

22 Eylül Cuma akşamı İZMİROCK festivali İNCİRALTI DEMOKRASİ MEYDANINDA 20.45-22.00 arası ca$h sahnede olcaktır!!!Ücretsiz olan festivale tüm sevenleri bekleriz!!!!

Diğer sahne alacak gruplar

crack

pay day

blue chery

Ca$h :oops:

Repertuar Dogs

Sevgiler Saygılar :LOL:

www.izmirock.com

Tabiki orda olucaz..Kaçarmı yaa...Bi Can't take my eyes of you daha dinlemek istiyorumm(zzZ) 8) [/i]

izmirockcashge6.jpg

sefgili cash grubu,grubunuzdan bi tek erdinçi ve bigün gönderdiğim mail sonucu uğuru tanıorum.hatta uğurun bi ara çalışacağımız can ın abisi olduğunu örendim.sahnelerinizde başarılar dilemekteyiz wasabi olarak.not:gönderdiğim mailden sora,uğurun bana attığı cevap sonucu bana bi özür borcu var.ama önemli olan dostluk kazansın,umarım iyi yerlere gelirsiniz,iyi paralar kazanırsınız,sahnede sınırsız içersiniz.görüşmek üzere.

abi Dungeon Bar birraz daha reklam yapsa çok iyi olacak internet sitesini bile bulamadım varmı bilen varsa verebilirmi ooze aldı başını gidiyo sizin şansızlığınız

Şu an için önümüzdeki haftalık ca$h programı

19 Eylül Salı Felix Bar (Bornova) 21.30
22 Eylül Cuma İzmirock Festivali İnciraltı Demokrasi meydanı 21.00-22.15 arası sizlerle!!! :LOL:

Geri