cash (Alternative-Rock) - izmir

memeth demiş ki:
adamim bu ne edebiyattir yahu!!!aptallastim simdi.zaten sicak bi yerden vuruyor.seray bi ilerle moruq yaaa:)
edebiyat deil moruk...bence senin basına güneş geçmiş libyada yada oruç tutmaya başladın oralarda ondan olsa gerek...yada alkolsüzlükten bilemicem...biz senle iftardan sora konusalım en ıyısı...:)..:p

Daimi kankam Seray'in gondermis oldugu konser vede canli bar performansi videolari taaa buralardan ameriganyadan izleyip-dinleyip tam not verdim CASH' e.
Seray'in bitmeyen atakli davul enerjisi,Savas'inda yuksek performans gitari vede alternatif rock'in cok otesine gecen manyak sololariyla bu grup yardirir gider babalar. Turgay(usa)

Tabiki Erdinc vede Ugur un performanslari assagi kalir deil, ozellikle "bilmece" festival performansi bayaa saglam bence..daha iyi kalitede cekilmis videolarda elime gecer yakinda.

TARGET demiş ki:
Daimi kankam Seray'in gondermis oldugu konser vede canli bar performansi videolari taaa buralardan ameriganyadan izleyip-dinleyip tam not verdim CASH' e.
Seray'in bitmeyen atakli davul enerjisi,Savas'inda yuksek performans gitari vede alternatif rock'in cok otesine gecen manyak sololariyla bu grup yardirir gider babalar. Turgay(usa)
len bırrak sindi...ulan nerde arkadas warsa kacmıs gıtmıs bıyerlere yurt ıcınde ark kalmamıs..nettin target ciiim...ikiz kuleler ne durumda inşa ediliyomu yenileri...bu arada harleme fazla takılma...orası ankara-sakaryaya benzemez... 8)

TARGET demiş ki:

Turgay taaa AMERİKALARDAN yaptığın güzel yorumlar için teşekkürler!!!
Sen iste gelsin ca$h Amerikada çalsın :LOL:

Ne küsel gruptur bu Cash allahım...

Len Seray telefonu alamadın mı len sahne arkasından,kazma herif :)

Memet yaaa ama sen,ama yaaaaa :D

Gel gari...

Başarılar..

Serkan.

ya kacacam buralardan havalar ii dedik hurma sicaklari basladi 52 derece golgede kafam kaynadi valla.oruc tutmuom burda millet sevap kazanacam diye beyin kanamasi gecirio.diger tarafta cennete gidecem diye burda kendimi cehennemde yakmaya niyetim yoq :twisted:

bu arada cAsH i seray sen varken hala dinleyemedim.internetten indiremiorum.adsl yoq daha buralarda.ama duyduguma gore ozellikle izmirock festivalinde cok basariliymissiniz bende taaaa africalardan tebrik ediorum cAsH i.

ya serkan sen ne dion ya sende bi gruba sap olda seni de dinleyelim ya yoqsa bak hirsizlar eve girip gitarlarinin tellerini koparmaya devam edecekler yaa...ehu :LOL:

sonuc olarak:
1-cAsH e manyak
2-Seray a catlak
3-Serkan a yaa ama sen yaaaa!!!

warsavas demiş ki:
2006 izmirock festivali Kara sevda canlı performans videomuz yenileride gelicek

Cash - Kara Sevda

LSD demiş ki:
izmir rock festivali-2006 köpek canlı performans.......

Cash - Köpek

Sevgili grup arkadaşlarıma bu güzel linkleri bizlerle paylaştığı için teşekkürü bi borç bilirim!!!! :LOL:

Bugün günlerden Salı - Felix ca$h günü!!!!!
21.30 da başlıyacak nacizane programımıza bekleriz!!!! :LOL:

cashcash demiş ki:
warsavas demiş ki:
2006 izmirock festivali Kara sevda canlı performans videomuz yenileride gelicek

Cash - Kara Sevda

LSD demiş ki:
izmir rock festivali-2006 köpek canlı performans.......

Cash - Köpek

Sevgili grup arkadaşlarıma bu güzel linkleri bizlerle paylaştığı için teşekkürü bi borç bilirim!!!!
Bende yeni bi şeyler paylaşayım onlara inat :LOL: Ca$h'e özel tıklayın efem!!!! :LOL:
Cash - Akbaba

Akbaba parcasinida izledim cash ten ama digerleri gibi begenilesi bi tarafini bulamadim acikcasi-ama olay tamamen parcanin kendisinde diyor hemmen uzuyorum :?

Geri