Man - a - Man (Alternatif Rock) İzmir

cirkefinbascisi demiş ki:
serkancım çirkef olarak arkanızdayız.Bu tarz muhabbetler sizi yıldırmasın.sen verdiğin cevaplarla moralinin bozuk olduğunu hissettirip karşı tarafa koz veriyosun.daha kesin ve kendinden emin cevaplar ver bence.ayrıcada moralin bozulmasın.neyse yz yüze muhabbet edelim bi ara.hade kendinize iyi bakın
emrecim sağol ya şuanda moral bulduğum tek demiyimde beraber olduğunuzu hissettiğim tek grupsunuz gerçekten ta en başından beri seni tanıyorum(çirkefin başından beri yane) gerçekten konuşma tarzınla yaklaşımınla bana destek oluyosun ya çok sağol bu aralar gerçekten moraller 0 kimin ne yaptığı belli değil o yüzden kurt kapanındayız önümüzü bi şekilde kapamaya çalışan insanlar mevcut !!! neysee ÇOK SAÐOL EMRE!

antalyadaki konserinize bi türlü denk gelemedm.ya son gruptunuz ya da alkolün etkisi ile midesi bulanan arkadaş ve türevlerini evlerine bırakma derdindeydim :)
yine gelirseniz bu sefer izlemek istiyorum sizi =)

PhoSphoRos demiş ki:
antalyadaki konserinize bi türlü denk gelemedm.ya son gruptunuz ya da alkolün etkisi ile midesi bulanan arkadaş ve türevlerini evlerine bırakma derdindeydim :)
yine gelirseniz bu sefer izlemek istiyorum sizi =)
arkadaşım 3 aylık bi programdı !! eğer işletme ile yani hakan abi ile anşalırsak isterse geli,riz neden olmasın çoksedik!!! bizde sizi bekleriz izmire!!

Selam kardeşlerim, uzun zamandır forumu takip edemiyordum, bu arada bayağı badireler atlatmışsınız. Hepiniz için söylüyorum, bu tarz eleştirilere maruz kalmak grubun, izmirde büyük bir grup olduğunu ve ciddiye alındığını gösterir. Kaldı ki sizi ciddi bir grup olarak görmeyenler, hakaret bile etmek için, parmakların kıpırdatıp mesaj yazmazlar. Hiçbir zaman aynı anda herkesi memnun edemezsiniz. Bazı insanlar iyi olana kötü demeyi bir radikallik ve bir marifet sayarlar. Müzik yaşantınızda bunlarla çok karşılaşacaksınız. Önemli olan onların seviyesine düşmemeyi başarabilmek. Size bu konudaki tek eleştirim bu. Hakarete maruz kalsanız bile bunu olgunlukla karşılayın gereken cevabı üslubunuza yakışır verin. Bu dünyada milyonlarca fanatiği olan gruplara bile forumlarda hakaret dolu sözler sarfediliyor. Düşünsenize bi james çıkıp ben de sizin topunuz ... dese garip olur değil mi? Bu tür olaylara moral bozmadan siz, kendi işinizi yapın. Müzikten bi nebze anlayan her insan sizin yakın gelecekte ne kadar büyük bir grup olacağınızı anlar. Müzikten anlamayanların yorumlarına da kulaklarınızı kapatın. Yeni repertuarınızı dört gözle bekliyorum.

sizleri daha dinlemek nasip olmadı ama adınızı duydukk birde antalyada bi ara çalmışsınızz yine bekleriz bakalım nasılsınızzz !!! sahneniz için sölenenleri duydum görmeden yorum yapmıcam ama iyi olduğu sölendi bakıcaz! :)

Çok eğlenceli ve sempatik bir grup.Bu gece Felix de dinlemeye gittik.Tesadüf oldu biraz bara girişimiz ama iyki olmuş.Beni çok şaşırtan bişey oldu gruptan iki elemanı her gördüğümde (ki bu güne kadar müzikle uğraştıklarını bilmiyordum)Vokalleri için bu adamda vokalist tipi var,Gitaristleri içinde bu adamda basist tipi var diyordum birini tutturmuşum :) ..
Bizi kırmayıp love song çaldığınız için saolun.bir gün düet yapalım :) dahada iyi olmanız dileğiyle..

release_ demiş ki:
Çok eğlenceli ve sempatik bir grup.Bu gece Felix de dinlemeye gittik.Tesadüf oldu biraz bara girişimiz ama iyki olmuş.Beni çok şaşırtan bişey oldu gruptan iki elemanı her gördüğümde (ki bu güne kadar müzikle uğraştıklarını bilmiyordum)Vokalleri için bu adamda vokalist tipi var,Gitaristleri içinde bu adamda basist tipi var diyordum birini tutturmuşum :) ..
Bizi kırmayıp love song çaldığınız için saolun.bir gün düet yapalım :) dahada iyi olmanız dileğiyle..
teşekkür ederim arkadaşım herzaaman beklerizz!!! düet konusunda ciddiysen bi ara oturup konuşalım!! ok

Levent_KAHYA demiş ki:
Selam kardeşlerim, uzun zamandır forumu takip edemiyordum, bu arada bayağı badireler atlatmışsınız. Hepiniz için söylüyorum, bu tarz eleştirilere maruz kalmak grubun, izmirde büyük bir grup olduğunu ve ciddiye alındığını gösterir. Kaldı ki sizi ciddi bir grup olarak görmeyenler, hakaret bile etmek için, parmakların kıpırdatıp mesaj yazmazlar. Hiçbir zaman aynı anda herkesi memnun edemezsiniz. Bazı insanlar iyi olana kötü demeyi bir radikallik ve bir marifet sayarlar. Müzik yaşantınızda bunlarla çok karşılaşacaksınız. Önemli olan onların seviyesine düşmemeyi başarabilmek. Size bu konudaki tek eleştirim bu. Hakarete maruz kalsanız bile bunu olgunlukla karşılayın gereken cevabı üslubunuza yakışır verin. Bu dünyada milyonlarca fanatiği olan gruplara bile forumlarda hakaret dolu sözler sarfediliyor. Düşünsenize bi james çıkıp ben de sizin topunuz ... dese garip olur değil mi? Bu tür olaylara moral bozmadan siz, kendi işinizi yapın. Müzikten bi nebze anlayan her insan sizin yakın gelecekte ne kadar büyük bir grup olacağınızı anlar. Müzikten anlamayanların yorumlarına da kulaklarınızı kapatın. Yeni repertuarınızı dört gözle bekliyorum.

levocum guzel sozlerin için çok tesekkur ediyoruz....sizin gibi değerli dostlara sahip olmak bizim içn çok sevındirici...umaraım hep beraber nice mutlu programlar ve güzel bir müzik yasantısı geciririz...bu arada sizin grup çok basarılı olmus...muzik yasantınızda basarılar dilerizzzz.....:) kendine iyi bak

release_ demiş ki:

ne demek dostum biz tesekkur ederiz....sağol sağol sağol :))

BaRnY demiş ki:
release_ demiş ki:

ne demek dostum biz tesekkur ederiz....sağol sağol sağol :))
O şeref bize ait efenim nedemek :)

CO demiş ki:
selamlar sevgiler...
buarada programınızı bilmiyorum nezaman nerelerde çalıyosunuz grupça gelelim dinlemeye,başarılar.[/q

ozan kardesimvalla bizde bilmioz hangi gunler caldığımızı ama felixte pazar persembe kesinn..buyur gel biramızı iç...muhabbet ederiz... bu arada basarılar dilemeye bile ihtiyacı olmayan in progresse grubumuz adına muzik yasantınızda yolunuzun hep açık olmasını dileriz..bol muzikli günler dilerizzzz:)

CO demiş ki:
selamlar sevgiler...
buarada programınızı bilmiyorum nezaman nerelerde çalıyosunuz grupça gelelim dinlemeye,başarılar.

ozan kardesimvalla bizde bilmioz hangi gunler caldığımızı ama felixte pazar persembe kesinn..buyur gel biramızı iç...muhabbet ederiz... bu arada basarılar dilemeye bile ihtiyacı olmayan in progresse grubumuz adına muzik yasantınızda yolunuzun hep açık olmasını dileriz..bol muzikli günler dilerizzzz:)

punkhero demiş ki:
clavel demiş ki:
punkhero demiş ki:
bence müzik yapmayın...kötüsünüz...vokalistiniz şarkı söylemeyi bilmiyor...bir ingilizce kursuna gitmesini tavsiye ederim..komik..çok komik hem de...
müzik evrenseldir."do,re,mi,fa,sol,la,si,do"tüm dillerde aynı anlamda. ingilizce kursları çok mu iyi ingilizce öğretiyor ya da türkiyede gerçekten iyi ingilizce konuşabilen kaç kişi var?ya da bir ingiliz türkçe şarkıları ne kadar iyi söyler?bunlara mı takılalım?
müzik,resim,edebiyat...SANAT.bence herkes bulaşmalı bir şekilde.
"müzik yapmayın" nasıl bir eleştiridir?gerçekten anlayamadım. beğenmemiş olabilirsin ama böyle söylenmez.herkes ruhunu istediği gibi besler,bak sen de yüksek egonla bunu yapıyorsun.saygı duymak gerek.
"şarkı söylemek lazım avaz avaz"Sezen Aksu
sevgiyle kal...

hadi neyse bunu da ciddiye alıp cevap vereyim..sevgili clavel antik yunan'da stoa felsefe okulunun kurucularından zenon yaşını başını almıştır..ihtiyarlamıştır..bir gün oturduğu yerden kalkarken serçe parmağı kırılır ve şöyle der :"evet artık doğa beni çağırıyor...doğaya geri dönme vakti gelmiştir."..sonra da gider ve bir volkanın tepesinden kendini aşağı atar...

şimdi bunu konuya uyarlarsak; eğer ki sen bir alanda yeterliliğini ve geçerliğini kanıtlayamıyorsan (hatta bu grup için bu bile şüphelidir), yitirmişsen diyelim, bu alanda çalışmazsın..bitirirsin her şeyi..off konuma girersin..hayır şimdi biraz umut ışığı görsem diyeceğim ki "ya bu çocuklar yapar bu işi, kıvırabilirler zamanla."..üzgünüm ama bu umudu taşımıyorum söz konusu grup için..
sevgili punkhero, öncelikle beni ciddiye aldığın için çok teşekkür ederim. zenon un felsefeye katkıları yadsınamaz fakat stoacılık malesef benim çok gerimde kaldı ki herhangi bir filozofun değerli düşüncelerini konuya uyarlamak gereksiz.hepimizin bir aklı ve üretim kapasitesi var. kendimiz düşünüp yorum yapabiliriz.bilmem anlatabildi mi?at gözlüklerini çıkarıp daha geniş bakabilirsin dünyaya.fakat bunun için gerekli olan önce kendini eleştirmeyi başarabilmek.üstelik diğerlerini eleştirmeyi öğrenebilmek için de bu önemli bir unsur."müzik yap-ma-yın" olumsuz emir cümlesi. eleştiri kapsamına girdiğini düşünmüyorum.geçersiz ve saygısızca.nokta.
man-a-man a gelince iyisiniz,daha da iyi olacağınıza inanıyorum.müzik yolculuğunuzda başarılarınızın devamını diliyorum.

Geri