Man - a - Man (Alternatif Rock) İzmir

yaf bu repertuar yenilemek ne zor işmiş ole ya...eee tabi biriktirip biriktirip birden değiştirirsen bole olur...kendi kendime konusuyom deli oluyorum herhalde

walla bu grup eğlendirmeyi çok ii bilio.. grupta herkes çok ii ama özellikle serkan ( vokal ) sahneyi ööle bi dolduruyo ki manyaq oluosunuz.. bravo walla..

walla bu grup eğlendirmeyi çok ii bilio.. grupta herkes çok ii ama özellikle serkan ( vokal ) sahneyi ööle bi dolduruyo ki manyaq oluosunuz.. bravo walla..

şimdi ben de bişeyler yazıcam bu adam beni de tanımayacak...tunç um ben tuuuuunç!tanıdın mı?neyse kimlik tanımlama sistemini de hallettik.olm sizin foruma bişeyler yazmak gün geçtikçe zorlaşıyo ya da ben zorlaştırıyorum...

diamond_dust demiş ki:
şimdi ben de bişeyler yazıcam bu adam beni de tanımayacak...tunç um ben tuuuuunç!tanıdın mı?neyse kimlik tanımlama sistemini de hallettik.olm sizin foruma bişeyler yazmak gün geçtikçe zorlaşıyo ya da ben zorlaştırıyorum...
tanımaz abi bu adam walla!!

diamond_dust demiş ki:
seni tanıyoruz tabi ama baktım isim falan imza yok merak ettik yaw :)

forsytia demiş ki:
antalyaya küstünüzmü yaa? olm benide tanımazsınız şimdi hayırsızsınız ne diim. hadi bakallım kolay gelsin gençlik..
dostum valla tanımadık daha muneccim mertebesine erişemedik malesef..antalya olayıda kesin değil malesef...daha belli olmadı ama antalyayı hepimiz istioruz..gerisi hakan abiye kalmıs

Geri