Man - a - Man (Alternatif Rock) İzmir

mystical_b demiş ki:
Serkancım saolasın hiç bir isteğimizi geri çevirmedin güzel bi geceydi ii eğlendik.Umarım herşey gönlünüzce olur sizden bi istek yapayım guns'n roses dont cry veya knock'n heavins door olabilir.Cuma doğum günümde felixteyim beklerim tüm man a mani :LOL: :LOL:
burak kuusura bakma gelemedim NİCE MUTLU YILLARA!! :) SON SAATE DENK GELDİM KİMSECİKLER KALMAMIŞTI!

yakında satarsailor komasına girmekle beraber starsailor coverları calan dunyadaki tek grup olma yolunda emın adımlarla ilerliyoruz...:)saka bi yane memnuniyetinizi dostlarııza istek ve sikayetinizi bize bildiriniz...man a man sirketler grubu
_________________ :)

BaRnY demiş ki:
yakında satarsailor komasına girmekle beraber starsailor coverları calan dunyadaki tek grup olma yolunda emın adımlarla ilerliyoruz...:)saka bi yane memnuniyetinizi dostlarııza istek ve sikayetinizi bize bildiriniz...man a man sirketler grubu
_________________ :)
aslında dooru :LOL:
ama olsun güzel ! :LOL: man a man şirketler grubu :LOL: güzel olmuş!

izmir'de dinlemekten zevk aldığım nadir gruplardansınız. hep böyle kalın. tebrik ederim ;)

geçler bugün msj attım ama bi sorun vardı sanırıım netee gelmemiş!! gençler yaşınız kaç bilmiyorum ama gerçekten başarılısınızz bide yabncı parçaları çoğaltsanızz başarılar kolay gelsin he bide yaşlar kaç sorim merak ettim şirin çocuklarsınız!!!

Geri