Man - a - Man (Alternatif Rock) İzmir

Arkadaslar grubunuz dınledım gayet basarılısınız bır kac yapıcı elestırım olucak umarım kaıdeye alırsınız.Oncelıkle bascınız gayet ıyı ama bazen olayı abartıyo.Senı kendıme sakladımda slap atan bır bascı gormemıstım gordum.Bence bazı sarkıları oldugu gıbı calmak gerekır yanı hakkını vermek gerekır dıye dusunuyorum.Bırde klavyecınız yettersız gıbı geldı altyapıyı tam olarak dolduramıyo daha ıyı seyler cıkabılır klavyeden...tekrar basarılar

night-osman demiş ki:
Arkadaslar grubunuz dınledım gayet basarılısınız bır kac yapıcı elestırım olucak umarım kaıdeye alırsınız.Oncelıkle bascınız gayet ıyı ama bazen olayı abartıyo.Senı kendıme sakladımda slap atan bır bascı gormemıstım gordum.Bence bazı sarkıları oldugu gıbı calmak gerekır yanı hakkını vermek gerekır dıye dusunuyorum.Bırde klavyecınız yettersız gıbı geldı altyapıyı tam olarak dolduramıyo daha ıyı seyler cıkabılır klavyeden...tekrar basarılar
sağol arkadaşım.! bazı parçalardan bıkkınlık geldi desem yeridir çalmak istemeyipde istek üzerine çaldığmz parçalarda kendi kafamıza göre çalıyoruz hakkı verilecek parça derken öle ahım şahım bi parçada değil bence o yüzden cover grubu olarak geçiliyo bu piyasada herkes istediğini yapar cinsinden ama slap attığını hatırlamıyorum balık hafızası bendeki :) klavyeye gelince şu anda elimizdeki klavye zaten başlı başına yetersizz ama çalışına bişey söletmem!!! maddi bakımdan çıkmazdayız bu aralar ondan biraz altta kalıyoı desem ii olucak.. eleştrilerin için ayrıca teşekkür ederim birde diğer eleştirilere bak insanı çıldırtan ileri geri şeyler ...... gerçekten sağol :)

night-osman demiş ki:
selam osman oncelıkle eleştrilerin için çok tesekkur ederız ama hepsinden onemlısı eşestırmeyi bildiğin için çok tesekkur ederiz.. :D slap olayına gelince aramızda kalsın acaip sıkıldım parcadan :D bıraz dalga gecmısım oda sana denk gelmiş sanırım ama sen yinede kusuruma bakma benım,demekki daha dıkkatli olmak gerekıo :D gorusmek uzere

Geri