SX KY1 CUS22 hakkında...ve hatta SX hakkında...

yok yaa modifiye derdim yok gitarı alıp bidaha da değiştirmek istemiyorum(eğer rg350dx(beyaz) veya kx1f alırsam) başka alırsam ilerde belki çalışmaya başladığım zaman(eşşek kadar olduktan sonra)belki tekrar bakınırım...

Ama şimdilik eğer bu ay belli olacak bir iş muhabbeti var o olursa rg350dx ya da kx1f arasında deli gibi düşünüyo olacağım...Şubatın sonlarına doğru bi gelsin bakalım...

abi sitede 385 dolar diyo.bu paraya bu alınmaz.bence 100 $ daha koy git ibanez al.gül gibi uzun yıllar kullanırsın.şimdi bence bunun üstündeki flame maple a hiç güvenme.çok incedir.ve ses pek bi etkisi olmaz.ayrıca yok gönde maun sap maun.inanma.yani maundur ama ne kalitede.ayrıca manyetik kalitesi tartışılmaz bile burda.ayrıca bu gitar yekpare değil.yani bi kere buna benzer bi sx denemiştim.ama sapı odun giib gelmişti bana.tellerde yüksekti.ucuz modelleri işlevsel olabilir belki ama pahalı modellerine para verilmez bence.en baştada dediğim gibi 100$ daha ver ibanez yada iyi bir cort al.derim ben.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

flame maple a hiç güvenme ne demek ? çok incedir i nerden uyduruyosun ? ses etkisi olmadığını kim söyledi ? 9 yıldır gitar çalıyorum ister inanın ister inanmayın sx gitarlar ın tek eksiği manyetik. ibanez ve cort ları çok rahat ezerler. hele ibanez den hiç bahsetmeyelim bile. rock ve metalci gencleri kandırmak için para tuzagından başka bişey degil modelleri. melih arkadaşım, klavye sana odun gibi gelmiş olabilir ama herkesin klavyeden beklentisi farklıdır. tellerin yüksekliği ayarlanan bişey yuh diyorum bunu da bilmiyosan :D son derece saçma bir yorum bilip bilmeyen herkes konusuyor, yazık..

benim tavsiyem, kimseye aldırmayın, gidin deneyin gitarları. deneyip alın.

Geri