Golge Lekesi (alternatif-rock) -Ankara

Slmlar..Bizler Golge lekesiyiz..Gitarda CAnkal, basta ben eren ,Vokalde Efe ve Merve,DAvulda da Denizden olusuoruz..Bu arada bateristimizin tam adı Deniz Akkaya:))) Bisler muziği sevioruz ve muzik için burdayız 2.5 senedir beraber calıoruz..TArzımıziçin alternative rock diebilirim ama kendi yaptıgımız sarkılarda alternative den uzaklasıoruz biras..Hepimiz muziğin bir keyif olduunu dusunuoruz..Yaklasık 2 senedir cesitli konserlere cıkıoruz son olarak da garage bar da Echoes,Gestapo ve Well Behaved ile beraber sahne aldık.. ordaki herkese de desteklerini esirgemedikleri için tesekkur edioruz:)Bizi dinleyenler dusuncelerini ve elestirilerini yazarlarsa cok memnun oluruz..Yeni konserlerde gorusmek üzere....Bu arada isteyenler için site adresimiz http://www35.websamba.com/golgelekesi/3/index.html

arkadaşlar gestapo grubu olarak oradaydık genel olarak iyisiniz fakat sounda biraz daha dikkat ederseniz çok güzel olur yoksa uyum olarak çok göze batan bir sorun sezmedim ben gayet iyi coverlar seçmişsiniz...umarım ilerde yine aynı sahneyi paylaşırız. başarılarınızın devamını diliyorum..

gestapo'dan seyfi....

DN:bu arada mesajlarda kısaltmalar kullanmazsanız iyi olur zira uyarı gelebilir..Misal"Bisler muziği sevioruz" gibi.Malum forum kuralları ;)

Arkadaşlar tebrikler,umarım daha güzel organizasyonlarda tekrar beraber sahne alırız (bu biraz sorunluydu ;) )
Eren bu arada forumu açman çok iyi olmuş,dün de konuşmuştuk ztn :)
Başarılarınızın devamını dilerim!
Saygı&Sevgi...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar cok teşekkur ederiz..Gercekten yorumlarınızı yazmanıza cok mutlu olduk :p Gestapo ile aynı sahnede tekrar yer almayı bizlerde cok isteriz :LOL:

Gölge Lekesi grubunu yanlış hatırlamıyosam 2004 yazında aynı sahneyi paylaştığımız Nermin Mehmet Çekiç A.L şenliklerinde dinlemiştim.. O zaman gayet iiydiniz..

Alternatif piyasasında işiniz çok zor olmasa gerek.. Oturmuş her grup gibi Ankara ve hatta diğer illerdede başarılı olabilecek bi grupsunuz..

Başarılar. Başlık hayırlı ola :LOL:

Stay Heavy :twisted:

site guzel olmus ellerinize saglık ama cok siyah yaa ;) onun dısında hersey guzel.!! performansınızı dınleyemedık (aynı gun bızımde konserımız vardı) ama yorumlar guzel!!

aynı sahneyı paylasma dilegıyle!!

saygılar.. ;)

yaw eren bey bir soru sormak istiyorum size!göbeğin üstünde bass çalmak zor olmuyomu?bu konuda gençlere ne önerirsiniz!!

oo turkrock da sizi gormek ne guzel,
ya nesini beginiyorsunuz sunların,lanet bi basçıları var,bi de bayan vokalleri var ne biliim nası bisidir onlar oyle...curt cobain efe,kısa ve öz Cankal, Deniz Akkaya bunlar grup icinde iyi uyum saglamıs grubu tasıyan kisiler ama tekrarlıyorum basçı ve diger vokalden haz almadım.. :) ya şaka şaka simdi ciddeye almayin :)
RTB2 de ve Garage Konserlerimizde sizi gördük oldukca da sevindim aslında sizi tanıdıgıma..
öncelikle merve ye teşekkür ediyorum,o ve onun gibi gercek arkadaslar edindiim icin,ve eren e de teşekkürler beni kırmayıp toplantılara geldigi icin(taaa Ufuk Üniversitesinden)...
2,5 senedir beraber calısıyormussunuz,umarım bi kac 2.5 seneler daha beraber calısırsın...basarılarınızın devamını diliyorum...

FateX demiş ki:
Gölge Lekesi grubunu yanlış hatırlamıyosam 2004 yazında aynı sahneyi paylaştığımız Nermin Mehmet Çekiç A.L şenliklerinde dinlemiştim.. O zaman gayet iiydiniz..

Alternatif piyasasında işiniz çok zor olmasa gerek.. Oturmuş her grup gibi Ankara ve hatta diğer illerdede başarılı olabilecek bi grupsunuz..

Başarılar. Başlık hayırlı ola :LOL:

Stay Heavy :twisted:
Cok teşekkurler baba hatırlıorum o konseri :) Sizlerlede aynı sahneyi tekrardan paylaşmayı bizlerde cok isteriz..Kolay gelsin bol şans :D

romi_sever demiş ki:
yaw eren bey bir soru sormak istiyorum size!göbeğin üstünde bass çalmak zor olmuyomu?bu konuda gençlere ne önerirsiniz!!
Walla o gobeği ben cok zor koşullarda buyuttum :D ondan uzerinde basta calıorum yemekte yiyorum ve eritemiorum kendisini :D

cagrson demiş ki:
ya nesini beginiyorsunuz sunların,lanet bi basçıları var,bi de bayan vokalleri var ne biliim nası bisidir onlar oyle...curt cobain efe,kısa ve öz Cankal, Deniz Akkaya bunlar grup icinde iyi uyum saglamıs grubu tasıyan kisiler ama tekrarlıyorum basçı ve diger vokalden haz almadım.. :) ya şaka şaka simdi ciddeye almayin :)
RTB2 de ve Garage Konserlerimizde sizi gördük oldukca da sevindim aslında sizi tanıdıgıma..
öncelikle merve ye teşekkür ediyorum,o ve onun gibi gercek arkadaslar edindiim icin,ve eren e de teşekkürler beni kırmayıp toplantılara geldigi icin(taaa Ufuk Üniversitesinden)...
2,5 senedir beraber calısıyormussunuz,umarım bi kac 2.5 seneler daha beraber calısırsın...basarılarınızın devamını diliyorum...
Cagrıcım cok teşekkür ederiz..İnşallah yeni grubunla ve senle aynı sahnede oluruz gercekten gruptaki herkes bunu cok ister :) Ben bu cuma yine toplantıdayım zaten :LOL:

cagrson demiş ki:
Cagrıcım cok teşekkür ederiz..İnşallah yeni grubunla ve senle aynı sahnede oluruz gercekten gruptaki herkes bunu cok ister :) Ben bu cuma yine toplantıdayım zaten :LOL:

orkunorkun demiş ki:
site guzel olmus ellerinize saglık ama cok siyah yaa ;) onun dısında hersey guzel.!! performansınızı dınleyemedık (aynı gun bızımde konserımız vardı) ama yorumlar guzel!!

aynı sahneyı paylasma dilegıyle!!

saygılar.. ;)
Cok teşekkür ederiz mutlu olduk :D

sozler bence pek anlaşılmıo ama dediiğim gıbı eğlenceli olmuş sanırım ilk kaydınız yanılıyomuyum şarkının sozlereını yazsanıza foruma bı anlıım:)

Garaj konserindeki performansınız çok iyiydi,keyifliydi..bestenizde güzel olmuş..sınavlardan sonra bi konser daha ayarlarız artık birlikte..gruba başarılar dilerim..
saygılar&sevgiler

Geri